Jak říct, že tě miluji beze slov

V mnoha vztazích cítíme lásku. Rodinná pouta a přátelství jsou plná lásky, kterou je třeba udržovat a pěstovat. Ještě častěji myslíme na lásku jako na romantické pouto mezi dvěma lidmi. Ať už jste v novém vztahu a bojíte se to říci nahlas, nebo vaše láska prošla zkouškou času, projevení vaší lásky bez vyslovení slova „miluji tě“ může být pro váš vztah skvělé. Pokud necháte mluvit své činy, budou slova ještě silnější, když je vyslovíte!

Metoda 1 ze 4: Říkat miluji tě přítomností

 1. Obrázek s názvem Najdi si přítelkyni, pokud vypadáš dobře - krok 3

  1 Poslouchejte svého partnera. Bez ohledu na to, v jakém bodě jste ve vztahu nebo jaký máte vztah s osobou, každý se chce cítit oceněn. Jedním z nejjasnějších způsobů, jak někomu ukázat, že ho milujete, je aktivně poslouchat na to, co mají říct. Odhoďte všechny rušivé vlivy, navažte oční kontakt s druhým člověkem a ukažte, že vám na něm záleží.
  • Když jste na řadě, měli byste si promluvit, ale nepřerušujte osobu.


 2. Obrázek s názvem Uteč s přítelem, krok 14

  2 Jděte spolu spát. I když jsou dny velmi zaneprázdněné, jít do postele s partnerem vám umožní každou noc alespoň trochu intimního společného času. Umožňuje vám dvěma mluvit polštářem, abyste se mohli mazlit před spaním (nebo dokonce během spánku). Snažit se zabalit večer a jít spát s partnerem je skvělý způsob, jak říct, že je milujete.
 3. Obrázek s názvem Předstírat spánek Krok 3

  3 Vzbuďte se společně. I když můžete mít jiný plán než váš partner, hovoří to hodně, pokud se vy dva společně probudíte. Společný čas na šálek kávy (nebo ještě lépe na plnou snídani) před začátkem dne může opravdu ukázat, že jdete o kus dál a řeknete „Miluji tě“.
  • I když se jeden z vás vrátí spát poté, co druhý odejde nebo začne pracovat, je to v pořádku. Důležitá je snaha strávit těch pár chvil společně.
 4. Obrázek s názvem Let a Boy Know You Love Him Krok 1

  4 Udělejte si čas na podporu jejich úsilí. Protože každý vztah a každý člověk je jiný, vy a váš partner můžete nebo nemusíte být ve stejné profesní oblasti nebo si užívat všechny stejné věci ve svém volném čase. Jak již bylo řečeno, je důležité, abyste se navzájem podporovali tím, že se budete účastnit velkých akcí. Může to být rande na obchodní schůzku nebo večeři vašeho partnera nebo něco, co je bude sledovat při hraní tenisového zápasu. Zde je důležité, abyste se ukázali, abyste podpořili svého partnera doma i na veřejnosti.
  • Je také příjemným gestem být oporou ve dnech, které nejsou velkými událostmi. Například můžete svého partnera překvapit tím, že se jednoho dne zastavíte v kanceláři s jeho oblíbeným obědem. Jen si dejte pozor, abyste to nedělali každý den, nebo to nedotáhli do přílišného extrému.
  reklama

Metoda 2 ze 4: Saying I Love You tím, že zůstanete ve spojení

 1. Obrázek s názvem Objetí jiné ženy před manželkou nebo přítelkyní Krok 1

  1 Dotýkejte se jeden druhého po celý den. Fyzický dotek je důležitou součástí vztahů. Buduje důvěru a intimitu. Nezapomeňte dělat věci, jako je líbat partnera nebo držet ruku na procházce. Také čas v televizi může být skvělý pro společné mazlení.
  • Dělat pro svého partnera něco jako masáž zad nebo masáž nohou může být romantický a velmi ceněný. Existují i ​​další druhy masáží, jako např indická masáž hlavy .
 2. Obrázek s názvem Objetí jiné ženy před manželkou nebo přítelkyní Krok 4

