8 důvodů, proč je Wimbledon nejprestižnějším tenisovým turnajem na světě

4. Dlouhodobé vztahy s dodavateli

Slazenger, oficiální dodavatel míčů od roku 1902, je nejstarším dodavatelem Wimbledonu. Mezi další názvy stanů patří Robinsons (oficiální nealkoholický nápoj od roku 1935), IBM (oficiální informační technologie od roku 1990), Hertz (oficiální dodavatel dopravy od roku 1995), Lanson (oficiální dodavatel šampaňského od roku 2001), Ralph Lauren (oficiální dodavatel od roku 2006), HSBC (oficiální banka od roku 2007), Evian (oficiální dodavatel vody od roku 2008), Jacob's Creek (oficiální dodavatel vína od roku 2011), Lavazza (oficiální dodavatel kávy od roku 2011), Stell Artois (oficiální dodavatel piva od roku 2014) a Jaguar Land Rover (oficiální auto z letošního roku).Zajímavá infografika, která zachycuje čísla, která během ní obstarávají oficiální dodavatelé Mistrovství.
[Obrázek s laskavým svolením: CNN]

Tato označení jsou „dodavatelé“, nikoli „sponzoři“. Wimbledon, který nemá prostor pro záměnu mezi sponzorstvím a vlastnictvím, volá po výstřelech a je v čele všech záležitostí spojených s událostmi.

Udržováním dlouhodobých a vzájemně výhodných vztahů s 12 oficiálními dodavateli blue chipů vytváří Wimbledon pro hráče a diváky zážitek par excellence.

5. Odměna, hodnocení televize a mediální hity

Porovnání peněz grandslamových cen (s laskavým svolením: www.totalsportek.com )

racquetball raketa pro začátečníky

AUSTRALAN

FRANCOUZŠTINA

WIMBLEDON

US OTEVŘENO

CELKOVÝ

36,3 milionu dolarů

30,2 milionu dolarů

sledujte skutečné ženy v domácnosti z Beverly Hills sezóna 9

39,76 milionu dolarů

38,3 milionu dolarů

VÍTĚZI JEDNOTLIVCŮ

2,4 mil. USD

2 miliony dolarů

2,4 mil. USD

3 miliony dolarů

Běžci

vikingská sezóna 6 část 2 epizoda 1

1,21 mil. USD

1 milion dolarů

1,23 mil. USD

1,43 mil

Odměna ve Wimbledonu je nejvyšší. Podle a Factiva Průzkum, Wimbledon vede ostatní grandslamy, pokud jde o mediální hity, a je na druhém místě, pokud jde o hodnocení televize.

6. The Wimbledon Records - Ukazatele velikosti a slávyBoris Becker: 17letý wimbledonský šampion Boris Becker (1985)

V roce 1985 vyhrál Boris Becker svůj první Wimbledon jako sedmnáctiletý nenasazený. Němec, který nyní trénuje světovou jedničku Novaka Djokoviče, řekl: „Wimbledon je očividně nejdůležitějším turnajem všech, a jakmile se stanete šampiony, váš život se navždy změní. Je to velmi speciální turnaj.

V roce 2001 vyhrál Goran Ivanisevic svou panenskou Wimbledon jako divokou kartu. Poté, co vyhrál, byl citován slovy: Někde bylo napsáno, že je můj čas. Všechno v životě jsem dělal těžším způsobem. Proč to dělat snadno, když to zvládneš i těžce? '

Mezi další hráče, kteří si rezervovali své místo ve wimbledonské historii s osamělými tituly, patří Jana Novotna v roce 1998 a Marion Bartoli v roce 2013.

Nikdo nezná wimbledonský scénář lépe než legendární Martina Navrátilová, která získala rekordních devět singlových titulů. Je vídána ve Wimbledonu každý rok až dodnes, a když je požádána o shrnutí svých zkušeností, říká: Je to jako návrat domů. Za ta léta se stalo tolik změn, ale stále to vypadá stejně.

Steffi Grafová, sedminásobná wimbledonská šampionka, řekla, že i když navštívila Wimbledon jako dítě, nic ji nikdy nemohlo připravit na „sílu a krásu“ Centrálního dvora, když k němu šla poprvé.Důležitost záznamů vytvořených a uchovávaných ve Wimbledonu je na špičkové úrovni.

jak zabalit tenisový grip

Populární Problémy

Jak hrát Disc Golf. Discgolf byl vynalezen v Kalifornii v šedesátých letech minulého století jako levnější a jednodušší verze golfu. Od té doby tento sport explodoval, kurzy po celé zemi a disky ve většině velkých sportovních prodejců. Snadné vyzvednutí a ...

LSU přebírá Vanderbilt na SEC Network v sobotu. Pokud tento kanál nemáte, můžete bezplatně sledovat živý přenos hry online.

Všechny hlavní body ze čtvrtfinále Davis Cupu 2015.

Zápas trval 20 minut, přičemž Tsurenko trpěl napětím stehen, možným napětím třísel.

Zde je návod, jak sledovat online přenosy Modafferi vs Barber, Fili vs Yusuff a všechny předběžné boje o karty UFC 246 bez kabelu.

Arsenal a Dundalk se setkají ve čtvrtek ve hře Evropské ligy. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste v USA.