Přímý přenos Barcelona vs Liverpool: Jak sledovat 1. etapu online

Getty Lionel Messi a Barcelona budou hostit Liverpool na první etapu.FC Barcelona bude ve středu hostit Liverpool FC na Camp Nou v první části semifinále Ligy mistrů.

Ve Spojených státech je začátek zápasu naplánován na 15:00. ET a budou vysílány na TNT, Univision Deportes a UniMas. Chcete-li sledovat živý přenos ze hry, můžete tak učinit prostřednictvím jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:FuboTV

TNT, Univision Deportes a UniMas jsou tři Více než 85 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

léčí tenisový loket

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru (a další programy) na vyžádání do tří dnů od jejího závěr, i když to nezaznamenáte.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně TNT.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

tenisový obchod pro hráče

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

PlayStation Vue

ráčnový tenis

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují TNT.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Náhled Barcelona vs Liverpool

Barcelona si v sobotu zajistila podruhé za sebou titul La Ligy se třemi zápasy, které měla k dispozici. Útočník Superstar Lionel Messi vstoupil v poločase do zápasu své strany s Levante a v 62. minutě našel zadní část sítě pro jediný gól soutěže.

Messi byl vždy připraven nastoupit a vždy jsem věděl, že bude hrát, ale ve středu nás čeká také zápas, řekl manažer Barcelony Ernesto Valverde. Reuters . Musí zůstat aktivní a všude, kde chodí, dává góly a získal nám tento titul.

Získat tento titul je velmi obtížné, bez množství týmů, se kterými soupeříme, zvláště s tímto náskokem.

základní pravidla stolního tenisu

Dokázali jsme to dva roky po sobě a je fantastické vidět, jak fanoušci oslavují titul doma. Teď to chceme jít oslavit.

Barcelona vyhrála osm z posledních 11 španělských fotbalových šampionátů.

Hráči a fanoušci by si měli tuto noc užít, aniž by se dostali přes vrchol, řekl podle agentury Reuters záložník Barcy Ivan Rakitic.

Když se zítra probudíme, musíme se připravit na to, co přijde dál, musíme myslet na Liverpool, který má neuvěřitelný tým a skvělého trenéra.

pásky na tenisové lokty

Liverpool, který sleduje Manchester City o bod za nejlepší místo v Premier League a zbývají mu dva zápasy, neprohrál v 19 soutěžích napříč všemi soutěžemi a vyhrál 10 po sobě.

Před rokem se dostali do finále Ligy mistrů, když podlehli barcelonskému rivalovi Realu Madrid 3: 1.

Zítra nebudeme dokonalí, budeme dělat chyby, budeme trpět, 100 procent, řekl v úterý manažer Liverpoolu Jurgen Klopp ESPN . Bude to tak těžké, ale nemohl jsem se více těšit ze hry a doufám, že dokážu přepravit své hráče, aby se cítili stejně.

Nejde jen o Messiho, ale samozřejmě i o Messiho. Můžeme se soustředit na Messiho? V určitých okamžicích bychom měli, ale pak mají kolem sebe 10 hráčů světové úrovně, kteří mohou rozhodnout hru.

Mají tým nejvyšší kvality, už jsou španělskými mistry.

Ale viděli jsme zápas proti Realu Sociedad a [Sociedad] si vedl opravdu dobře. Levante se před pár dny opravdu dařilo.

Barcelona, ​​čím lepší je soupeř, tím lepší je konkurence, čím vyšší sázky, tím více jsou. Jsou mistry Španělska, takže se nyní mohou plně soustředit na Ligu mistrů. Moc se na to těšíme, ale bude to těžké.


Populární Problémy

K čištění hledí na helmu doma budete potřebovat několik hadříků z mikrovlákna, utěrku a čistý ručník. K čištění vnějšího povrchu použijte jemné mýdlo nebo čistič hledí. Na vnitřek hledí použijte dětský šampon. Mějte na paměti, ...

Filmů založených na Tenisu není mnoho. Wimbledon, film z roku 2004 úzce založený na Goranovi Ivanim & scaron; evi? triumf ve Wimbledonu 2001 je možná jediný slušný tenisový film, který jsem viděl. Co kdyby tedy filmové bratrstvo chtělo natočit tenisový film podle skutečné události? Nemusí hledat mimo tento seznam. .

Jak opravit bolestivé boty. Některé boty mohou být bolestivé, ale nemusí vždy. Než se podrobíte mučení bolavých, odřených a puchýřovitých nohou, vyzkoušejte některé z tipů a triků v tomto článku ....

Hewitt vyhrál wimbledonský titul už v roce 2002, než začala vláda „velké čtyřky“.

Jak získat lístky na Wimbledon. Wimbledon je nejstarší a jeden z nejprestižnějších tenisových turnajů na světě, který se každoročně koná v létě v Londýně. Mnoho lidí se chce zúčastnit turnaje, ale lístky jsou zkrátka ...