  2 Cuddle v noci. Mnoho lidí se neradi mazlí, když spí. Naštěstí je to volitelné. Co byste však měli udělat, je vyhrabat si pár minut každou noc před spaním, abyste se pomazlili. Ukázalo se, že to pomáhá budovat a udržovat zdravé spojení mezi partnery a umožňuje každému člověku svůj vlastní prostor poté spát (v případě potřeby).
  • Tento druh intimity také ukazuje, že vede ke zdravějšímu sexuálnímu životu.
 3. Obrázek s názvem Naučte manžela pamatovat si narozeniny Krok 3

  3 Mluvte spolu otevřeně. Zeptat se jeden druhého na den je skvělé místo, kde začít. Musíte si také vyhradit čas, abyste poslouchali myšlenky svého partnera a čas od času vedli hluboký rozhovor. Druhou stránkou otevřenosti je vyjádření nesouhlasu se svým partnerem a to by mělo být provedeno s respektem. Mluvte se svým partnerem, jako by to byl někdo, koho milujete a na kterém vám záleží, i když nesouhlasíte. To opravdu ukazuje vašemu partnerovi, že ho milujete.
  • Všimněte si, že v tomto kroku používáte slova. Komunikace je důležitou součástí každého vztahu, ale způsob, jakým komunikujete se svým partnerem, může projevovat lásku, aniž by výslovně řekl „Miluji tě“.
  • Váš partner může například říci něco jako „Včera v noci se mi zdál zvláštní sen“. Na to byste mohli odpovědět něčím, co ukazuje vaši péči a zájem, například „Opravdu si nepamatuji svůj sen ze včerejší noci. O čem byl ten váš? '
 4. Obrázek s názvem Najděte si přítelkyni, pokud vypadáte dobře - krok 6

  4 Pište si nebo si bezdůvodně volejte. To může být zvláště důležité pro vztahy na dálku, ale má obrovský dopad na všechny vztahy. Když svému partnerovi pošlete textovou zprávu nebo mu zavoláte, když máte minutu nebo dvě navíc, ukazuje to, že na ně myslíte a chcete s nimi mluvit. S vědomím, že vás napadnou po celý den, se váš partner bude cítit milován a oceňován.
  • Můžete svému partnerovi napsat SMS nebo zavolat na něco tak jednoduchého, jako je: „K večeři si dám pizzu. Máš něco dobrého? ' To ukazuje, že vás zajímá sdílení drobných podrobností o vašem dni se svým partnerem a také slyšení o nich.
 5. Obrázek s názvem Udělejte svému příteli radost na Valentýna

  5 Dělejte věci společně. Někdy to může být složité. Samozřejmě byste měli dělat věci, které vás oba baví, ale co ostatní? Je důležité dělat s partnerem věci, které je baví, i když to není vaše oblíbená zábava. Mějte na paměti, že váš partner by pro vás měl udělat to samé. To vám oběma pomůže spojit se a dozvědět se o sobě více. reklama

Metoda 3 ze 4: Řekněme, že tě miluji dárky

 1. Obrázek s názvem Vyberte si dárek pro své přátele Krok 4

  1 Udělejte svému partnerovi dárek. Na nákupu dárku z obchodu není nic špatného, ​​ale myšlenka a čas, který do toho vstupuje udělat pro někoho dárek opravdu může říci „Miluji tě“. Přemýšlejte o věcech, které jsou ve vašem vztahu zvláštní a začleňte je do dárku. Může to být něco tak jednoduchého, jako je zarámování obrázků z dovolené, nebo to může být třeba zapojení partnera do stavby kusu nábytku. Toto je příklad, kde se myšlenka opravdu počítá.
 2. Obrázek s názvem Vyberte si dárek pro své přátele Krok 8

  2 Dejte jim něco, co nemohou snadno najít. Možná, že váš partner měl v dětství oblíbenou hračku, nebo milují určitou značku medu, která není k dispozici, kde žijete. Snažte se najít něco speciálního pro svého blízkého a oni opravdu ocení toto úsilí. Nejen, že jim dáváte dárek, ale také dáváte najevo, jak dobře je znáte a jak moc je posloucháte.
 3. Obrázek s názvem Vyberte si narozeninový dárek pro novou přítelkyni Krok 12

  3 Dávejte dárky volně. Zatímco každý partner by měl přispívat v jakémkoli druhu vztahu, neměli byste očekávat okamžité opětovné dary. S výjimkou svátků, jako jsou Vánoce nebo výročí, nemusí váš partner ani vědět, že hodláte dát dárek. Dovolte jim, aby si vás vážili, a dejte jim čas, aby se do vztahu vrátili. reklama

Metoda 4 ze 4: Malými gesty říkám, že tě miluji

 1. Obrázek s názvem Vyberte si narozeninový dárek pro novou přítelkyni Krok 11

  1 Zanechte svému partnerovi poznámku. Je to skvělý způsob, jak rozzářit partnerovi den. Můžete nechat poznámku na nočním stolku, nebo ji strčit do tašky na oběd. Když váš partner najde poznámku, ví, že jste přemýšleli předem, abyste si udělali den výjimečným.
  • Ačkoli zanechání poznámky technicky používá slova, ukazuje to však určitou míru ohleduplnosti, která přesahuje pouhé vyslovení „miluji tě“.
 2. Obrázek s názvem Nechte lidi na večeři Krok 3

  2 Udělejte práci, kterou byste normálně neudělali. Ve většině vztahů se práce obecně nějakým způsobem rozdělí. I kdyby to začalo náhodou, někdo pravděpodobně skončí jako čistič v kuchyni a někdo jako myčka aut. Čas od času můžete jít stranou a udělat jeden z úkolů, které váš partner obvykle dělá. To jim ukazuje, že si všimnete jejich úsilí a chcete pomoci.
 3. Obrázek s názvem Amuse Yourself Krok 5

  3 Dělejte věci, které neradi dělají. Kromě toho, že budete pokračovat ve svých věcech, hodně to znamená, pokud budete vždy dělat to, co váš partner nenávidí. To může znamenat mytí nádobí nebo čištění toalety. Nezáleží na tom, co je úkolem, váš partner ocení, že jste ochotni to pro ně udělat, protože je milujete.
 4. Obrázek s názvem Vyberte si narozeninový dárek pro novou přítelkyni Krok 14

