Jak se obejmout

Objetí je skvělý způsob, jak vyjádřit náklonnost. Ukazuje to, že vám na člověku záleží a že ho podporujete v dobrém i ve zlém. Chcete však svou lásku nebo milence obejmout jinak, než objímáte přítele nebo člena rodiny. Přečtěte si několik tipů na nejlepší způsoby, jak obejmout lidi, na kterých vám záleží.

tenisky vs tenisky

Metoda 1 z 5: Objímání zamilovanosti

 1. Obrázek s názvem Hug Step 1

  1 Přistupujte opatrně ke své zamilovanosti. Usmívejte se a řekněte starostlivá slova nebo komplimenty. Ujistěte se, že on nebo ona čeká objetí! Může to být nepříjemné, pokud přijdete a obejmete někoho z čistého nebe, zvláště ve městě.
  • Objetí se často děje při slavnostních událostech, jako jsou narozeninové oslavy, promoce, nebo když se dva lidé sejdou po delší nepřítomnosti (to může být ten správný čas, kdy někoho hezky obejmout).


 2. Obrázek s názvem Hug Step 2

  2 Předkloňte se a položte obě paže na svou tlačenici a vřele přitlačte osobu, kterou objímáte. Štastlivče!
  • Pokud jste muž, její paže by vám měly být kolem krku a vy byste ji měli objímat kolem pasu. Držte ji v této poloze na maximálně pár sekund a pusťte ji, jakmile to udělá. Podívejte se jí do očí, když se rozloučíte a budete pokračovat v rozhovoru přirozeně.
  • Pokud jste žena, dejte mu ruce za krk a hrudník lehce přitiskněte k jeho hrudi. Pusťte ho, jakmile to udělá. Nezdržujte se, nebo budete vypadat zoufale.
  reklama

Metoda 2 z 5: Objímání přítele

 1. Obrázek s názvem Hug Step 3

  1 Jdi ke svému příteli. Věnujte svému příteli upřímný úsměv.
 2. Obrázek s názvem Hug Step 4

  2 Obejměte svého přítele.
  • Dívky: Zavřete oči a přemýšlejte o tom, jak moc milujete svého přítele při objímání. Stiskněte tolik, kolik cítíte, aniž byste svého přítele mlátili. Netleskejte osobě, kterou objímáte, na ramena. Některé dívky si myslí, že je nemáš rád, když to děláš takhle.
  • Chlapi: Silně se obejměte a tleskněte si navzájem na záda. Pokud prožíváte emocionální okamžik, krátce se obejměte a netleskejte si navzájem.
  reklama

Metoda 3 z 5: Objímání milence

 1. Obrázek s názvem Hug Step 5

  1 Přistupte ke svému milenci a položte mu ruce na ramena. Zážitek je stejně romantický bez ohledu na to, kdo objetí zahájí.
 2. Obrázek s názvem Hug Step 6

  2 Podívejte se svému milenci do očí a řekněte: „Miluji tě. „Pokud mu chceš říct, jak moc ti to záleží a jak rád trávíš každou vteřinu spolu.
 3. Obrázek s názvem Hug Step 7

  3 Padnout do sebe. Objímejte osobu, kterou milujete, tak dlouho, jak chcete.
  • Muži: Opatrně klouzejte oběma rukama dolů z jejích ramen, položte je na její pas a sklouzněte jí kolem spodní části zad. Položte jí hlavu na rameno a přitlačte ji k sobě tak dlouho, jak budete chtít.
   • Pokud chcete, můžete jí udělat malou masáž rukama a zkusit ji zahřát.
   • Můžete ji také zvednout do vzduchu a přesunout její váhu směrem k sobě. Zvláště dívky to milují.
   • Když se rozloučíte, můžete se dívat do očí svého milence, upřímně se usmívat a pokud je situace vhodná, polibek ona jako ty to myslíš vážně.
  • Ženy: Natáhněte k němu ruce a obtočte je kolem krku a ramen. Nakloňte se co nejblíže a přitiskněte trup k jeho.
   • V situacích extrémní intimity je vhodné zablokovat nohu v jeho.
   • Vyhněte se tomu, abyste drželi paže pod jeho rameny a objímali se příliš pevně, i když jste přibližně ve stejné výšce jako on.
  reklama

Metoda 4 z 5: Objímání člena rodiny

 1. Obrázek s názvem Hug Step 8

  1 Přejděte ke svému rodinnému příslušníkovi. Přistupujte ke svému rodinnému příslušníkovi s laskavými pocity. Pocity očividně nebudou stejné jako pocity zamilovanosti, milence nebo blízkého přítele (pokud nejste vy a vaši rodinní příslušníci také přáteli).
 2. Obrázek s názvem Hug Step 9

