Jak sledovat basketbalový turnaj Summit League 2020 online

Hodinky Summit League Tournament

Semeno č. 1 NDSU se v 1. kole turnaje Summit League utká s Denverem.

navrhnout vlastní tenisky

Denny Sanford Premier Center v Sioux Falls bude hostit basketbalový turnaj Summit League, který začíná v sobotu.

Zde je pohled na kompletní rozvrh turnajů a možnosti živých přenosů pro každou hru, následovaný úplnějším průvodcem, jak sledovat každou hru na počítači, telefonu, Roku, Fire TV nebo jiném streamovacím zařízení, pokud nemáte kabel:

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce
datum Hra Čas zahájení (ET) Televizní kanál Živý přenos
So, 7. března NDSU vs Denver 7 hodin večer. MidcoSN ESPN+
So, 7. března SDSU vs PFW 21:30 MidcoSN ESPN+
Slunce, 8. března ORU vs Omaha 7 hodin večer. MidcoSN ESPN+
Slunce, 8. března USD vs AND 21:30 MidcoSN ESPN+
Po, 9. března Semifinále 1 7 hodin večer. MidcoSN ESPN+
Po, 9. března Semifinále 2 21:30 MidcoSN ESPN+
Středa, 10. března Mistrovství 21:00 ESPN2 AT&T TV nyní

Jak sledovat turnaj Summit League 2020 online bez kabelu

Quarters & Semis: ESPN+

Prvních šest her (čtvrtfinále a semifinále) se bude vysílat na MidcoSN, ale pokud tento kanál nemáte nebo nemáte kabel, kdokoli v USA může sledovat všechny tyto hry naživo na ESPN+ :

Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí více než 1 500 univerzitních basketbalových her (včetně mnoha dalších konferenčních turnajových her), plus další živé sporty každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah ( video i písemně) vše za 4,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat prvních šest her turnaje Summit League naživo na počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Championship: AT&T TV Now

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN2, který bude mít mistrovskou hru. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

jak sledovat hulu na macbooku

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos šampionátu Summit League na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Další možnosti živého přenosu bez kabelu, které zahrnují ESPN2: Sling TV , Hulu s živou televizí nebo YouTube TV


Náhled turnaje Summit League 2020

Hlavní otázkou vstupu do turnaje Summit League je, zda bude dominance Dakoty pokračovat po celý turnaj tak, jak tomu bylo po celou základní sezónu. První tři týmy turnaje pocházejí z Dakot, stejně jako úřadující šampion turnaje.

Státní bizon č. 1 North Dakota State (22-8, 13-3) nastoupí v sobotu v prvním kole s osivem Denver Pioneers č. 8 (7-23, 3-13).

raketa s rukama

Zubr vyhráli oba časy, kdy v této sezóně nastoupili proti Pioneerům, a chtějí se letos znovu opakovat jako mistři turnaje. NDSU v průměru 74,4 bodů na zápas, což bylo pátý na summitu , a Pioneers získali 68,9 bodu na zápas, což bylo předposlední na konferenci. Vinnie Shahid vede Bisona v bodování, když vsítil 18,1 bodu na zápas, a další útočník Tyson Ward je další, kterého je třeba sledovat, a přidá 16,5 bodu na soutěž. Ti dva společně dávají NDSU jeden z lepších úderů jedna-dvě na summitu.

Jedna z nejzajímavějších her prvního kola bude obsahovat osivo č. 4 Oral Roberts Golden Eagles (16-13, 9-7) nastupují s osivem č. 5 Omaha Mavericks (16-15, 9-7). Emmanuel Nzekwesi z ORU byl po celou sezónu hlavním problémem vzájemných zápasů. Průměruje double-double (17,1 bodů a 10,2 doskoků na zápas) a vede tým Oral Roberts, který byl na summitu nejvyšším bodovým ziskem 80,6 bodu na soutěž.

Semeno č. 2 Stát Jackrabbits státu Jižní Dakota (22-9, 13-3) se postaví proti osivu č. 7 Purdue Fort Wayne Mastodons (13-18, 6-10) v pozdějším kole her v sobotu večer. Jackrabbits mají tři hráče v průměru ve dvouciferných číslech vedených útočníkem Douglasem Wilsonem, který má 18,6 bodu na zápas. SDSU získává 78 bodů za hru, což je třetí na summitu , zatímco Purdue sedí ve spodní části konference při bodování, v průměru jen 68,6 bodů na soutěž.

Druhá finální hra prvního kola bude obsahovat třetí semeno turnaje, Kojoti z Jižní Dakoty (20-11, 10-6) nastupující na North Dakota Fighting Hawks (13-17, 7-9). Coyotes byli na summitu druzí v bodování (79,9 bodu na zápas), zatímco jestřábi měli průměrně 75,7 bodu, což bylo čtvrté místo na konferenci. Coyotes zametli sérii sezón proti UND a jsou oblíbenými i v této.

Semifinálová kola turnaje se uskuteční v pondělí večer.Populární Problémy

Video: Tanec Gangnam ve stylu Victorie Azarenkové

Být samoživitelem je stresující, ať už to děláte nějakou dobu, nebo jste nově sami. Je těžké žonglovat jako poskytovatel a zároveň spravovat domácnost a dělat si čas strávený se svými dětmi, dohlížet na školní práci a ...

Jak udržet hamburgery ploché. Jen málo lidí dokáže odolat chuti šťavnaté karbanátky v křupavé housce přizpůsobené jejím oblíbeným polevám, ale uvařit perfektně tvarovaný hamburger je věc druhá. Burgery mají tendenci bobtnat jako ...

Národní výstava psů 2019, kterou představila společnost Purina, se bude vysílat od 12 hodin. do 14 hodin ve všech časových pásmech na NBC tento Den díkůvzdání (28. listopadu).

Jak spojit barvivo s potravinářským barvivem. Barvení kravat je v teplém počasí oblíbeným řemeslem s krásnými a barevnými výsledky. I když je to zábava pro všechny věkové kategorie, někteří rodiče by se mohli obávat používání barviva na oblečení kolem velmi malých dětí ....

Váš průvodce streamováním Brother Bear 2 online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.