Aircel Chennai Open podepisuje nové partnerství s Tennishub.inTrička od Tennishub.in

Chennai, 16. prosince 2014: Společnost Aircel Chennai Open dnes vstoupila do nové asociace s předním tenisovým maloobchodníkem Tennishub.in jako „oficiální obchodní partner“ turnaje, který v roce 2015 slaví 20. ročník a který má všechny uchvátit indické milovníky tenisu od 5. do 11. ledna 2015. . Nadcházející událost představí vzrušující sestavu hráčů, která zahrnuje čtyři nejlepší 25 hráčů a tři vítěze ATP World Tour Award 2014, kteří končí na 95.

legion season 3 sledovat online

Na Aircel Chennai Open 2015 potěší Tennishub.in fanoušky řadou exkluzivních sběratelských předmětů a upomínkových předmětů, minitenisovým kurtem a maskotem ACO. Řada produktů byla speciálně navržena pro akci společností Tennishub a zahrnuje trička, čepice a polo, velké míče a klíčenky. Během prvního víkendu v lednu 2015 bude ve Phoenix Market City zřízen minitenisový kurt, kde Vishnu Vardhan, profesionální indický tenista a spoluzakladatel Tennishub.in, odehraje zápas proti Ramkumaru Ramanathanovi, který dosáhl kariérního maxima. žebříčku World No.211 tento měsíc a byl mu udělen zástupný znak za účast ve vydání 2015.

Tennishub.in nabízí fanouškům největší katalog tenisových produktů v Indii, včetně několika značek, které jsou k dispozici výhradně u této společnosti. Cílený přístup ve sportu je USP značky.

Vishnu Vardhan, spoluzakladatel, Tennishub.in řekl: Jako jeden z nejlepších maloobchodních prodejců tenisu v zemi je naší výsadou být spojen s jedinou indickou akcí ATP World Tour jako oficiálním partnerem Merchandise. Těšíme se, že na akci můžeme fanouškům nabídnout celou řadu exkluzivních produktů a upomínkových předmětů. Minitenisový kurt bude vzrušujícím místem, kde můžete tento sport zažít na vlastní kůži, a jsme si jisti, že fanoušci si užijí všechny naše speciální nabídky ve dvacátém ročníku Aircel Chennai Open.

Ashu Jindal, COO IMG Reliance řekl: Společnost Aircel Chennai Open je ráda, že dnes podepsala nové partnerství s Tennishub.in. V zemi, kde stále více lidí sleduje tenis a věnuje se mu ve velkém, se těšíme na vytváření stále rostoucí hodnoty pro značku.

Soutěže se zúčastní vzrušující talent, jako je mistr světa č. 4 a obhájce dvouhry Stan Wawrinka, svět č. 14 Feliciano Lopez, světová jednička 15 Roberto Bautista Agut a bývalý šampion Janko Tipsarevic, kteří se po operaci vracejí do závodního tenisu a získali divokou kartu. událost.

Hlavním sponzorem turnaje je Aircel a událost je podpořena konsorciem sponzorů v kategorii Platinum v čele s vládou Tamil Nadu.

O Aircel Chennai Open 2015

Aircel Chennai Open ve výši 450 000 USD, vlastněný společností IMG, provozovaný a organizovaný společností IMG Reliance, je jedinou akcí ATP World Tour v Indii a jižní Asii. Akce byla zahájena v roce 1996 společností IMG, světovým lídrem v oblasti sportovního managementu a marketingu, a má za sebou 20 úspěšných let své existence, kdy byla značka Chennai a Indie označena na globální tenisové mapě, a tak vytvořila dědictví druhů propagace mezinárodního tenisu v Indii. Vítěz prestižní ceny ATP Player Services Excellence (2006) za vynikající organizaci a skvělou pohostinnost vůči účastníkům a nejlepší marketingovou cenu ATP (2008), turnaj získal status velmi vyhledávané tenisové akce pro hráče i fanoušci na mezinárodním tenisovém okruhu. 20. ročník akce v Indii a 19. v Chennai se bude konat od 5. do 11. ledna 2015 na stadionu SDAT Tennis v Nungambakkam v Chennai. Turnaj se koná v Chennai za aktivní spolupráce Úřadu pro rozvoj sportu v Tamil Nadu (SDAT) a Tamil Nadu Tennis Association (TNTA).

super miska na amazon prime 2019

Populární Problémy

Dva bývalí top 5 hráči Tsonga a Raonic, oba se vrací po zranění, se mají střetnout v úvodním kole Paris Masters.

Je na čase, aby se hráči ze skupiny A postavili před soud ve finále ATP World Tour.

'Power' je zpět na premiéru 6. série v neděli. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat Super Bowl Rams vs. Pats online bez kabelu, ať už chcete sledovat na Roku, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení.