5 největších finále dvouhry žen ve dvouhře všech dob

# Monica Seles vs Steffi Graf (1992)

Monica Seles na finále French Open 1992

Monica Seles na finále French Open 1992

6. červen 1992 byl dnem, který si v historii Roland Garros pamatujeme, protože dva hráči, o nichž se hodně mluvilo o soupeření, hráli v Court Phillippe Chatrier Arena absolutně klasické finále. Pódium bylo připraveno na fascinující soutěž, když se dvojnásobná obhájkyně titulu a špičková Monica Seles postavila proti své největší soupeřce, Němce Steffi Graf.

Rick and Morty sezóna 4 epizoda 2 sledujte online zdarma

Obě ženy honily svůj třetí titul na Roland Garros, ale levačka Seles se snažila stát jedinou ženou v otevřené éře, která by na Roland Garros získala hattrick titulů.

Po dvou přestávkách podání Seles rychle zabalil první set. Nicméně, Graf pronásledující svůj první titul French Open od vítězství na Golden Slam v roce 1988 byla rozhodnuta znovu vyhrát na Roland Garros, když skriptovala comeback ve druhé sadě 6-3. Graf však vypadala nervózně, když promarnila přestávku podání poté, co vyhrála jedno vlastní, a její podání vypadalo roztřeseně.

tenisový loket to rychle vyléčí

Třetí set byl titanický střet, protože oba hráči pozvedli svoji hru na další úroveň. Za stavu 5-3 měl Seles čtyři mistrovské body, ale všechny zachránil Graf. Poté Seles ztratila vlastní podání, když Graf remizovala na 5: 5. Poté se oba hráči v příštích několika hrách drželi svých podání. Seles nakonec vzal zápas v tom, co bylo jejím šestým mistrovským bodem. Výsledková listina ukazovala 6-2, 3-6, 10-8 ve prospěch Selesa.

Populární Problémy

Carla Gugino hraje v novém televizním seriálu Jett. Zde je návod, jak sledovat nové epizody pořadu online bez kabelu.

Ruská hvězda Šarapovová také uvedla, že tenis pro ni vždy znamenal „mnohem více než peníze“.

Zde je návod, jak streamovat 17. sérii Restaurant Impossible online, premiéru bude mít ve čtvrtek 14. května ve 21 hodin. ET/PT na Food Network.

Teofimo Lopez přebírá Masayoshi Nakatani v pátek večer v Marylandu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos z boje online.

Nebraska zahájila v sobotu fotbalovou sezónu 2019 proti South Alabamě. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Air Zoom Vapor X je populární tenisová obuv, ale není pro každého. Před nákupem si prohlédněte naši recenzi a test, abyste zjistili, zda jsou pro vás to pravé.