5 nejžhavějších žen ve sportu

Poté, co jsme se podívali na pět nejhezčích fotbalistů a potěšili ženy, byl nejvyšší čas, aby si i muži pořídili nějaký bonbón.

Takže po mnoha duševních konfliktech jsem se soustředil na pět nejžhavějších sportovkyň na světě. Říci, že bylo těžké je vybrat, bude podhodnocením. Máme jen pět slotů, takže jdeme na to. Chlapi, připravte si kapesníky, abyste se nepotili.

5. DANICA PATRICKDívka za volantem je to, co chce každý muž vidět, ale tato bomba se dostane za kola a nechá konkurenci daleko za sebou. Senzace NASCAR, je to jeden hot bod, abych byl upřímný. Kopyto!

živý přenos kovbojů proti redskins

4. ANA IVANOVIC
Nejen, že se dokázala dostat na první místo žebříčku WTA, ale dokázala vyhrát i to, s kým chcete jít ven? hlasování. S medovou barvou olivové kůže hypnotizuje publikum na hřišti i mimo něj. Určitě chcete vidět více z této srbštiny!

3. ANNA RAWSONOVÁKdo tedy řekl, že jen tenis měl žhavé ženy? Neviděli jste někdy turné LPGA? Pokud ne, měli byste to vidět, jen kvůli této krásné dámě. Její dlouhý řidič ji přiměl rychle vylézt po žebříčku žebříčku a zároveň ji dlouhé nohy přiměly vylézt do srdcí mužů. Uvědomte si, že to není žádný zlý výkon; v 16 letech začala s modelingem a poté přišel golf. Neměli bychom být překvapeni, protože koneckonců je to jedno horké australské mládě, kámo!

2. BEATRIZ A BÍLÉ FERESNejste spokojeni se seznamem pouhých 5? Rozhodl jsem se dát 6 z nich. Ale zůstali věrni názvu, dva z nich museli být spolu. Potřeboval jsem dvojčata a měl jsem je! Beatriz (Bia) a její sestra Branca Feresová jsou jednovaječná dvojčata z Brazílie, která jsou v brazilském synchronizovaném plaveckém týmu. Reprezentovali svou zemi na různých mezinárodních akcích a my se budeme těšit, až je uvidíme na nadcházejících olympijských hrách, kde budeme předvádět jejich věci. Pozor kluci, jsou to dvojité balíčky! Kopyto! Kopyto!

1. MARIA SHARAPOVÁDvě slova pro ni - styl a podstata. Tato kráska je naprosto dokonalá ve všech možných směrech. Do centra pozornosti se dostala poté, co jako 17letá vyhrála Wimbledon. Později by také vyhrála americký a australský open. To znamená, že je jen French Open cestou z kariérního grandslamu. Maria kouří nejen na hřišti, ale i mimo něj. Najděte si seznam „nejsexi žen“ a ona v něm určitě bude. A to, že dokázala být nejlépe vydělávající atletkou i bez větších výher, dokazuje, že její tvář je zjevně žádaná. Musela být naší jedničkou.

Jaký seznam! Každý z nich je bomba sama o sobě a jejich hodnocení je sakra práce. Kdo je tedy vaše top 5? Souhlasíte se seznamem? Ne? Ale ať už je váš názor jakýkoli, nemůžete odmítnout, že vás to bavilo, že? Řekněte nám to v komentářích!

Podívejte se zde na další poutavé věci

https://www.sportskeeda.com/2012/03/26/top-10-wags-in-football-2012/

https://www.sportskeeda.com/2010/09/14/top-10-hottest-female-players-in-tennis/

Populární Problémy

Ve čtyřhře se představí také Pierre-Hugues Herbert a Nicolas Mahut a Dominic Thiem-Philipp Kohlschreiber.

Jak uvolnit syndrom karpálního tunelu pomocí masážní terapie. Masážní terapie může skutečně pomoci při necitlivosti, brnění a bolesti způsobené syndromem karpálního tunelu. Masáž svalů a šlach podporuje krevní oběh a snižuje ...

Makarova vítězí v druhém zápase v řadě proti světové č. 2.

Croissanty jsou tradiční francouzské pečivo, které si nejlépe vychutnáte při snídani čerstvé a samotné nebo v doprovodu kávy. Pokud jste někdy jedli rohlík, víte, jak mohou být nepořádní! Existuje mnoho způsobů, jak jíst obyčejný croissant na ...

Jak posílit záda. Silné zádové svaly pomáhají udržovat horní část těla stabilní a mohou předcházet bolestem zad - zvláště pokud většinu dne sedíte. Chcete -li si vybudovat silná a flexibilní záda, přidejte do své cvičební rutiny cvičení zaměřená na ...