5 nejnervóznějších tenistů všech dob

# 3 Andy RoddickAndy Roddick má pověst, že vypouští páru špatně, zejména na kurtu. Málokdy opouští kurt, aniž by řekl jednu nebo dvě věci o soupeřích nebo funkcionářích zápasu. Jeden incident, který zanechal stopu v historii tenisu, je incident, který se stal během Mutua Madrid Open.

Roddickovým soupeřem pro tento zápas byl Cipolla. Jeho soupeř vedl 2: 0 a Murray o něj přišel, když rozdal snadný bod. Prudce rozbil raketu a šokoval všechny přítomné.

Jeho drzost se naplno projevila, když přistoupil k rozhodčímu a zeptal se ho, zda byl za své činy varován. Když rozhodčí odpověděl ne, znovu rozbil raketu, dokud mu rozhodčí nakonec nevydal varování.

Andy Roddick vyhrál US Open v roce 2003. Třikrát se dostal do finále Wimbledonu a třikrát prohrál se stejným hráčem Rogerem Federerem.

Populární Problémy

Vaše jádro, často nazývané vaše „powerhouse“, se skládá ze svalů mezi vaší bránicí a pánevním dnem. Tyto svaly stabilizují páteř a pánev a udržují vaše tělo stabilní při kinetickém pohybu vpřed. Silné jádro také ...

Světová jednička Novak Djokovič se v pátečním finále ATP utká s Alexandrem Zverevem ve střetu do-or-die. Oba hráči se letos museli vypořádat s vážnou kritikou a budou muset utopit vnější hluk, aby tento zápas vyhráli.

Ve středu večer má premiéru SÁZKA „American Justice: The Fight for Police Reform“, BET special. Zde je návod, jak jej sledovat online, pokud nemáte kabel.

Jak se bavit o víkendu (dospívající). Když jste teenager, víkendy jsou vaší šancí na svobodu a zábavu! Celý týden trávíte prací se školou a domácími pracemi, ale víkendy vám dávají příležitost trávit čas s přáteli, ...

Intenzivní státní soupeři Gonzaga a Washington se v neděli setkají na Montlake. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.