Jak si vyrobit vlastní vánoční dárky

Pokud váš vánoční seznam začíná být hrstka, je na čase zvážit výrobu vlastních dárků. Zde je několik snadno vyrobitelných řemesel, díky nimž jsou nádherné domácí Vánoce dárkové předměty .

Metoda 1 z 8: Výroba dárků z papíru

 1. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní vánoční dárky Krok 1

  1 Vytvořte si přizpůsobený deník. Je snadné změnit levný notebook na osobní dárek pouze pro příjemce.
  • Kupte si staromódní černobílou kompoziční knihu (obvykle menší než běžný sešit a sešité stránky).
  • Knihu zakryjte hliníkovou fólií, dárkovým balením nebo látkou a zajistěte, aby byla zabalena kolem okrajů. Pomocí lepidla ve spreji jej připevněte k vnitřní straně krytu. K pokrytí knihy můžete dokonce použít lepicí pásku, která je dodávána v mnoha barvách a vzorech.
  • Přidejte nálepky, fotografie, výstřižky z časopisů a ručně psaná slova (vtipy, jména dětí příjemce) odrážející zájmy příjemce.
  • Napsat krátká poznámka na první stránce o tom, jak moc pro vás příjemce znamená.


 2. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní vánoční dárky Krok 2

  2 Vytvořte sadu karet nebo papírnictví s obálkami. Pokud se věnujete výrobě papíru nebo karet, vytvořte si sadu karet nebo papírnictví pomocí obrázku, který jste namalovali/sešili/nakreslili/vytiskli atd. Na každé kartě můžete buď opakovat stejný obrázek, nebo je změnit. Můžete si dokonce vyrobit vlastní obálky jít se sadou karet, pokud jste opravdu ambiciózní. Umístěte to všechno do malé krabičky a nalepte stuhu, kterou lze zavázat, aby bylo vše úhledně pohromadě. reklama

Metoda 2 z 8: Výroba dárků pro šperky

 1. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní vánoční dárky Krok 3

  1 Vyrobte si náhrdelník . Šperky jsou vždy vítaným dárkem, ale pokud si vyrobíte vlastní, nemusíte za ně moc platit.
  • Kupte si levnou bavlněnou šňůru v řemeslném obchodě spolu s několika vícebarevnými korálky .
  • Vyrobte papírové korálky z dárkových balíčků nebo jejich oblíbených časopisů. Nejprve požádejte o jejich svolení! Jsou také k dispozici v každém řemeslném obchodě za malé množství.
  • Odřízněte 48 palců (121,9 cm) šňůry a začněte do ní navlékat několik korálků. Kolem špičky šití potřete lepidlem, aby bylo tuhé. Na seznamu budete mít pěkný náhrdelník s dlouhými korálky pro teenagery a přátele.
 2. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní vánoční dárky Krok 4

  2 Vyrobte si náramek z plastových lahví.
  • Pořiďte si láhev s vodou a rozřízněte ji, abyste vytvořili náramek.
  • Na vnitřní stranu přilepte tlustou stuhu.
  • Na vnější stranu náramku nalepte mapu, pořiďte si Mod Podge a každých 20 minut na něj položte 3 až 5 vrstev a nechte mezi vrstvami zaschnout.
  reklama

Metoda 3 z 8: Příprava sešívaných dárků

 1. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní vánoční dárky Krok 5

  1 Vytvořte pouzdro pro elektronické zařízení. Pokud má váš příjemce něco, co vypadá jako několik skladů malé elektroniky nebo dokonce jen několik, zkuste mu ušít pouzdro. Například pouzdro pro iPod nebo iPhone. Vidět Jak vyrobit kryt pro iPod pro detaily. Tuto metodu lze použít i na mnoha dalších malých elektronikách.
 2. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní vánoční dárky Krok 6

  2 Vyrobte si rýžové ponožky . Použijte starou čistou ponožku, možná jednu z těch, jejichž společnice se ztratila v černé díře pračky, nebo pokud šijete, vyrobte si ušitou verzi ze starého trička nebo šrotu. Skvělé pro všechny druhy účelů od hraček po polštáře na podporu zad.
 3. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní vánoční dárky Krok 7