  4 Překvapte svého partnera. Až příliš často necháváme naše vztahy otupit. Upadáme do rutiny a ve jménu přežití obětujeme spontánnost. To je docela normální a rozvrh může být skvělá věc. To znamená, že byste měli čas od času porušit pravidla a překvapit svého partnera. To může být tak jednoduché, jako zastavit se v obchodě a vyzvednout si jejich oblíbený film a láhev vína nebo si rezervovat hotelový pokoj na víkendový (nebo středeční) útěk.
  • Dokonce jen tak být hravý nebo překvapte svého partnera a obejmout může znamenat rozdíl.
  • Naplánujte si do určité míry své překvapení. Pokud budete mít pro svou drahou polovičku speciální večer nebo víkend, ujistěte se, že budou zdarma.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Musíte říct, že tě miluji? Allen Wagner, MFT, MA
  Terapeut pro manželství a rodinu Allen Wagner je licencovaný manželský a rodinný terapeut se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Magisterský titul z psychologie získal na Pepperdine University v roce 2004. Specializuje se na práci s jednotlivci a páry na způsoby, jak mohou zlepšit své vztahy. Spolu se svou manželkou Talií Wagnerovou je autorem ženatých spolubydlících. Allen Wagner, MFT, MA Expert na manželství a rodinu Terapeut Pokud jste v závazném vztahu a milujete svého partnera, ano. Mnoho mých klientů za mnou přichází a říká: „Ach, já se tak nevyjadřuji“, ale je to opravdu důležité. Jakmile to začnete dělat, budete mít mnohem snazší dělat to pravidelně.
 • Otázka Jak projevujete lásku slovy? Allen Wagner, MFT, MA
  Terapeut pro manželství a rodinu Allen Wagner je licencovaný manželský a rodinný terapeut se sídlem v Los Angeles v Kalifornii. Magisterský titul z psychologie získal na Pepperdine University v roce 2004. Specializuje se na práci s jednotlivci a páry na způsoby, jak mohou zlepšit své vztahy. Spolu se svou manželkou Talií Wagnerovou je autorem ženatých spolubydlících. Allen Wagner, MFT, MA Expert na manželství a rodinu terapeut Dobře, vždy můžete jen říci: „Miluji tě!“ To je klasická možnost. Mimo to svého partnera ospravedlňte a chvalte. Řekněte jim, že vám na nich záleží, a dejte jim dobrý pocit.
 • Otázka Jak mám říct dívce, že ji miluji? Ať už se jedná o dívku, se kterou jste měli vztah, nebo ne, můžete jí stejným způsobem ukázat, jak se cítíte. Trávte s ní čas, poslouchejte ji atd. Jakmile se cítíte dobře, řekněte jí, jak se cítíte, prostě to řekněte. Pak vám v každém případě také řekne, jak se cítí.
 • Otázka Pokud se na mě někdo dívá každý den, znamená to, že mě miluje? Ne nutně, ale nemusí to být špatné znamení. Láska je pouto, jehož budování vyžaduje čas, ale pokud někoho přistihnete, jak se na vás dívá několikrát, může mít určitý stupeň zájmu. Dávejte si však pozor na svá očekávání. Je možné, že děláte něco (jako mluvení), které na vás upoutává pozornost, a proto se dívají.
 • Otázka Jak vyjádřím lásku, pokud mi není příjemné zobrazení mého těla? Důvěra je důležitou součástí lásky. Pokud vám chybí sebevědomí, zaměřte se na to, abyste druhému ukázali, jak moc vám na něm záleží. Do té doby dělejte věci, které vám pomohou se cítit pohodlně a sebevědomě, abyste mohli být šťastnější, a v konečném důsledku také udělejte šťastnějšími své okolí.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pamatujte, že vztahy nejsou statické věci. Neustále se mění a přizpůsobují životu, který žijete. Nezapomeňte pravidelně vyživovat všechny své vztahy.
 • Ne všechny vztahy jsou stejné. I když tyto kroky poskytují skvělý základ pro to, abyste ukázali někomu, koho milujete, budou vypadat odlišně, pokud budou aplikovány na jeden vztah proti druhému.
 • Komunikujte se svými blízkými!

reklama

Varování

 • Nebraňte svému partnerovi v oplácení. Lidé se cítí dobře, když jim je dovoleno dávat, ale i brát.
 • Někdy může být váš akt lásky bez povšimnutí nebo dokonce nedoceněný. I když možná budete muset promluvit se svým partnerem, neber to osobně . Může to být jen tím, že váš partner byl extrémně zaneprázdněný nebo ve stresu a nevšiml si toho, nebo že váš partner necítil konkrétní aktivitu.
reklama

Populární Problémy

Rafael Nadal získal svůj 13. titul Roland Garros prodlužující rekord a vyrovnal Federerův rekord 20 grandslamů. Vzestup Huga Gastona a další příběhy z Roland Garros 2020.

Jak hrát Razz. Razz je opakem Seven Card Stud. Je vhodný pro dva až osm hráčů. Každá ruka je rozdělena do sedmi sekcí: ante, třetí ulice, čtvrtá ulice, pátá ulice, šestá ulice, sedmá ulice (alias řeka), ...

Roger Federer i Jo-Wilfried Tsonga se tento týden vrátili do kruhu vítězů na turné ATP poté, co během minulého roku prošli řadou fyzických neúspěchů.

Nový tým číslo 1 v zemi Kentucky startuje v úterý v Evansville. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak si objednat kávu Dunkin Donuts. Ať už toužíte po čerstvém šálku kávy nebo sáčku domů, Dunkin Donuts usnadnilo zadání objednávky. Získejte požadovaný druh kávy tím, že budete konkrétní s objednávkou a naučíte se některé běžné ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos 2019 Bowl mezi USC a Iowa online bez kabelu.