Kde sledovat Kansas vs Washburn Basketball 2020

Hodinky Kansas vs Washburn

Getty INDIANAPOLIS, INDIANA - 1. PROSINCE: Jalen Wilson #10 z Kansas Jayhawks střílí míč a brání ho Isaiah Jackson #23 z Kentucky Wildcats v Classic State Champions Classic v Bankers Life Fieldhouse 1. prosince 2020 v Indianapolis, Indiana. (Foto Andy Lyons/Getty Images)

Č. 7 Kansas Jayhawks (2-1) bude ve čtvrtek hostit Washburn Ichabods (3-0) v Allen Field house.

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (počáteční čas 20:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete sledovat Washburn vs Kansas na ESPN+ právě zde:

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je streamovací služba, která má stovky exkluzivních živých vysokoškolských basketbalových her (mimo jiné konference Big 12, A-10, AAC, A-Sun, Southern a CAA), dále univerzitní fotbal, UFC, mezinárodní fotbal, desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 5,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, Washburn vs Kansas můžete sledovat živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled Washburn vs Kansas

Jayhawks prostě přežil těsnou hru 65-62 proti Kentucky Wildcats. V prvním poločase, 35-29, byl Kansas nadřazený a bylo zapotřebí výbuchu prvního útočníka Jalena Wilsona, aby přivedl Kansas zpět. Ve druhém poločase Wilson nastřílel 21 ze svých 23 špičkových 23 bodů, aby vedl Jayhawky za Wildcats, přičemž tým si připsal nejnižší bodový součet v sezóně.

Kansas zaznamenal ve svých předchozích dvou zápasech více než 90 bodů, což způsobilo, že jeho 65bodový výstup proti Kentucky byl trochu anomálie. Hlavnímu trenérovi Billovi Selfovi se líbilo, co viděl od svého týmu, alespoň obranně.

Myslel jsem si, že naše obrana byla po celou hru docela dobrá, Řekl Self po hře. I když dali gól a měli velký náskok, nebylo to kvůli naší obraně, ale proto, že jsme byli tak nešikovní ofenzivně. Myslím, že za 10 minut jsme měli asi pět bodů, takže pokud ano, měli byste být za dvojcifernými čísly.

Self také dal úvěr svému prvákovi v červené košili. Bez něj se k vítězství hry nepřiblížíme, řekl Self o Wilsonovi.

Jayhawks se postaví proti týmu Washburn, který sestupuje Výhra 81: 71 nad centrální Oklahomou Pondělí. V polovině byl Washburn o tři vyšší a silný nárůst v druhé polovině poháněl tým ke třetímu vítězství. Hlavní trenér Ichabods Brett Ballard byl spokojen se snahou své skupiny, zejména ve druhé polovině.

jak hrát badminton na youtube

Myslel jsem, že jsme byli dobří posledních 10 minut každé poloviny. Řekl Ballard . Musíme začít lépe a já jsem byl zklamaný naší energetickou úrovní, zejména na začátku druhé půle, protože jsme věděli, že budou létat kolem ... Ale myslím si, že dobré týmy jsou s postupem hry stále lepší a tvrdší. Jen se mi líbilo, že naši kluci chtěli být v tu chvíli. Myslel jsem, že tam máme partu kluků, kteří chtěli jít obruč.

Ichabodové zasáhli 42 procent svých střel z centra, přičemž nejlepší z týmu je 8-14 od Tylera Nelsona. Jednalo se o první start kariéry druhého ročníku, který dosáhl 23 bodů a dosáhl 7–8 ze svých tříbodových pokusů.

Byl jsem za něj šťastný, řekl Ballard o Nelsonovi po zápase. Tyler loni ukázal záblesky jako nováček a v některých velkých hrách hrál velké minuty. Největší věc, kterou u prváka a druháka mnohokrát hledáte, je větší důslednost a on byl v souladu se svou přípravou v praxi a já jsem jen rád, že se to přenáší do her. Opravdu dokáže vystřelit míč. Ve druhé polovině loňského roku opravdu dobře odpálil míč a nevím, jestli bude vždy hrát 7 na 8 v každé hře, ale očividně nastoupil, když jsme to potřebovali.


Populární Problémy

První losování sezóny ATP 2019 je za námi, Nadal i Murray si užili, aby svůj rok dobře odstartovali.

Dnes večer se koná finále 7. sezóny seriálu Masterchef Junior. Získejte přehled o tom, jak sledovat epizodu edice Jr. 2019 online prostřednictvím živého přenosu.

Vyhřívaní státní soupeři Michigan a Michigan State se sejdou v sobotu v Ann Arboru. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Světovou jedničku Novaka Djokoviče čeká v Londýně těžká remíza, kde se utkají s Alexandrem Zverevem, Marinem Cilicem a Johnem Isnerem.

Gonzaga a Arizona se setkají v sobotu večer v Tusconu a čeká je obrovská bitva. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Vzhledem k tomu, že často rostou tak energicky v různých klimatických podmínkách, letní squash může rychle přemoci vaši lednici. Máte zahradu plnou squashů o velikosti baseballové pálky, které nemůžete darovat? Protože squash je tak přístupný různým typům ...