Jak zjistit, zda jste připraveni randit s dívkou

Jste zmatení z toho, zda se přesunout na dívku? Ať už jste nikdy s nikým nechodili nebo se po rozchodu vracíte zpět na seznamovací scénu, může být těžké zjistit, zda jste na tento krok připraveni. Začněte tím, že se zamyslíte nad tím, proč s ní chodíte, abyste mohli zjistit, zda je načasování správné.Metoda 1 ze 3: Být připraven na vztah

 1. 1 Ujistěte se, že se nebojíte být jen sami. Neměli byste začít chodit s dívkou jen proto, že chcete být součástí páru. To z vás může být zoufalé, což znamená, že ji můžete nakonec vyděsit tím, že budete příliš přilnavá a majetnická. Měli byste být šťastní sami, než začnete chodit s někým novým.
  • Měli byste mít své vlastní koníčky, zájmy a přátele, které si opravdu užíváte i bez romantického vztahu ve svém životě. Pokud s těmi věcmi nejste spokojeni, zapracujte na nich, než se seznámíte s dívkou.
 2. 2 Nečekejte, že vás „opraví“. Pokud se ve vašem životě vyskytnou problémy, které byste si přáli zmizet, například nejistota nebo úzkost, nemůžete očekávat, že je dívka, se kterou chodíte, kouzelně donutí je zmizet. Přítelkyně by neměla být zodpovědná za vyřešení vašich problémů - buď přitáhnete někoho, kdo má komplex zachránců, nebo na vás bude zanevřít, a v obou případech váš vztah pravděpodobně nevyjde.
  • Pokud se nedokážete sami vyrovnat s problémy, se kterými se potýkáte, možná budete chtít promluvit s terapeutem nebo poradcem, který vám může pomoci najít zdravé způsoby, jak vyřešit vaše problémy, než začnete chodit s někým.
 3. 3 Vědět, kdo jsi. Někdy, když se snažíte přilákat dívku, můžete být v pokušení líčit se jako někdo jiný, než kdo ve skutečnosti jste, apelovat na její zájmy. Pokud vám například řekne, že miluje tenis, můžete lhát a říct, že jste ve škole byla tenisová hvězda, i když jste nikdy nezvedli raketu. To je velká chyba, protože by vás měla mít ráda takovou, jaká ve skutečnosti jste, a nebude vám příjemné to předstírat. Mějte dostatek sebevědomí, abyste byli sami sebou.
  • Být sám sebou neznamená, že byste neměli být otevření novým zkušenostem. Pokud má nějaký koníček nebo zájem, o který by se s vámi chtěla podělit, buďte ochotni se o tom dozvědět více - a také s ní sdílet své zájmy.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Seznamka poprvé

 1. 1 Promluvte si s rodiči. Pokud jste teenager, který nikdy předtím nechodil s dívkou, je důležité se ujistit, že máte povolení. Někteří rodiče mohou chtít, aby jejich děti dosáhly určitého věku, než jim bude dovoleno chodit, takže je důležité s nimi situaci prodiskutovat. Pokud se ti ta dívka opravdu líbí, ale tvoji rodiče si nemyslí, že jsi dost stará na rande, nehádej se s nimi kvůli tomu. V klidu s nimi promluvte a vysvětlete, proč si myslíte, že jste připraveni na rande.
  • Často pomůže připomenout rodičům, jak jste zodpovědní. Ukažte všechny práce, které doma děláte nebo které se vám daří ve všech třídách a mimoškolních aktivitách, aby vám mohli věřit.
  • Pokud vaši rodiče stále nejsou přesvědčeni, že jste připraveni na schůzku, zeptejte se jich, jestli můžete jít na skupinové výlety s dívkou, která se vám líbí, a několika přáteli. Skupinu můžete dokonce pozvat na filmový večer nebo jinou aktivitu, aby vaši rodiče mohli dohlížet - a seznámit se s dívkou.
 2. 2 Zjistěte, zda jste dostatečně zralí. Když s někým chodíte, často se ocitáte v obtížných situacích, které ke správnému zvládnutí vyžadují zralost. Než vyrazíte s dívkou ven, měli byste vědět, zda se cítíte dobře, když s ní mluvíte o tom, jak vážně jste ochotni vztah chovat a jaké jsou vaše hranice, pokud jde o sex. Musíte být také dostatečně zralí, abyste na oplátku respektovali její city a hranice.
  • Nezačínejte chodit jen proto, že to dělají vaši přátelé. Ujistěte se, že jste připraveni na všechna zavazadla, která přicházejí se seznamováním, a ne jen na nátlak vrstevníků, protože všichni ostatní spárovali.
 3. 3 Zjistěte, jak moc se vám ta dívka opravdu líbí. Může se to zdát zřejmé, ale chcete se ujistit, že se skutečně zajímáte o osobu, o které přemýšlíte o randění. Myslet na to, že je hezká, také nestačí. Ujistěte se, že je to někdo, s kým sdílíte nějaké zájmy, abyste věděli, že se spolu pobavíte. Věnujte pozornost také tomu, jak se chová ke svým přátelům, rodině a učitelům - chcete randit s někým, kdo se k vám bude chovat laskavě a s respektem, aby vám její interakce s ostatními mohla poskytnout představu o tom, co očekávat.
  • Není na škodu zeptat se některých důvěryhodných přátel, co si o dívce myslí. Budou mít v srdci vaše nejlepší zájmy, takže by k vám měli být upřímní.
 4. 4 Ujistěte se, že je vám věkově blízká. Chcete si být jisti, že dívka, se kterou chodíte, je někdo, s kým je pro vás bezpečné být. Randit se starší dívkou se může zdát vzrušující, ale nemusí to být nejlepší nápad. Je to proto, že se můžete cítit pod tlakem dělat věci, na které nejste emocionálně připraveni. Zkuste ve škole randit s dívkami, které před vámi nemají více než jeden stupeň. reklama

