Jak sledovat basketbal Jižní Dakota vs Severní DakotaGetty Útočník Jižní Dakoty Tyler Hagedorn.

Basketbalový tým South Dakota Coyotes se v neděli ve čtvrtfinále setká s North Dakota Fighting Hawks v Denny Sanford Premier Center v Sioux Falls, SD. Turnaj Summit League

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (21:30 ET - čas zahájení) bude vysílána na MidcoSN, ale pokud tento kanál nemáte nebo nemáte kabel, kdokoli v USA může sledovat Jižní Dakota vs Severní Dakota naživo na ESPN+ :

Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí více než 1 500 univerzitních basketbalových her (včetně všech ostatních čtvrtfinále a semifinálových zápasů SoCon Tournament), plus další živé sportovní přenosy každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat Jižní Dakota vs Severní Dakota naživo na počítači prostřednictvím ESPN.com nebo na telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4 , Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Jižní Dakota vs Severní Dakota

Coyotes vypadají, že proti svým soupeřům na severu půjdou 3: 0-8. února porazili Fighting Hawks 82-68 v Grand Forks, poté je minulý týden doma dohráli 77-67 ve finále základní části každé strany.

Vítězství 29. února odstartovalo pro Jižní Dakotu sérii tří zápasů o prohře. Tyler Peterson vedl Coyotes se 17 body, přidal trojici asistencí a dvojici kradení. Spoluhráč Triston Simpson přidal 15 bodů za střelbu 6 ze 7 a také 3 asistence a 2 krade.

Ztratili jsme poslední tři, takže jsme věděli, že tam budeme muset jít a hrát tvrdě, získat vítězství a nějaké dobré mojo v Sioux Falls, řekl Simpson podle Sioux City Journal . Je skvělé konečně vyhrát ten 20. zápas, nyní míříme na Summit Tournament a vy musíte vyhrát tři, abyste se dostali na turnaj NCAA, a to je náš cíl.

Byl to poslední domácí zápas v kariéře Coyotes Simpsona, Petersona a kolegů seniorů Tylera Hagedorna, Codyho Kelleyho a Brandona Armstronga.

Tato skupina je spolu už dlouhou dobu, jsem s nimi dva roky a připadá mi, jako bych s nimi byl celou svou kariéru, řekl Kelley, podle deníku Sioux City Journal. Na tuto hru jsme se těšili. Ze začátku to bylo trochu smutné, protože jsme věděli, že to byl náš poslední zápas v této aréně, ale vždy je dobré jít na špici.

Coyotes se zlepšili na 20-11 v sezóně a 10-6 ve hře Summit League. Severní Dakota klesla na 13-17 celkově a 7-9 na konferenci.

To jen znamená, že znovu hrajeme Severní Dakotu, řekl hlavní trenér Jižní Dakoty Todd Lee podle deníku Sioux City Journal. Kromě těžkého začátku jsme hráli opravdu dobře, když jsme v lize vyhráli sedm za sebou. Turnaj je tak otevřený, že nikdy nevíte, co se tam stane.

Strážce Fighting Hawks Marlon Stewart vedl všechny účastníky s 19 body, střílel 8 z 16 z pole a 3 z 6 z dálky.

Průměr seniorů je 18,9 bodu a 5,6 asistence na soutěž, což vede všechny hráče Summit League v obou kategoriích. Ve čtvrtek byl jmenován do prvního konferenčního týmu.

Upřímně řečeno, (vést ligu v bodech a asistencích) pro mě moc neznamená, když vím, o kolik lépe jsme letos mohli hrát a o kolik lépe jsem mohl hrát za naše kluky, řekl Stewart podle Grand Forks Herald . Individuálně je vždy dobré myslet, ale já jsem spíše týmový člověk. Takže víš, jen doufám, že v této věci budeme pokračovat a budeme dál vyhrávat.Populární Problémy

Váš průvodce streamováním Ant-Man online-včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Japonská Naomi Osaka není jen nejlépe vydělávajícím tenistou, který se bude účastnit olympijských her v Tokiu, ale také druhým nejlépe vydělávajícím sportovcem na hrách.

Tým USA zahájí ve čtvrtek ráno kampaň Světového poháru v ragby 2019 proti Anglii. Zde je návod, jak sledovat zápas online bez kabelu.

Novinka v září 2020, podíváme se na Pro Staff 97 v13, což je nejnovější verze Wilsona na jedné z jejich nejoblíbenějších raket.

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete ke sledování živého přenosu dokumentu o Hře o trůny v USA, Velké Británii, Indii a po celém světě.

Jak mluvit se svými dětmi o obrazu těla. V dnešním světě je nesmírně důležité učit děti pozitivitě těla od útlého věku. Jsou obklopeni nerealistickými mediálními zobrazeními těl a slyší negativní komentáře o ...