  3 Vytvořte další příslušenství . Pokud jste dobří v šití, rychlé a levné dárky lze udělat, když se zaměříte na doplňky. Zkuste si vyrobit opasky, kravaty, doplňky do vlasů nebo mašle na boty.
 4. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní vánoční dárky Krok 8

  4 Vyrobte si plyšové hračky . Ručně vyráběné hračky pro děti a mladé lidi budou ceněny po mnoho let. Vyberte si roztomilé látky, od vintage až po oko pikantní barvy, v závislosti na věku a oblibě obdarovaného. reklama

Metoda 4 z 8: Oblečení Dárky

 1. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní vánoční dárky Krok 9

  1 Knit teplý fuzzy šátek . Bude to trvalá vzpomínka a opravdu užitečné, pokud vaši příjemci dárků žijí někde v chladu. Pokud nevíš jak plést „Existuje mnoho webových stránek, knih a časopisů, které vás mohou naučit. Nebo můžete jít do místního obchodu s přízí. Mnoho z nich nabízí lekce zdarma nebo za nominální cenu. Pokud už víte, jak plést nebo háčkovat, zvažte spoustu dalších možných dárků, jako jsou svetry, deky, šály a ponožky.
 2. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní vánoční dárky Krok 10

  2 Přizpůsobte si triko . Je to dárek, který potěší většinu otců. Napište věci, jako je '#1 táta', na tričko nebo mikinu pomocí stlačitelné barvy na textil. Použijte jeho oblíbené barvy a designy nebo použijte trička.
 3. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní vánoční dárky Krok 11

  3 Vytvořte a kabát pro mazlíčka . Pokud váš příjemce vlastní domácí zvířata, jako je pes nebo kočka, nebo dokonce hospodářská zvířata, můžete s takovým dárkem pomoci. reklama

Metoda 5 z 8: Proměna fotografií v dárky

 1. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní vánoční dárky Krok 12

  1 Ozdobte rámeček obrázku. Kupte si levný rámeček na obrázek a přizpůsobte jej příjemci.
  • Pomocí rozměrové barvy na textil vytvořte své vlastní jedinečné návrhy.
  • Shromážděte se nebo si kupte plastové doplňky pro panenky Barbie, korálky, dílky skládačky a další drobnosti, které symbolizují zájmy obdarovaného. Například pro sportovní nadšence můžete použít plastové tenisové boty pro panenky Barbie, plastové baseballové hračky a/nebo popcorn ze sady pro panenky. Najdi skládačka s obrázky fotbalových míčů nebo fotbalu a použijte tyto kousky nebo si v obchodě s řemesly pořiďte scrapbooking se sportovním motivem nebo doplňky pro výrobu karet.
  • Pomocí horkého lepidla a/nebo lepicích bodů přilepte položky na rám. Můžete to nechat tak, jak to je, nebo použít barvu ve spreji na vybarvení celé věci, předmětů a to vše ve stříbrné, zlaté nebo jiné barvě.
  • Vložte do rámečku speciální báseň nebo zprávu a máte skvělý dárek bez extravagantní cenovky.
 2. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní vánoční dárky Krok 13

  2 Vyfotit přijímače dárků. Pomocí lepicí pistole nebo lepicí tyčinky ji nalepte doprostřed kusu lepenky. Sbírejte obrázky věcí, které má příjemce rád. Vytvořte koláž z obrázků kolem obrázku osoby. Tento levný dárek je velmi pěkný pro lidi všech věkových kategorií.
 3. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní vánoční dárky Krok 14

  3 Zkuste osobní fotografie. Mohou být sladké a dávají vám je připomínat! reklama

Metoda 6 z 8: Výroba dárků pro jídlo

 1. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní vánoční dárky Krok 15

  1 Připravte si gurmánská sladká jablka . Kupte si pytel jablek, nejlépe jablek Red Delicious nebo Granny Smith, protože na tento projekt fungují nejlépe. Budete také potřebovat polosladkou čokoládu, dřevěné tyčinky nebo špejle, celofánový zábal a polevy dle vlastního výběru (arašídy, kokos, sušenky atd.).
  • Čokoládu rozpustíme ve dvouvařáku na sporáku.
  • Upečeme jablka a namáčíme do rozpuštěné čokolády.
  • Srolujte do polevy a nechte zaschnout.
  • Zabalte do celofánu. Můžete použít barevný celofán nebo přidat hezkou mašli. Jedná se o lahodnou pochoutku pro vaše přátele a rodinu.
 2. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní vánoční dárky Krok 16

