„Dal jsem si do vlasů wasabi a majonézu“ - Stefanos Tsitsipas žertuje Naomi Osaka

Stefanos Tsitsipas

Stefanos Tsitsipas

Přestože se hráči v současné době nemohou setkat na hřišti kvůli COVID-19 pandemický , snaží se ze všech sil, aby se navzájem virtuálně dohnali. Naomi Osaka „zkoumá alternativní kariérní cesty“ pořádáním Instagram Lives, kde pořizuje zábavné rozhovory s hráči a jejím posledním hostem byl Stefanos Tsitisipas.

Řecká senzace rozzářila rozhovor jeho svérázným smyslem pro humor a po celou dobu vyvolávala četné sebezničující popíchnutí. Dokonce si na nenáročnou Osaku vytáhl jemný žert, téměř ji přivedl k přesvědčení, že má šílenou rutinu péče o vlasy.

Naomi Osaka, která se nedávno stala nejlépe placenou atletkou na světě, byla připravena s řadou diskusních témat před zasedáním se světovou jedničkou 6. Podobná setkání absolvovala s Frances Tiafoe a Gael Monfils a nyní to byla otočení Stefanose Tsitsipase čelit výslechu Osaky.

Otázky sahaly od Tsitsipasova nově přijatého psa Ajly po řecké „duchovní zvíře“ a jeho pokroky ve studiu francouzštiny. A k velké radosti fanoušků, kteří to poslouchali, Tsitsipas i Osaka měli smysl pro humor.

Hvězdy NextGen Stefanos Tsitsipas a Naomi Osaka to zasáhly v Instagram Live

Hvězdy NextGen Stefanos Tsitsipas a Naomi Osaka to zasáhly v Instagram Live

pohodlná vycházková tenisová obuv

Šampión finále Nitto ATP 2019 Tsitsipas odhalil, že se dostal z karantény a již zahájil výcvik, zatímco Osaka zničila, jak je stále v domácím vězení kvůli pokračujícímu boji USA s virem. Ale celkově se obě hvězdy NextGen opravdu trefily, Tsitsipas měl zábavnou náladu a Osaka řešila zábavné otázky jeden po druhém, téměř 45 minut.

Jsem tak dobrý v lhaní! ' - Stefanos Tsitsipas

Tenisoví fanoušci byli v pohodě, když se v polovině Živě na obrazovce objevila otázka publika, která se ptala Tsitsipase, co dělá, aby udržel svůj jedinečný účes. To Osaka přimělo, aby 22letého mladíka dále vyšetřovala ohledně jeho rutiny péče o vlasy, ale na odpověď nebyla úplně připravená.

Muž se zlatými zámky nasadil vážnou tvář a vysvětlil celý „proces“, který stojí za udržením jeho skvělé hřívy.

Do vlasů si dám řecký olivový olej, potom přidám wasabi a trochu octa. Míchá se to opravdu dobře ... Pak to nechám asi 25 nebo 30 minut [a] jdu se osprchovat, řekl Tsitsipas.

Osaka vypadala trochu skepticky k myšlence dát si wasabi na vlasy, a čím dál tím víc se rozšířily oči, když si Stefanos Tsitsipas zachoval rovný obličej a pokračoval s plným přesvědčením.

Chytil se za důvěřivost dvojnásobného grandslamového šampiona a Tstisipas pokračoval v přidávání směšnějších detailů se slovy: „Určitě jsem do toho dal majonézu, to je jisté. Je to něco jako jedenkrát týdně.

Stefanos Tsitsipas téměř odhalil pravdu o tom, že si nechal své úžasné vlasy

Stefanos Tsitsipas téměř odhalil pravdu o tom, že si nechal své úžasné vlasy

Osaka propadl žertovnému háku, vlasci a platině a zeptal se Tsitsipase, zda směs při aplikaci voní. Tehdy už Tsitsipas nedokázal zadržet své smíchy a vytrousil pravdu.

Opravdu jsi mi věřil? Vymýšlím věci! Řekl Tsitsipas mezi smíchy.

Osaka se rozpačitě usmála, že její důvěřivost byla odhalena tak snadno, ale bylo jasné, že jí žert nevadí.

Jsem tak dobrý v lhaní! Celý život jsem si myslel, že jsem na tom tak špatně, ale teď jsem se v tom najednou dostal dobře, dodal hravě Tsitsipas.

Populární Problémy

Aktualizace stavu Rafa Nadala na Facebooku po Rio Open.

Pohled na největší finále dvouhry žen na Australian Open.

Stát Severní Dakota a Montana se v sobotu setkají v semifinále FCS. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.

Jak zvednout nohy. Sejmout břemeno a zvednout nohy je skvělé, zvláště pokud jsou oteklé. Ať už jsou vaše nohy oteklé v důsledku těhotenství nebo přílišné chůze, jejich zvednutí vám může udělat větší pohodlí. Zvýšením ...

Svalové uzly se běžně vyskytují v ramenních svalech atletických i usedlých lidí. Opakující se pohyby (jako například házení míčkem) mohou způsobit stažení a napnutí svalových vláken, což vypadá jako uzel velikosti palce pod ...

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Canelo vs Jacobs online. Obsahuje možnosti sledování na vašem počítači, telefonu, televizi nebo jiném streamovacím zařízení.