5 tenistů, kteří pocházejí ze sportovního prostředí

Kim ClijstersováClijstersová, na obrázku zde se zesnulým otcem Leiem, měla skvěle blízko k profesionálnímu fotbalistoviBývalá světová jednička Kim Clijstersová je dlouhodobě oblíbeným fanouškem WTA Tour. Čtyřnásobná grandslamová vítězka, která vyhrála tři finále World Tour, vzala svůj první odchod do důchodu v roce 2007, po kterém se vrátila a kromě řady titulů na okruhu WTA získala další dva grandslamy.Clijstersová je dcerou zesnulého bývalého fotbalisty Lei Clijstersové, který byl prominentní součástí belgické fotbalové reprezentace. Senior Clijsters byl součástí belgického klubu KV Mechelen a vyhrál s nimi Superpohár UEFA i Pohár vítězů UEFA.Clijstersova matka Els Vandecaetsbeek je bývalá národní gymnastická šampionka z Belgie, která později začala trénovat mladé hráče v tomto sportu. Rodiče Clijstersové se před deseti lety rozešli a její matka si vzala profesionálního golfistu Jana Goosense.

tenisová raketa na trávník

Kimova mladší sestra Elke byla také profesionální tenistkou a vyhrála čtyřhru dívek ve Wimbledonu v roce 2002 s Barborou Strycovou a ve stejném roce dívčí čtyřhru na US Open s krajankou Kirsten Flipkensovou.Dříve zasnoubená s kolegou světovou jedničkou Lleyton Hewitt - vztah, který jí vynesl přezdívku „Aussie Kim“, se Clijstersová provdala za basketbalistu Briana Lynche.Lei Clijstersová zemřela v roce 2009 a podlehla dlouhému záchvatu rakoviny plic.

Populární Problémy

Jak načíst předmět, který byl spláchnut na záchodě. Spláchnutí věci na záchod je frustrující, znepokojující a příliš častá nehoda. Naštěstí většina toaletních odtoků je vyrobena tak, aby umožňovala průchod pouze vody, takže položky ...Jak hledat dlouho ztraceného přítele. Přestože žijeme ve světě, kde je většina z nás vždy online a vždy k dispozici, někdy o někoho přijdeme. Naštěstí dlouho ztracený přítel nemusí zůstat navždy ztracen ....Váš průvodce sledováním Girl Meets World online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.

Pohled na dosavadní postup Federera a jeho nadcházející zápas proti Stanovi Wawrince.

Jak identifikovat síňovou fibrilaci. Fibrilace síní (AFib) nastává, když vám srdce bije nepravidelně. Váš srdeční tep může být nerovnoměrný nebo rychlý. Obvykle to není život ohrožující stav, ale může to vést ke komplikacím, jako je mrtvice nebo ...

5 nejkrásnějších tenisových kurtů na světě.