  2 Pečte chleby nebo sušenky a zabalte je do plechu nebo košíku. Přidejte ozdobnou stuhu a oblékněte ji. Pokud můžete trochu více rozmazlovat, můžete k dárku s chlebem přidat nůž na chléb, dřevěnou prkénko nebo kuchařku. Pro zkušenější kuchaře můžete vyzkoušet lanýže, bonbóny atd. Pro snadnou opravu si kupte trubičky těsta na sušenky.
 3. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní vánoční dárky Krok 17

  3 Uvařte džem nebo zavařeniny . Mnoho lidí má rád domácí marmeládu, protože chutná svěžeji než v obchodě zakoupeném, a už tolik lidí džem nevyrábí. Můžete také připravit čatní, omáčka nebo jiné potraviny a pokud se cítíte ambiciózní, může jídlo . Díky tomu vám dárky k jídlu vydrží rok i déle. Spolu s muffiny, domácím chlebem, sušenkami nebo jiným pečivem to bude dárek na uvítanou.
 4. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní vánoční dárky Krok 18

  4 Dát horké čokoládové směsi s hrnkem. Najděte ingredience, které máte rádi, promíchejte, uzavřete do sáčku nebo nádoby a dejte s velkým hrnkem k pití. Je to skvělý dárek pro rodiny, protože můžete každému dát individuální hrnek. To je také skvělé jen pro případ dárek, který si můžete nechat doma na poslední chvíli, dárek pro hostesky nebo osobu, na kterou jste omylem zapomněli. Snadno se přenáší, je skvělý pro rozdávání v kanceláři nebo ve škole.
 5. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní vánoční dárky Krok 19

  5 Směs ochucená olej nebo ocet . Zkombinujte octy nebo oleje s rozmarýnem, česnekem nebo jinými bylinkami nebo kořením a nalijte do ozdobné lahve a korku. Existuje mnoho způsobů, jak toho dosáhnout, dostupných online. K dispozici jsou také možnosti marinování sýrů.
 6. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní vánoční dárky Krok 20

  6 Udělat lžíce namáčené v čokoládě . Přejděte do místního dolarového obchodu nebo slevového supermarketu a zásobte se plastovými lžičkami (nákupem červených/ zelených lžiček a jejich ozdobením stočenými stužkami by se přidalo slavnostní vzplanutí).
  • Rozpustit čokoládu v mikrovlnné troubě na 50 procent výkonu po dobu jedné minuty (pokud máte pevné nastavení, dělejte to 30 sekund).
  • Promíchejte a pokračujte v tavení v 10sekundových krocích při 50% výkonu, dokud nebude hladké.
  • Lžíce namáčejte, dokud nejsou velkoryse pokryty čokoládou.
  • Položte je na voskovaný papírem vyložený list cookie, aby vychladly. Pokud chcete získat chuť, stočte do drcených mátových bonbónů nebo je pokapejte rozpuštěnou bílou čokoládou nebo posypte.
 7. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní vánoční dárky Krok 21

  7 Dát preclíky s čokoládovou polevou . Namočte jeden konec velké preclíkové tyčinky do rozpuštěné čokolády. Přisypte buď mini M & M, barevné sypání, sekané ořechy nebo drcené cukrová třtina . Nechte ztuhnout vložením neponořeného konce dolů do sklenice na pití. Zabalte do celofánu. reklama

Metoda 7 z 8: Upgradování zakoupených položek za účelem jejich přizpůsobení

 1. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní vánoční dárky Krok 22

  1 Dejte luxusní mýdlo. Kupte si blok glycerinového mýdla, který najdete ve většině řemeslných obchodů, rozdělený na malé kostky nebo udělejte si vlastní .
  • Omotáním stuhy kolem bloku vytvoříte smyčku a otáčením v úhlu devadesáti stupňů vytvoříte každou další smyčku.
  • Opatrně spusťte jednu nůžkovou čepel na zadní straně pásky, dokud nebudete mít úplně stočený to.
  • Opakujte s druhou stranou. Budou vypadat jako gurmánské mýdlo a stojí zlomek ceny.
 2. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní vánoční dárky Krok 23

