Přímý přenos AC Milán vs Juventus Coppa Italia: Jak se dívat v USAGetty Útočník Juventusu Cristiano Ronaldo.

AC Milán bude ve čtvrtek hostit na San Siro Juventus k první části semifinále Coppa Italia.

Ve Spojených státech nebude zápas (čas zahájení ve 14:45 ET) nikde v televizi, ale kdokoli v USA může sledovat každý zápas Coppa Italia živě na ESPN+ :

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí Coppa Italia, plus další mezinárodní fotbal (včetně Copa del Rey, FA Cup a Carabao Cup), další živé sporty každý den, všechny dokumenty 30 za 30, a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, pak můžete AC Milán vs Juventus sledovat živě na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Ukázka semifinále 1. mil. AC Milán vs Juventus

Na cestě do semifinále se Juventus setkal s malým odporem, když 15. ledna bušil Udinese 4: 0, než o týden později poslal do čtvrtfinále Romy 3: 1.

Od té doby se potýkají s ligovou hrou, když doma porazili 2: 1 porážky Neapole a Hellas Verona kolem vítězství 3: 0 nad Fiorentinou.

Právě teď máme rozdíl ve výkonu mezi domácími a venkovními zápasy, řekl manažer Juventusu Maurizio Sarri po sobotní prohře ve Veroně, podle oficiální webové stránky klubu „Dnes jsme již věděli, že to bude obtížné, a bylo to proto, že na nás útočili srdcem a obětavostí a že budeme trpět. Zpočátku jsme to zvládli dobře a poté, co jsme dvakrát trefili tyč, jsme se ujali vedení. Musíme pochopit, že vítězství není samozřejmostí, je těžké to udělat a nesmí dojít k žádnému poklesu pozornosti.

Útočník Juve Cristiano Ronaldo se v 65. minutě postavil bokem, sjel středem hřiště, dostal vzdušný signál a zatřásl obráncem, než našel levý dolní roh.

Verona vyrovnala o 11 minut později a poté v 86. minutě srovnala vítěze hry z penalty.

Nedokážeme vyjádřit své kvality na silnici, jako jsme doma, a dnes se nám nepodařilo zajistit tři body, řekl brankář Juventusu Wojciech Szczęsny podle klubového webu. Jsme samozřejmě stejný tým, ale možná se změní přístup soupeřů, protože mají větší důvěru ve svůj domov, ale nesmíme nechat body na silnici. Na začátku hry; zaútočili na nás a dostali nás do obtížných situací. Když jsme vypadali, že máme kontrolu, dostali jsme dva góly.

AC Milan zahájilo svou kampaň Coppa Italia 3: 0 nadávkováním SPAL 15. ledna, poté, o 13 dní později, vyžadovalo prodloužení na vítězství 4: 2 nad Turínem ve čtvrtfinále.

Rossoneri od té doby nevyhráli-2. února remizovali s Veronou 1: 1, o týden později podlehli Interu Milán 4: 2; oba zápasy přišly v ligové hře. AC Milán je na 10. místě tabulky Serie A; Juve jsou na druhém místě za Interem v brankovém diferenciálu.

Skončili jsme tuto hru se zlomenými kostmi, ale je to lekce, ze které se musíme poučit, řekl ve středu manažer AC Milán Stefano Pioli o porážce Interu. oficiální webové stránky klubu . Zítřejší zápas je důležitý, musíme okamžitě odskočit a máme velkou šanci dosáhnout finále Coppa Italia, což by pro nás bylo velmi důležité. Jsme připraveni tuto výzvu zvládnout nejlepším možným způsobem, toto je naše šance zazářit.


Populární Problémy

Holuby jsou ve městech a parcích běžným jevem a jejich krmení může být zábavný zážitek. Pokud jste poblíž města nebo kolem skalnatých útesů, kde se potulují divoké holuby, můžete je dokonce přilákat na svůj dvůr. Často je to tak jednoduché, jako dát některé ...

Jak zmírnit napětí v ramenou. Když máte v rameni uzel, můžete mu dávat za vinu, že strávíte den shrbený nad počítačem v kanceláři. Ale stres z dokončení všech vašich faktur do termínu může být stejně ...

Madison Keys a Alize Cornet se setkají ve třetím kole US Open 2020 v sobotu. Keys a Cornet spolu hráli už třikrát, přičemž Američan se ukázal jako vítěz pokaždé.

Jak odstranit sklo z rány. Získání skla do rány může být velmi bolestivé a může způsobit infekci, pokud není ošetřeno rychle. Sklo byste měli okamžitě odstranit, abyste zabránili šíření infekce a ...

Státní nepřátelé NC State a East Carolina otevírají v sobotu fotbalové sezóny 2019. Zde je návod, jak sledovat hru online, pokud nemáte síť ACC.

Radwanska se vyhýbá porážce při rumunském wimbledonském debutu.