Muguruza slaví pořadí číslo jedna s Nadalem

garbinemuguruza - Oříznuto

Garbine Muguruza, brzy bude světovou jedničkou

Garbine Muguruza oslavila blížící se povýšení na světovou jedničku ukázkou vlastenectví po boku krajana Rafaela Nadala.Muguruzaová vystoupí na summit v pondělí, přestože byla ve čtvrtém kole vyřazena z US Open, a na Twitter zveřejnila obrázek, na kterém je ona a mužská světová jednička hrdě držitelem španělské vlajky.Vedle obrázku Muguruza tweetovala: `` Jsem velmi hrdá na to, že mohu sdílet tak zvláštní okamžik pro naši zemi s @RafaelNadal, nejlepším vzorem č. 1. ''

Letošní wimbledonská šampionka stoupá na první příčku poté, co Karolinu Plíškovou vyřadila ve čtvrtfinále na Flushing Meadows Coco Vandeweghe.Je to vůbec poprvé, co Muguruzaová drží první příčku, a řekla: „Nikdy bych na této pozici nebyla bez pomoci své rodiny, svého týmu a svých fanoušků, a jak jsem již řekla, je to splněný sen.

'Doufám, že to vydržím co nejdéle.'Populární Problémy

Donna Vekic vyšla na podporu Novaka Djokoviče s tím, že Srbovy úmysly byly vznešené. Vekic také řekl, že lidé v Srbsku a Chorvatsku nedodržují protokoly COVID-19, takže Djokovic by neměl být obviňován.Matteo Berrettini nastoupí v sobotu ve třetím kole 2020 Open na Daniela Altmaiera. Toto bude první setkání mezi nimi na turné ATP.

Garbine Muguruza tweetovala její a Rafaela Nadala držící španělskou vlajku po jejím povýšení na světovou jedničku.

Váš průvodce streamováním Lady & The Tramp online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Podrobný rozpis losování mužů na US Open 2021, včetně předpovídaných cest pro Novaka Djokoviče, Daniila Medveděva, Alexandra Zvereva a Stefanose Tsitsipase.

Dominic Thiem zveřejnil aktuální informace o zranění pravého zápěstí, které utrpěl při svém druhém kole proti Adrianovi Mannarinovi na turnaji ATP 250 na Mallorce.