  2 Vyrobte si mátovou svíčku. Kupte si velkou obyčejnou bílou neparfemovanou svíčku a mátové bonbóny (kulaté nebo tyčinkové). Rozbalte bonbóny. Pomocí horké lepicí pistole nebo lepicích teček (k dostání v obchodech s řemeslnými výrobky) přilepte bonbóny po všech stranách svíčky. Bude to vypadat jako svíčky prodávané za 15 $ a více v katalozích a luxusních obchodech.
  • Můžete si dokonce vyrobit vlastní vonné svíčky
 3. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní vánoční dárky Krok 24

  3 Znovu darovat. Nikdy se nebojte znovu darovat staré dárky, které jste nikdy nepoužili ani neotevřeli. To vám může ušetřit spoustu času a peněz a zbavíte se nepotřebných věcí a cyklování; prostě to udělejte v duchu předání věci někomu, koho znáte, ocení to. Existuje mnoho nesmyslů ohledně opětovného obdarování jako bezmyšlenkovitého-je to pravděpodobně jeden z promyšlenějších přístupů k dávání právě proto, že se musíte soustředit na to, zda je to vhodný dárek pro konkrétního příjemce. reklama

Metoda 8 z 8: Dávat Dárkové koše

 1. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní vánoční dárky Krok 25

  1 Sestavte si zimní zahřívací koš. Váš košík může obsahovat marshmallows a horkou čokoládu. Ručně vyrobené marshmallow můžete zakoupit v gurmánských obchodech, jako je Williams Sonoma, za 15–18 $ nebo jednoduše zahrnout vyrobte si vlastní gurmánské marshmallow .. Nakupte instantní horkou čokoládu ve velikostech vzorků nebo ve fantazijních plechovkách nebo udělejte si vlastní . Poté sestavte svůj košík.
  • Kupte si levný košík v dolarovém obchodě nebo v řemeslném obchodě.
  • Vyložte ji ozdobnou kuchyňskou utěrkou nebo strouhaným hedvábným papírem.
  • Naplňte ji horkou čokoládou, domácími marshmallow a chcete -li levným hrnkem nebo oblíbeným filmem.
  • Zabalte koš do smršťovací fólie a pomocí vysoušeče vlasů smršťovací fólii na košíku udržte na místě.
  • Pokud žijete na jižní polokouli, udělejte si letní chladící koš. Zahrnujte plážové vybavení, ručník, opalovací krém, obličejovou mlhu, opakovaně použitelnou láhev s vodou, žabky a sluneční klobouk.
 2. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní vánoční dárky Krok 26

  2 Vytvořte tematický dárkový koš pro novomanžele, vysokoškoláky nebo nové majitele domů. Můžete vytvořit dárkový koš s několika levnými položkami ze slevových obchodů. Téma košíku pro kuchyně , koupel , nebo studenstký pokoj . Vyhněte se barevnému schématu, pokud nevíte, co chtějí.
 3. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní vánoční dárky Krok 27

  3 Pošlete je do kina. Kupte si kbelík filmového popcornu, zahrňte krabici cukrovinek a dárkovou kartu do půjčovny filmů nebo kina. Je skvělým dárkem na poslední chvíli.
 4. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní vánoční dárky Krok 28