  2 Obejměte svého člena rodiny. Pokračovat v mluvení při objímání je v pořádku.
  • Není důležité, kam položíte ruce, protože osoba, kterou objímáte, o tom příliš nepřemýšlí.
  • Jemně stiskněte. Nemusíte mít nutně tvrdý kontakt.
  • Rychle hladte ruce po horní části zad druhé osoby. Usmívejte se, když to pustíte.
  reklama

Metoda 5 z 5: Tipy, které platí pro jakýkoli druh objetí

 1. Obrázek s názvem Hug Step 10

  1 Obejměte pouze tehdy, když osoba, kterou chcete obejmout, natáhne ruce. Pokud ten člověk nevypadá, že se připravuje vás obejmout, možná budete chtít vycouvat.
 2. Obrázek s názvem Hug Step 11

  2 Buďte vítáni, když se obejmete. Pokud někdo z vás požádal o objetí, udělejte člověku, kterého objímáte, pocit bezpečí. Chovejte se, jako byste vy dva byli jediní lidé, na kterých v tuto chvíli záleží.
 3. Obrázek s názvem Hug Step 12

  3 Vyvarujte se přílišného objímání osoby. Nejlepší způsob, jak posoudit, jak pevně nebo volně obejmout, je nechat kohokoli, koho objímáte, dát najevo, co chce, podle toho, jak silně mačká. Pokud jsou měkké, buďte měkké zpět; pokud mají rádi medvědí objetí a pevně sevírají, obejměte je stejným způsobem.
 4. Obrázek s názvem Hug Step 13

  4 Chvíli držte objetí, než to pustíte. Objetí je účinný způsob, jak sdělit, že vám záleží na jiné osobě, protože se můžete cítit skvěle a zlepšit náladu druhého člověka . Ukončení předčasného objetí může způsobit, že se oba budete cítit trapně.
 5. Obrázek s názvem Hug Step 14

  5 Vědět, kdy se dlouze a láskyplně obejmout, zvláště pokud se dotyčný cítí naštvaný nebo skleslý . Pokud se cítíte dobře, jděte do toho a objímejte se, dokud se druhá osoba nepustí nebo neuvolní své držení. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Proč nám objímání pomáhá zapomenout na náš smutek? Kontakt tělo na tělo uvolňuje endorfiny nebo „šťastné hormony“.
 • Otázka Jak obejmu chlapa, který je opravdu stydlivý? Počkejte na správný okamžik. Stydlivý člověk dá přednost tomu, když ho obejmete, když jste sami, protože by se mohl cítit trapně s ostatními lidmi kolem.
 • Otázka Úplně neznámý člověk mě na 30 sekund začal pevně objímat medvědem, zatímco jsem natřásal paží a rukou, abych se třásl. Proč to udělal? Tom de backer Nejlepší odpovídač Možná je to kulturní rozdíl nebo osobní preference. Někdy to může být nepříjemné, zvláště když to nečekáte. Procvičte si několik pohybů, například položení paže mezi vás nebo položení ruky na jeho hruď, aby vás příště přestal objímat. Nezapomeňte, že máte právo komukoli a komukoli zabránit, aby se vás jakýmkoli způsobem dotýkali bez vašeho svolení. Můžete mu jen říct: „Hej, už žádné takové objetí jako minule, nelíbilo se mi to.“
 • Otázka Moje sestřenice se v kurzu Intro to Psych naučila, že toto je správný způsob, jak někoho obejmout: postavte se zcela rovně (jako prkno), natáhněte paže, aniž byste hýbali rameny nebo lokty, dvě sekundy poměrně pevně sevřete a poté pustit. Je to pravda? Neexistuje žádný „správný“ nebo „nesprávný“ způsob obejmutí, pokud jsou obě zúčastněné osoby pohodlné. Mělo by to přijít přirozeně, zvláště pokud vám dvěma je příjemné a obecně k sobě milující. Pokud je to jen `` zdvořilé '' objetí, jako u nějakého příbuzného, ​​který pozdravujete, že si nejste tak blízcí, nemusíte je pevně stisknout nebo držet dvě sekundy. Pokud je to někdo, s kým jste si opravdu blízcí, můžete se navzájem držet tak dlouho, jak budete chtít. Pokud cítíte, že se ten druhý pouští, nebo máte pocit, že je mu to nepříjemné, nechte toho, ať to není nepříjemné.
 • Otázka Jak poznám, že mě ten člověk chce obejmout? Člověk obvykle udělá pár kroků směrem k tobě a podívá se ti do očí. Pokud je chcete obejmout, je na čase natáhnout ruce. Pokud je nechcete obejmout, je načase ustoupit a odvrátit zrak.
 • Otázka Jak obejmete někoho mnohem vyššího, než jste vy? Máme pro vás tři možnosti: objetí pasu pro přítele, „natažení paží vzhůru a úsměv“ pro rozdrcení (vyzve je, aby se ohnuli) a „skok do náruče“ pro skutečné romantické varování. Než skočíte, ujistěte se, že je váš partner připraven!
 • Otázka Jak obejmu svou zamilovanost? Držte druhou osobu blízko a obejměte ji o několik sekund déle než obvykle. Pokládání rukou na spodní část zad je trochu romantičtější než kolem ramen.
 • Otázka Jak poznáte, že někdo očekává objetí? Položte jednu ruku druhému na záda nebo kolem ramen a na chvíli se zastavte. Pokud ztuhnou, vypadají překvapeně nebo se odvrátí, vezměte ruku pryč. Jinak jděte do objetí.
 • Otázka Když jsem smutný, chci opravdu obejmout, ale nemám žádné přátele. Co bych měl dělat? Můžete oslovit členy rodiny? Můžete si také vytvořit plán na spřátelení tím, že budete zkoušet nové věci, oslovovat lidi, které znáte, a pozvat je na setkání.
 • Otázka Jak obejmete někoho vsedě? Jen si dřepněte a obejměte se z té pozice. Pokud sedíte, natáhněte ruce a požádejte o objetí.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Pokud jste toho člověka předtím neobjali, neobejměte ho, aniž byste se nejprve zeptali. Kromě toho použijte svůj nejlepší úsudek při výběru, kdy a kde někoho obejmout. V určitých situacích byste mohli být v rozpacích, když vás někdo vidí objímat někoho jiného.
 • Usmívejte se po celou dobu. Úsměv je skvělý způsob, jak ukázat, že vám na této osobě záleží, a nejen objímat náhodné lidi kvůli ní. Nebuďte ale všichni šklebící a přehnaně veselí. Buďte přirozená, křivka rtů je víc než dost.
 • Jemně jí omotejte ruce kolem krku. Pokud je vysoká, pak pod jejich pažemi, ale zapalte si hlavu na její hrudník. Udělejte to romantické, ale ne příliš romantické.
 • Tip pro chlapce- dívky mají obzvlášť rády, když přijdete zpoza a omotáte si ruce kolem pasu a pevně je obejmete (i když ne příliš pevně!).
 • Usmívejte se, buďte vřelí a příjemní, pokud se chystáte obejmout svou zamilovanost.
 • Při „mužném objetí“ je běžné dvakrát poplácat po zádech, než se uvolní.
 • Objetí milence by mělo trvat alespoň o několik sekund déle než platonické objetí
 • Někteří lidé mohou mít rádi překvapení. Pokud víte, že jim je příjemné, když je objímáte, jednoduše je obejměte. Pokud je moc dobře neznáte, zeptejte se.
 • Dívky mají rády pevné objetí, takže je určitě trochu přitiskněte, ne však příliš pevně!
 • Dobrým přístupem v každém vztahu je dojít k člověku z několika stop s otevřenou náručí.
 • Pokud jste chlap a chystáte se na intimnější objetí, položte jí hlavu na rameno a jemně ji políbte na krk.

