5 důvodů, proč je „Otevřená“ kniha, kterou by si měl přečíst každý fanoušek tenisu

Andre Agassi

Andre Agassi

Autobiografie Andre Agassiho byla po vydání zuřivým hitem a stále inspiruje sportovce po celém světě. Co tedy dělá z „Otevřené“ tak zvláštní knihu mezi mnoha autobiografiemi, které tam jsou?

koupit tenisky online
Kryt

Obálka alba „Otevřít“

Agassi je jedním z největších hráčů, kteří kdy ozdobili tenisový kurt. Jeho dovádění na hřišti a jeho postoj rebelů k soudu mu přinesl mnoho fanoušků i nenávistníků, ne nepodobných dnes Nicku Kyrgiovi.

Od dlouhých vlasů až po úplnou plešinu Agassi ukázal tenisovému světu všechny aspekty jeho osobnosti. Dokázal se rychle přeměnit z jedné formy do druhé a překvapit lidi.

Agassi ve své autobiografii hovoří o každé situaci, která z něj udělala osobu, kterou je právě teď. Jeho vztah lásky a nenávisti k tenisu byl matoucí, ale zároveň zajímavý.

Zde je pět důvodů, proč by „Open“ mělo upevnit své místo mezi regály každého tenisového fanouška:

1. Je to relatability ke společnému publiku

Prvním a hlavním důvodem, proč by se každý měl připojit k této knize od prvních stránek, je její relatabilita.

body na stolní tenis

Agassi píše jednoduchými slovy a s napětím popisuje každodenní situace. Každý čtenář by snadno pochopil, jak byl Agassi zmatený spratek, který nenáviděl metody, které jeho otec zavedl k tomu, aby se naučil tenis ve velmi něžném věku.

Kniha také poskytuje pohled na to, co prochází mozkem každého typického dospívajícího chlapce, když jeho rodiče ovládají vše, co se týká jeho kariéry. To je ukázáno s maximální upřímností a dá se do toho snadno vcítit díky slovům používaným k popisu těchto pocitů.

Agassi byl jen vedlejší kluk, kterého otec donutil hrát tenis a po celé své dětství ho nenáviděl. Zde je ale důležité poznamenat, že Agassi věděl, že i když tenis nenáviděl, nevěděl, co dělat, když se přestane dotýkat své rakety.

sledujte, jak Donald trumfne 60 minut

Tuto dvojsmyslnost Agassi v knize chytře předvádí svými vlastními slovy.

Populární Problémy

Bývalý hráč světové dvojky Wojciech Fibak věří, že Roger Federer je jedinou tenisovou hvězdou, která může od špičkových sponzorů ovládat milionové smlouvy.

Ana Obarrio de Pereyra Iraola zvítězila v Argentině Senior Masters v kategorii nad 80 let.

Zde je vše, co potřebujete vědět ke sledování her Brooklyn Nets online bez kabelu v letech 2019-20, ať už žijete na trhu nebo mimo něj.

Tento týden má premiéru nový film Spongebob Squarepants „Sponge On the Run“. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos online.

Reilly Opelka v sobotu přišla s dalším nejvyšším výkonem sloužícím k vyslání Stefanose Tsitsipase v semifinále National Bank Open 2021.