  4 Hoďte jim čajový dýchánek. Nakupujte spořitelny, obchody se starožitnostmi, prodejny keramiky, výprodeje na dvoře nebo vlastní skříňku pro roztomilé čajové šálky a podšálky. Přidejte několik gurmánských čajových sáčků, jednotlivě balené čajové sáčky a chutné sušenky z dolarového obchodu. Obalte celofánem a navrch sváteční mašličkou. (Tip: Přidejte kapku gumového cementu nebo kousek pásky a připevněte talířek k šálku, aby nedošlo k uklouznutí nebo rozbití.) Je to skvělý způsob, jak se zbavit starého porcelánu.
  • Můžete to také udělat pro milovníka kávy a zahrnout dárkový poukaz na gurmánská kávová zrna v místním nebo internetovém obchodě.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak vyrábíte lžíce pokryté čokoládou? Vezměte lžíci, namočte ji do rozpuštěné čokolády a počkejte, až čokoláda ztuhne. Abyste tento proces urychlili, dejte je na 10 až 15 minut do mrazáku.
 • Otázka Co mám dělat, když nevím, co má přítelkyně ráda a má narozeniny, ale nemám moc peněz? Vyrobte si domácí dárek ze srdce a jemu by se to mohlo líbit nebo jim vyrobíte přáníčko. Klidně se jí zeptejte, co by si přála k narozeninám - na tom není nic špatného.
 • Otázka Co když potřebuji dárek na poslední chvíli a mám jen věci do domácnosti? Možná byste mohli vykopat obrázek sebe a příjemce, najít hezký kousek karty a ozdobit ho a obrázek nalepit. Nebo přilepte magnet na hračku nebo drobnost, dokonce i na starý šperk, a vytvořte zábavný magnet.
 • Otázka Co udělám svým rodičům, když nemám moc času ani peněz? Darujte jim přizpůsobený fotorámeček s rodinnou fotografií. Nejen, že je to sladký a promyšlený dárek, ale může to být také speciální dárek podle toho, čím rámeček ozdobíte.
 • Otázka Jak vyrobím preclíky pokryté čokoládou? Rozpusťte čokoládu ve dvojitém kotli na sporáku nebo v misce vhodné do mikrovlnné trouby v mikrovlnné troubě. Nejlepších výsledků dosáhnete podle pokynů na obalu čokolády. Můžete použít mléčnou, hořkou nebo bílou čokoládu. Poté preclíky namočte do rozpuštěné čokolády, dejte je na list voskového papíru a dejte vychladit do lednice.
 • Otázka Jaký by byl dobrý dárek pro rodiče? Věci, které říkají, jak moc je milujete, zejména něco, co je ručně vyráběno. Například vázu s květinami, kterou jste vybrali, s nápisem „Miluji tě“.
 • Otázka Co byste měli udělat, když jste dítě? Pokud jste skaut, můžete vyřezat dárek. Pokud ne, udělejte jim kartu nebo je obejměte; tahle je zdarma a nemohou ji popřít jako skutečný dárek.
 • Otázka Co mohu udělat pro svoji 13letou sestru a rodiče? Vyrobte sestře šátek a fotoknihu rodičům!
 • Otázka Mám potíže s penězi a nechci jen získat zpět. Myslíte si, že bych měl prodat své věci, abych získal více peněz? Je to na tobě. Existuje několik dobrých možností pro výrobu dárků, pokud byste chtěli jít touto cestou, ale pokud máte věci, které již nepoužíváte, myslíte si, že byste mohli získat peníze, v každém případě prodat své věci. Pamatujte, že to je myšlenka, která se počítá. Vaši blízcí budou s největší pravděpodobností spokojeni s tím, co jim dáte.
 • Otázka Jak si mohu koupit rámeček obrázku, když nemohu jít sám do obchodu? Můžete si koupit rámečky na obrázky online nebo požádat kamaráda, aby vám rámy koupil. Vždy je můžete splatit později.

Populární Problémy

Platýs je platýz, obvykle se loví v pobřežních lagunách a ústí Tichého oceánu a severního Atlantského oceánu. Díky nízkému obsahu tuku a kalorií a vysokému obsahu bílkovin tvoří mnoho oblíbených pokrmů. V pořádku...

Jak naplánovat levnou dětskou oslavu narozenin. Plánování dětské oslavy narozenin může být zábava. Mít v plánu levnou párty je méně příjemné. Většina lidí chce dát svým dětem párty, kterou chtějí, ale realisticky to může skončit ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Jaguars vs Broncos na Amazon Prime nebo jiných streamovacích službách, které nevyžadují kabel.

Na oslavu 50. výročí Dne Země vydala Hulu na omezenou dobu speciální kolekci filmů a televizních seriálů s tematikou Země.

Jak vystřelit z pušky. Zapomeňte na to, co si myslíte, že znáte z videoher a filmů: naučit se správně střílet z pušky vyžaduje cvičení, přípravu a bezpečnost. Naučit se základy formy vám pomůže vyvinout správné základy pro ...

Král z hlíny si zvykol lámat rekordy. Nebuďte na sebe tedy příliš tvrdí, pokud o těchto záznamech nevíte.