Po sdílení turistického videa s Robertem de Niro Roger Federer vtipkuje, že Švýcarsko má „hodně koz“

Roger Federer

Roger Federer

Roger Federer nedávno přijal na Twitter, aby se se svými fanoušky podělil o novou reklamu Swiss Tourism, na které není nikdo jiný než Robert de Niro. Švýcarského maestra přijetí reklamy zjevně potěšilo, protože poté pokračoval ve tweetování o několika zajímavých tématech.

Roger Federer, který byl nedávno vyhlášen oficiálním velvyslancem švýcarského turismu, měl v úterý žoviální náladu, když odpovídal na reakce svých fanoušků na reklamu.

tenisová raketa pro 7 let


Jeden z Federerových následovníků v komentářích tvrdil, že země je proslulá svými kravami a „KOZOU“, což je jasný odkaz na samotného švýcarského maestra. V reakci na to Federer připojil GIF dvou koz a napsal, že „mají hodně koz“.

Roger Federer také během své interakce s fanoušky odkazoval na Oscary poté, co mnozí z nich zatleskali herectví švýcarského maestra v reklamě.

'Časný oblíbenec Oscara?' Federer napsal v reakci na fanouška.

Roger Federer a legendární herec Robert de Niro vedou rozhovor po telefonu

Roger Federer

Roger Federer

jak hrát badminton pro začátečníky

V drzé reklamě od Swiss Tourism je Roger Federer viděn s animovaným dialogem s Robertem de Niro. Federer se zdá být ohromen výzvou legendárního herce, ale jeho radost je krátkodobá, protože De Niro začíná sdělovat špatné zprávy.

Ve videu De Niro informuje Federera, že viděl reklamní film Swiss Tourism, který po něm švýcarský maestro chce. Americký herec ale poté přizná, že se mu film vůbec nelíbí, protože tón filmu neodpovídá jeho tvorbě.

„Právě to sleduji, když mluvíš. Nelíbí se mi to! ' Robert de Niro odpoví, když se ho Roger Federer zeptá, jak se mu film líbil.

Robert de Niro se poté podrobně zabývá tím, co přesně na filmu není v pořádku. Američan tvrdí, že je všechno příliš klidné, v pozadí hory, městečka a zelená údolí, než dodal, že film potřebuje více dramatičnosti.

'Jen se podívej, kde jsi, Rogere, myslím, že máš hory a lyžařské středisko a městečka, zelená údolí ... není žádné drama!' Žádné drama! ' Říká De Niro.
Robert de Niro je jedním z největších herců, kteří kdy pracovali v Hollywoodu

Robert de Niro je jedním z největších herců, kteří kdy pracovali v Hollywoodu

největší tenistky všech dob

Robert de Niro, který je nejlépe známý svou klíčovou prací v kriminálních filmech jako The Godfather II, Casino a Goodfellas, tvrdil, že potřebuje „konflikt“ a „ohrožení“, což podle něj ve filmu chybí.

„Rogere! Od určitého typu herce potřebuji konflikt, ohrožení ... Švýcarsko je příliš dokonalé, “říká De Niro.

Rozhněván hercovým odmítnutím šťastného tónu filmu Roger Federer následně rozbil okno tím, že ho přejel bekhendovým řezem. Federer poté navrhne, že by se duo mohlo vydat na speciální misi, ale De Niro jeho hřiště odmítá tím, že mu řekne, že nemůže dělat film.

Na konci videa herec doporučuje Federerovi, aby se spojil s Tomem Hanksem, na což Švýcar neironicky odpovídá: „Kdo?“

Rogera Federera se později na jeho sociálních médiích zeptali, zda zavolal Tomu Hanksovi, který byl v posledních letech mimo veřejné povědomí. Švýcar opět zopakoval svou odpověď z videa, i když tentokrát s vysmátým emoji.

Populární Problémy

Vše, co potřebujete vědět o hře That So So Raven, včetně toho, jak ji streamovat, nejlepších epizod, na které se můžete dívat, herců a zábavných faktů!

Oblíbená domácí Coco Gauff zahájí svou kampaň US Open proti World 51 Magda Linette. Půjde o vůbec první setkání obou hráčů.

Nový skotský country tanec na počest Andyho Murraye

Jak se připravit na svatební cestu. Příprava na líbánky může být zdrcující, zvláště když plánování svatby vyžaduje většinu vašeho času a pozornosti. Špatně naplánované líbánky mohou vaší svatbě pořádně uškodit ...

John Isner se domnívá, že absence koučování na hřišti je to, co tenis odlišuje od ostatních sportů a dělá ho „cool“.