Metoda 3 ze 3: Randit znovu po rozchodu

 1. 1 Ujistěte se, že jste překonali hněv. Po rozchodu je přirozené cítit se zraněný a naštvaný kvůli tomu, jak vztah skončil, zvláště pokud se k vám váš bývalý choval špatně. Pokud však stále cítíte vztek z minulého vztahu, pravděpodobně nejste připraveni randit s novou dívkou. Vaše emoce jsou ve starém vztahu stále svázané a než se budete moci posunout dál, musíte pocity propracovat.
  • Pokud stále cítíte hněv a smutek z rozchodu, může pomoci si o tom promluvit. Diskutujte o svých pocitech s rodinou a přáteli, kterým důvěřujete, nebo navštivte terapeuta nebo poradce, který vám může pomoci zpracovat vaše emoce.
 2. 2 Přestaňte si udržovat přehled o svém bývalém. Když vztah skončí, nemusíte se nutně přestat starat o druhého člověka. Stále vás může zajímat, co se děje v jejím životě, takže se můžete zeptat společných přátel nebo se podívat na její účty na Facebooku, Twitteru a dalších sociálních médiích, abyste zjistili, o co jí jde. Pokud do ní přesto investujete, pravděpodobně nejste připraveni randit s novou dívkou.
  • Obecně je dobré přestat sledovat bývalého na sociálních médiích. Je často těžké někoho překonat, když neustále vidíte její aktualizace stavu a fotky pokaždé, když se přihlásíte.
 3. 3 Mějte otevřenou mysl. Pokud k vašemu rozchodu došlo proto, že vás váš bývalý podvedl nebo vás jinak zradil, může být poté velmi obtížné důvěřovat novým lidem, protože předpokládáte, že každý bude jako váš bývalý. Není však zdravé vstupovat do nového vztahu, pokud jste vůči dívce podezřívaví a cyničtí, i když vám nedala důvod o ní pochybovat. Neměli byste začít znovu chodit, dokud necítíte, že jste připraveni důvěřovat svému novému partnerovi.
  • Otevřená mysl neznamená, že byste měli slepě nabízet svou důvěru a ignorovat možná varovná znamení u nové dívky. Neměli byste však nikoho soudit podle zranění v minulosti, které jste zažili.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak poznám, zda se mi dívka líbí nebo ne? Podněty řeči těla vám obvykle mohou pomoci zjistit, jestli má zájem. Pokud udržuje oční kontakt, stojí blízko a natáhne se, aby se dotkla vaší paže nebo ruky, když mluvíte, pravděpodobně je do vás.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud přemýšlíte o situaci a dívce, se kterou přemýšlíte o schůzce, opatrně a stále si nejste jisti, zda byste se měli přestěhovat nebo ne, pravděpodobně bude nejlepší, když to neuděláte. Měli byste si být jisti svým rozhodnutím, aby se nikomu nic nestalo.
 • Ujistěte se, že je načasování začít chodit s novou dívkou. Pokud jste zaneprázdněni speciálním programem ve škole nebo propagací v práci, může být příliš zdrcující přidat do mixu také nový vztah.
 • Ať už se seznamováním začínáte nebo se k němu vracíte po rozchodu, vždy je dobré být upřímný k dívce, o kterou se zajímáte. Dejte jí vědět, jaká je vaše situace, aby se mohla rozhodnout, zda je připravena randit s tebou

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Odmítnutí je při seznamování vždy rizikem. Ujistěte se, že jste ochotni se otevřít možnosti, že dívka, která vás zajímá, k vám nebude mít stejný názor.
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow usilovně pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravějším nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Wing Chun je styl kung -fu, který klade důraz na boj zblízka, rychlé údery a těsnou obranu k překonání protivníků. Toto tradiční čínské bojové umění destabilizuje soupeře rychlou prací nohou, obranou a útokem ...Bývalý americký šampion Andy Roddick nedávno řekl o Biance Andreescu a intenzivních zápasech, ve kterých se často ocitá. Roddick přirovnal světovou jedničku

Nemožné úspěchy Rogera Federera v roce 2017 nás přiměly přemýšlet, zda dokáže také zabít Bílé chodce a chodit po vodě.

'Wendy Williams Story: What a Mess' je nový dokumentární film vysílaný po jejím novém životopisném snímku. Zde je návod, jak to můžete sledovat online.Dobře se vyspat je jednou z nejdůležitějších věcí, které můžete udělat pro své celkové zdraví a pohodu. Pokud máte problémy se spánkem, pravděpodobně dostáváte nejrůznější rady, jak problém vyřešit ....

Jak omotat psovi rameno. Pokud má váš pes řez nebo kousnutí na rameni, zabalte ho, než vezmete psa k veterináři. Zhodnoťte situaci, abyste zjistili, zda máte čas ránu obléknout. Pokud ano, zkuste zastavit krvácení z otevřené rány ...