69letý tenisový pro bagel 22letý soupeř

Gail Falkenberg 2016

6 měsíců od 70 a hraní 20letých: Gail Falkenberg byla přezdívána The Legend

Americká profesionálka Gail Falkenberg se vrátila k profesionálnímu tenisu v roce 2011 po přestávce od tohoto sportu. V té době jí bylo 64 let. Narozen 16thLeden 1947, Falkenberg hraje na profesionálním okruhu ve věku téměř 70 let, na akci ITF v Pelhamu v Alabamě.

Minulou neděli 69letá žena porazila dvaadvacetiletou Rosalyn Smallovou ve dvou setech, přičemž soupeřce držel pytle a chomáčky. Po svém vítězství 6: 0, 6: 1 řekla shromážděnému tisku na akci, že její soupeř, který je dost mladý na to, aby byl její vnučkou, byl bamboozled její topspinem.

video instrukce ke službě tenisu

Profesionálně debutovala ve 38 letech, kdy většina hráčů již ze sportu odešla. Její poslední profesionální vítězství, které bylo také její největší, přišlo v kvalifikačním zápase na Australian Open 1998, přestože nepostoupila za nejranější fáze turnaje.

Falkenbergová křižovala k hromovému vítězství, svému prvnímu po více než 26 letech. Řekl to dříve tenisový trenér mužských a ženských týmů na University of Central Florida Wall Street Journal že by mohla hrát turnaje ve svém věku, ale raději by hrála v otevřené kategorii. Baví mě být mezi mladší generací, řekla. A moje hra dělá dětem větší potíže než starší hráči, věřte tomu nebo ne.

Její kolegové na okruhu jí říkají Legenda a vzhledem k naprosté jízdě a odhodlání, které stále má jednorázový basketbalový a tenisový trenér, je to vhodná přezdívka. Řekla deníku Wall Street Journal, že si od sportu udělala dočasnou přestávku především kvůli nedostatku finančních prostředků a potřebě vrátit se do práce, aby sponzorovala své tenisové ambice.

A Falkenberg nemá v plánu přestat. Rád bych hrál - a vyhrál - v 70 letech, řekla. Jsem od toho šest měsíců.

nejlepší způsob, jak sušit tenisky

V dalším kole by prohrála s Američanem Taylorem Townsendem, ale po této ztrátě zůstala veselá. Tento čin je ještě více ohromující, protože neměla formální vzdělání v tomto sportu a byla úplně samouk v jejích prvních štětcích se sportem.

Populární Problémy

Australian Open je největší sportovní podívanou na jižní polokouli.

Jak vyléčit zlomený prst. Prsty na nohou se skládají z malých kostí (nazývaných falangy), které se mohou vystavit tupému traumatu. Většina zlomených prstů se nazývá zlomeniny „stresu“ nebo „vlasové linie“, což znamená malý povrch ...

Jak zjistit, kolik něco stojí. Přemýšleli jste někdy o tom, kolik stojí vaše starožitné umělecké dílo nebo jaká je hodnota vaší sbírky karet baseballu? Ať už plánujete věc prodat, nechat si ji pojistit, nebo jste prostě zvědaví, ...

Karen Khachanov věří, že Rafael Nadal skončí s více Slamy než Roger Federer a Novak Djokovic. Rafael Nadal a Roger Federer mají nyní shodně po 20 Slamů, zatímco Novak Djokovic má 17 majorů.

Jak rozteč v pomalém softballu. Ačkoli se může zdát snazší pomalé hřiště, zvládnutí pomalého stoupání může být obtížné. Nadhazování tímto způsobem je však pro softbalové ligy s pomalým stoupáním požadavkem. Procvičte si podhazování ...

Jak jezdit na raketoplánu Anaheim Resort Transport (ART) a navštívit Disneyland. Už jste někdy zjistili, že utrácíte strašně moc peněz za dopravu do Disneylandu v Kalifornii? Pokud zůstanete v Anaheimu, budete s největší pravděpodobností v ...