5 největších zápasů French Open v otevřené éře

Chris Evert vs Martina Navrátilová, 1985Oba bývalý svět č. 1s, Evert a Navratilova jsou široce považováni za dva z nejlepších tenistů všech dob. Rivalita dvojice byla podobná té současné Rogerovi Federerovi a Novakovi Djokovicovi, kde Evert a Navratilova soupeřili mezi sebou o krk a krk, pokud jde o vítězství.

Ti dva se setkali ve finále French Open 1985 s rekordem 33-31 hlava-nehlava ve prospěch Navrátilové, přestože Evert byl na antuce nadřazeným hráčem.

S každým hráčem v jedné sadě to byl vyrovnaný zápas a téměř vzal rozhodující set do tiebreaku. Navzdory tomu, že byla Evertová na Navratilově v bodu, dokázala zlomit své podání a nakonec vyhrát 6–3, 6–7 (4–7), 7–5.

Populární Problémy

Státní soupeři a vůdci MAC Akron a Toledo se v úterý večer sejdou na důležitém zápase. Zde je návod, jak sledovat hru na ESPN Plus.

Váš průvodce streamováním 'The Game Plan' online a na Disney+. Hraje v něm bývalá hvězda WWE Dwayne Johnson a byl jedním z prvních filmů, ve kterých se objevil po své wrestlingové kariéře.

Jak vyrobit kostým Medúzy. Medusa je symbolem starověké řecké krásy a teroru, vše zabalené do jednoho. Chcete -li si vyrobit vlastní kostým Medúzy, připevněte si na vlasy sérii gumových hadů. Noste šaty inspirované Řeckem a aplikujte světlo ...

Dnes v noci je premiéra seriálu The Voice v 17. sezóně. Získejte přehled o tom, jak sledovat nové epizody roku 2019 online prostřednictvím živého přenosu.

Č. 25 Boise State přebírá v sobotu letectvo. Zde je návod, jak sledovat bezplatný přímý přenos hry online, pokud nemáte kabel.

Ve středu večer má premiéru 3. sezóna seriálu „Firemní“. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online, pokud nemáte kabel.