Jak sledovat 3bodovou soutěž NBA 2019 online bez kabeluGetty Devin Booker loni vyhrál tříbodovou soutěž.

3-bodová soutěž NBA se uskuteční v rámci All-Star Weekendu v sobotu večer v centru Spectrum Center v Charlotte v Severní Karolíně.Soutěž začne kolem 21:00. ET (v závislosti na tom, kdy začíná a končí výzva k dovednosti) a bude vysílán na TNT, ale pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat živě na svém počítači, telefonu, Amazon Fire TV, Apple TV, Roku nebo jiném streamování zaregistrováním jedné z následujících možností živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTV

TNT je jeden ze 75 živých kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV, který je z velké části přizpůsoben sportovním fanouškům.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos tříbodové soutěže na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.tenisová raketa pro 3leté

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také šikovnou funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat celou All-Star sobotu Noc na vyžádání až tři dny po odvysílání, i když to nenahráváte.

PlayStation VuePlayStation Vue nabízí čtyři různé balíčky kanálů, z nichž všechny obsahují TNT.Zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi (k registraci nebo sledování nemusíte mít konzoli PlayStation) a poté můžete tříbodovou soutěž sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu , Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nyní Hulu také nabízí balíček více než 50 živých televizních kanálů , včetně TNT.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos tříbodové soutěže na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Náhled tříbodové soutěže 2019 NBA

V loňském roce tuto událost vyhrál strážce Phoenix Suns Devin Booker. Bude v Charlotte, aby obhájil svůj titul.

Jsem velmi nadšený, řekl Booker NBA.com . Je to těžké pole s několika ostrými střelci. Takže jen bráním svoji korunu.

Kamenec z Kentucky se v roce 2016 zúčastnil tříbodové soutěže a dosáhl finále proti dvěma z největších 3bodových střelců všech dob ve hvězdách Golden State Warriors Stephenovi Currymu a Klayovi Thompsonovi, kteří nakonec padli do posledního jmenovaného.

Jsem zklamaný, ale vrátím se, řekl Booker po této soutěži, podle NBA.com. Je mi líto, že jsem vám nemohl přivést domů vítězství, ale příští rok se vrátím a jednu získám.

O dva roky později se Booker ve finále znovu setkal s Thompsonem. Jeho soupeř opět vykázal skóre 25, které Booker završil rekordními 28 body. (Liga přidala v roce 2014 další čtyři peníze, což zvýšilo celkový počet možných bodů z 30 na 34.)

Vždy jsem říkal, že chci reprezentovat své město co nejlépe, řekl Booker po vítězství, podle Arizona Sports 98.7 . Sezóna tedy neprobíhá tak, jak jsme plánovali, ale vím, že velká část města byla připravena na All-Star Weekend, kdy se někdo zúčastnil.

Jeho loňská příprava? Vůbec se nepřipravovat.

Nestřílím, dokud se tam nedostanu, řekl Booker před akcí 2018 podle NBA.com. To je moje příprava. První rok jsem nechal regály vyndat, přešel jsem je a dal na hodiny čas. V roce, kdy jsem vyhrál, jsem nic neudělal. Takže toho se budu držet.

Setká se znovu s Currym, stejně jako s Curryho bratrem, strážcem Portland Trail Blazers Seth Curry. Currys budou střílet v aréně bývalého týmu otce Dell Curryho-Dell je první v hrách hraných v historii Charlotte Hornets a druhý za Kembou Walkerem, dalším účastníkem v sobotu, v bodech a 3 ukazatelích.

Dell slouží jako barevný komentátor Hornetů a stále žije v Charlotte, kde vychovával Stephena a Setha a také jejich sestru Sydel Curryovou, která hrála volejbal na Elonské univerzitě.

Budeme celý týden všude a po celém městě, řekl Stephen Curry The Mercury News . Chci být v tuto chvíli a oslavit, jak se za 10 let vrátím do kruhu, kde to všechno začalo doma. Jdu si užít.

Zde je úplný seznam konkurentů:

  • Devin Booker, Suns
  • Seth Curry, Trail Blazers
  • Stephen Curry, Warriors
  • Danny Green, Raptors
  • Joe Harris, Sítě
  • Buddy Hield, králové
  • Damian Lillard, Trail Blazers
  • Khris Middleton, Bucks
  • Dirk Nowitzki, Mavericks
  • Kemba Walker, sršniPopulární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas FA Cupu mezi Chelsea a Nottingham Forest, pokud jste ve Spojených státech.

Pokud chcete svému golfovému švihu dodat více energie, můžete tak učinit několika jednoduchými technikami. Upravte svůj postoj tak, že váhu udržíte na chodidlech a chodidla otočíte směrem ven. Zdokonalte svůj švih udržováním ...