5 nejlepších filmů na oslavu Dne Země na Hulu právě teď

Planeta Země

Getty Sloni v národním parku Kaudulla 11. října 2018.

Na oslavu 50. výročí Dne Země vydala Hulu na omezenou dobu speciální kolekci filmů a televizních seriálů s tematikou Země.

Zde je pět nejlepších:

1. Jane

Dokument National Geographic, Jane , byl propuštěn v roce 2017 k přijetí u kritiky. Dokument režiséra Bretta Morgana obsahuje dosud neviděné záběry ze života a díla Jane Goodallové, jejíž výzkum přinesl revoluci v současném chápání šimpanzů a vztahu lidstva k přírodnímu světu. V roce 2018 dokument vyhrál a Primetime Emmy za vynikající kameru a vynikající režii.

2. Dr. Seuss: Lorax

Nesmí být zaměňována s filmem z roku 2012 s Dannym DeVitem 1972 televizní speciál obsahuje příběh, který znáte a milujete, za 24 minut. Příběh je ideální pro děti všech věkových kategorií a je plný nostalgie pro ty, kteří vyrostli při čtení slavné bajky Dr. Seusse.

3. March of the Penguins 2: The Next Step

Tento nádherný dokument je pokračováním dokumentu z roku 2005, Března tučňáků , která zaznamenává cestu císařských tučňáků z Antarktidy při jejich přesunu z oceánu do jejich hnízdišť a zpět. Originál film získal v roce 2006 Oscara za nejlepší dokumentární film. Pokračování vyšlo ve Francii v roce 2017 a sleduje mladého tučňáka a jeho otce, kteří se pokoušejí přežít drsný, zmrzlý svět Antarktidy. Stejně jako jeho předchůdce je film vyprávěn Morganem Freemanem.

4. Strážci Amazonky

Tento hodinový investigativní dokument režírovaný Brianem Epsteinem sleduje tajný tým, známý jako Guardians, jak loví dřevorubce, kteří nelegálně odlesňují Amazonii. Dokumentární film obsahuje záběry ze série náletů do džungle a výslechu hlavně. Tento dokument, který vyšel v roce 2020, je napjatým a nezbytným pohledem na průmysl, který se pokouší zničit deštný prales a místní obyvatele, kteří mu stojí v cestě.

5. Uložení čelistí

Záchrana čelistí následuje Ocean Ramsey , mořská biologka, instruktorka potápění a profesionální modelka, která dělá případ pro ochranu žraloků. Na záběrech je Ramseyho volné potápění se skvělými bílými a tygřími žraloky-pro laika to znamená plavání bez klece nebo pohodlné kombinace vzduchová kanystr a puška. Film je natočen ve snaze předělat veřejný obraz žraloků, což je obraz, který zůstává zhoubný, přestože lidé jsou 10 000x pravděpodobnější být zraněn při nehodě související s vylepšováním domu související s žebříkem než při útoku žraloka. Hodinový dokument obsahuje ohromující záběry Ramseyho plavání po boku ohrožených žraloků a nabízí pohled do života těchto predátorů.


Populární Problémy

Už jste si někdy koupili nový pár bot, abyste zjistili, že vám zabíjejí nohy? Neber je zpět. Lze je opravit jednoduše tak, že je rozbijete. Ve skutečnosti je neporušíte, ale zvyknete si na své | nohy. Tady jsou...

Jak zůstat aktivní, jak stárnete. Jak stárnete, může se zdát obtížné začít cvičit, zvláště pokud jste v minulosti moc necvičili. Je však důležitější než kdy jindy cvičit, jak stárnete. Posilování...

Jak vyrobit banánové mléko. Proč byste ke všemu, co pijete, nepřidali banán? Dobře, i když nejste tak úplně banány, užijete si pěnivou, jemnou chuť tohoto nápoje. Protože banán dodává krémovou texturu, můžete použít mandlový ...

Může Kei Nishikori vyvolat jeden z rozruch turnaje a porazit Rafaela Nadala v jejich čtvrtfinálovém střetu na Roland Garros ?.

Jak rozzářit temnou tekutinu. S pouhými několika přísadami můžete vytvořit tekutinu, která září pod UV černým světlem. Některé metody jsou ideální pro výrobu řešení záře ve tmě pro domácí žhavicí tyčinky nebo misky zářící vody ....