Monte Carlo Masters 2021: Rafael Nadal vs Andrey Rublev náhled, head-to-head & prediction

Rafael Nadal

Rafael Nadal

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (3) Rafael Nadal vs (6) Andrey Rublev

Datum: 16. dubna 2021

Turnaj : Rolex Monte Carlo Masters 2021

Kolo : Čtvrtfinále

Místo : Monte Carlo, Monaco

Kategorie : ATP Masters 1000

Povrch : Jíl

Odměna : 2 082 960 EUR

Načasování zápasu: Cca. 16:00 místního času, 19:30 IST

Náhled Rafael Nadal vs Andrey Rublev

Jedenáctinásobný šampion Rafael Nadal vypadal na mistrovství Monte Carlo Masters dosud bezchybně.

Nadal tento týden strávil na kurtu něco přes dvě hodiny, když porazil Federica Delbonise a Grigora Dimitrova, aniž by zahodil set. Ve skutečnosti Španěl v žádném setu ani nepustil více než dvě hry; porazil Delbonise 6-1, 6-2 a poté porazil Dimitrova 6-1, 6-1.

Na další překážce stojí Nadalovi v cestě Andrey Rublev.

23 palcová tenisová raketa
Andrey Rublev

Andrey Rublev

Rublev je od restartu loni v srpnu jedním z nejlepších hráčů na turnaji ATP. Poté, co Rus vyhrál tři turnaje na podzim 2020, již letos nashromáždil dva tituly - ATP Cup (s Ruskem) a Rotterdam. Před antukovým švihem také dosáhl na tři po sobě jdoucí semifinále - Dauhá, Dubaj a Miami.

Rublev se dostal přes Salvatore Caruso poměrně přímočaře, aby zahájil kampaň Monte Carlo na správnou notu. Poté však v osmifinále odehrál vysilující třísetový zápas proti Robertu Bautistovi Agutovi.

Rublev nakonec zvítězil 7-6, 5-7, 6-3 za necelé tři hodiny, aby vytvořil čtvrtfinále proti Nadalovi.

Rafael Nadal vs Andrey Rublev proti sobě

Čtvrtfinálové střetnutí v Monte Carlu je třetím zápasem mezi oběma hráči a Rafael Nadal aktuálně vede hlavou 2: 0 nad Andrey Rublevem.

Dvojice se poprvé setkala na US Open v roce 2017, kde Nadal přesvědčivě vyhrál. Španěl také porazil Rubleva na loňském finále ATP.

Predikce Rafael Nadal vs Andrey Rublev

Ačkoli je Andrey Rublev v současné době ve formě svého života, Rafael Nadal je pro toto setkání velkým favoritem.

Nadal je bezesporu největším hráčem antukového hřiště všech dob a doposud v Monaku dostál své pověsti velikánů. Čtyřiatřicetiletý mladík našel za svými údery spoustu váhy a hloubky a tento týden ještě neslouží.

Nadal také pokrčil všechny obavy ze zranění, které mohl mít po delší přestávce na turné.

Rafael Nadal

Rafael Nadal

Na papíře je Rublev letos jedním z nejpřísnějších testů pro Nadala v knížectví, vzhledem k tomu, že Novak Djokovič i Alexander Zverev byli vyřazeni. Rusova tvrdá úderná hra navíc za poslední rok zaznamenala obrovský úspěch na všech površích a ve čtvrtek prokázal působivou mentální odolnost překonat Bautistu Aguta.

Ale vzhledem k Nadalově formě a postavě v Monte Carlu je těžké v pátek vidět jen rutinní vítězství Španělů.

Předpověď: Rafael Nadal vyhraje ve dvou setech.

Populární Problémy

UCLA a Colorado otevírají Pac-12 fotbal sobotním zápasem v Boulderu. Zde je návod, jak sledovat bezplatný přímý přenos hry online.

Jak vyrobit hru Mramorové bludiště. Vytvoření mramorového bludiště může být zábavný způsob, jak trávit čas s rodinou a vytvořit zábavnou hádanku, kterou musí vyřešit každý. Mramorová bludiště také zapojují kreativní a nápadité dovednosti při stavění a hraní s ...

Hledáte přímý přenos Manchester United vs Barcelona? Zde je návod, jak sledovat online souboj Ligy mistrů v USA.

Simona Halepová doufá, že trápení se zraněním je již za ní a opravdu za ní, protože se připravuje na návrat do akce příští týden v Montrealu.

Jste běžec na dlouhé tratě, který chce na ty maratony zvýšit svoji kardio vytrvalost? Nebo možná jste v běhání nováčci a chcete na to jen zatlačit a získat první nebo dvě míle. Bez ohledu na vaši úroveň znalostí - ať už začátečník nebo ...