reklama

Varování

 • Neobjímejte někoho, pokud jste zpocení nebo smradlaví. Před zahájením těsného kontaktu se také ujistěte, že máte svěží dech.
 • Vyhněte se objetí s běžícím startem, pokud si objímaná osoba neuvědomuje, že se chystáte obejmout. Poslední věc, kterou chcete udělat, je srazit osobu.
 • Pokud se jim chcete při objímání dívat do očí, jemně jim položte ruce kolem zadní části krku. Ne příliš pevně, jinak jim ublížíte.
 • Některé školy a jiná místa mohou objímání zakázat kvůli obavám ze sexuálních nebo nevhodných aktivit. To je něco, co byste měli zvážit, než někoho obejmete.
reklama

Populární Problémy

Jak zjistit, zda potřebujete nové brýle. Brýle už nosíte, ale přemýšlíte, jestli byste si neměli nechat udělat nový recept. Pointa je, že byste se měli jít podívat na svého optometristu, zvláště pokud od vašeho posledního ...

Jak vypnout podporu sledování bez správných nástrojů. Pokud nemáte specializované nástroje k odstranění podložky hodinek, možná nevíte, jak vyměnit baterii nebo opravit rozbité hodinky. K vypáčení ale nemusíte kupovat drahé nástroje ...

5 nejžhavějších žen ve sportu

Mark Cuban dostal od NBA obrovskou pokutu poté, co navrhl, aby Dallas Mavericks tankoval.

Jak uspořádat Super Bowl Party. V neděli 2. února 2020 se hráči San Francisco 49ers utkají s Kansas City Chiefs v Super Bowl 54 a bude to určitě vzrušující hra. Super Bowl je zábavný pro lidi všech věkových kategorií, ...

Jak provést jednorázový krok v Tap. Jediný časový krok je důležitým krokem k učení, protože jej můžete použít k přechodu do dalších, komplikovanějších kroků stepu. Existuje 5 základních tahů, které musíte zvládnout a dát dohromady ...