Wimbledon umožní kapacitní davy od čtvrtfinále dále

Roger Federer

Roger Federer

All England Club oznámeno dříve v neděli že kapacitní davy budou letos povoleny pro čtvrtfinále, semifinále a finále ve Wimbledonu.

Přestože Wimbledon měl mít na finálový víkend jen plné davy, organizátoři nyní potvrdili, že od čtvrtfinále bude Center Court a Court 1 fungovat na plný výkon.

Je třeba také poznamenat, že v pondělí bude pro utkání čtvrtého kola povoleno 50% davy. Center Court pojme téměř 15 000 fanoušků, zatímco Court 1 pojme téměř 12 500 fanoušků.

Organizátoři turnaje uvedli, že se rozhodli po úspěšné inscenaci prvního týdne.

`` Po úspěšném zahájení prvního týdne mistrovství, jak bylo dohodnuto s vládním programem výzkumu událostí a po konzultaci s naším místním úřadem v Mertonu, AELTC s potěšením potvrzuje, že centrum a soud č. 1 budou představovat 100% kapacitu davu pro čtvrtfinále, semifinále a finále, “uvedli organizátoři Wimbledonu v prohlášení.

To znamená, že Wimbledon bude první sportovní akcí ve Velké Británii, která bude mít plnou návštěvnost na venkovním stadionu od loňské pandemie COVID-19.

Wimbledon bude prvním Grand Slamem, který přivítá plné davy od vypuknutí pandemie COVID-19

Na rozdíl od posledních čtyř grandslamů, které se hrály buď bez fanoušků, nebo s omezením diváků, bude Wimbledon po většinu druhého týdne v plné kapacitě.

Diváci byli loni vyloučeni z účasti na zápasech na US Open, zatímco Roland Garros, který musel být odložen až do září, povolil v průběhu akce pouze 11 000 fanoušků na místě.

Australian Open a French Open letos zvýšily návštěvnost fanoušků poté, co se snížil počet infekcí COVID-19, a Wimbledon to nyní udělal o krok dále.

Fanoušci navštěvující zápasy budou i nadále povinni dodržovat přísné zdravotní předpisy. Při příjezdu budou muset předložit důkaz o svém stavu COVID-19 nebo negativní test bočního toku u osob starších 11 let.

Během svého pobytu na pozemcích nebo na stadionu neměli mandát nosit roušky, ale NHS jim přesto doporučilo zakrýt si tváře.

Populární Problémy

Jak skrýt věci ve svém pokoji. Pokud máte milostný list, deník nebo jiný tajný předmět, který chcete držet stranou od nosných rodičů, sourozenců nebo spolubydlících, budete muset být kreativní. Vyhněte se zjevným úkrytům a ujistěte se, že ...

Úžasný rekord Rafaela Nadala na Roland Garros přiměl pár hráčů - Tommyho Haase a Stefanose Tsitsipase - přijít s divokými nápady, jak ukončit nadvládu Španělů v Paříži.

Gruzie a LSU se v sobotu střetnou v mimořádně důležitém mistrovství SEC. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Kromě toho, že je vaše konzole Wii schopna hrát hry Wii založené na discích, může hrát řadu klasických her a malých her pouze ke stažení. Podle tohoto průvodce můžete začít nakupovat a stahovat hry pro Wii. Důležité upozornění: Wii Shop ...

„Laurel Canyon“, nový hudební dokument EPIX, má premiéru v neděli večer. Pokud nemáte kabel, podívejte se na film online.

V sobotu se Clemson staví na těžkou stranu Virginie. Pokud nemáte kabel, můžete hru sledovat online zdarma.