Scénáře kvalifikace pro finále světového turné Nitto ATP

ATP Media Snídaně

Vzhledem k tomu, že finále Nitto ATP World Tour Finals se bude konat za měsíc od nynějška v londýnské O2 Areně, v listopadu se již několik hráčů kvalifikovalo. Vzhledem k absenci mnoha zvučných jmen, která jsou zraněna, má mnoho nečekaných jmen šanci kvalifikovat se poprvé

V tomto článku se podíváme na hráče, kteří se již kvalifikovali, na ty, kteří se s největší pravděpodobností kvalifikují, a tři hvězdy, které mají vnější šanci dostat se do top 8.

Podíváme se také na čtyři hvězdy, které kvůli zranění přijdou o akci.

jak nasadit tenisový grip

Kvalifikovaný:

Rafael Nadal: 9365 bodů

US Open tenisové mistrovství 2017 - 14. den

Rafael Nadal dosud měl sezónu snů a pokračoval v získávání světového čísla. 1 pořadí po mnoha letech.

Po porážce Rogera Federera pod ním získal francouzskou korunu, když vyhrál turnaj podesáté v kariéře a navázal na to svým třetím vítězstvím na US Open s dominantním výkonem ve druhém týdnu turnaje.

S největší pravděpodobností zakončí rok jako světová ne. 1, ale jeho úkol bude omezen, protože většina turnajů, které se teprve budou konat, jsou halové turnaje na tvrdém hřišti-povrch, kde Nadal nenašel příliš velký úspěch.

Roger Federer: 7505 bodů

Třináctý den: Mistrovství - Wimbledon 2017

Zadejte titulek

Šestatřicetiletý muž má za sebou zatím perfektní sezónu kromě neuspokojivého výletu na US Open. Sezónu zahájil vítězstvím na Australian Open proti svému úhlavnímu nepříteli, poté následoval sluneční svit, než si udělal přestávku.

Vrátil se čerstvý a na SW19 zvítězil poosmé v kariéře. Turnaj ještě více ozvláštnil fakt, že ho vyhrál, aniž by zahodil jedinou sadu. Mírné zadní brnění ho stálo titul v Montrealu a nedbalé vystoupení ve Flushing Meadows prozradilo, že ne. 1 hodnost Nadal.

Federer by však mohl získat zpět první místo, pokud se mu podaří vyhrát zbývající turnaje včetně finále World Tour.

Vzhledem k jeho zálibě na povrchu a jeho rekordním výsledkům by šel do finále jako pevný favorit, před světovou jedničkou. 1 Nadal.

Alexander Zverev: 4155 bodů

Rogers Cup představený National Bank - 10. den

Rogers Cup představený National Bank - 10. den

třpytivé tenisky pro batolata

Hvězda příští generace Alexander ‘Sascha‘ Zverev měl přelomovou sezónu a ve své kariéře dosáhl nových výšin.

Svého vůbec prvního titulu Masters dosáhl na Rome Masters, kde porazil Novaka Djokoviče ve dvou setech. Jeho druhý titul Masters přišel v Montrealu, kde porazil Federera ve dvou setech.

Jeho výkon na grandslamech byl docela špatný, protože se mu nepodařilo dosáhnout 2. týdne ve všech čtyřech slamech.

Je jediným hráčem, který bude hrát finále ATP příští generace a finále světového turné ATP.

Populární Problémy

Bude zajímavé sledovat, kam až tento australský pár dosáhne na Australian Open 2020.

Turnaj mistryň WTA Garanti Koza zde vyhrála Andrea Petkovic z Německa poté, co porazila Flavii Pennettovou z Itálie 1: 6, 6: 4, 6: 3.

US Open, druhý hlavní golf roku 2020, se koná tento týden. Zde je návod, jak sledovat živý přenos z turnaje online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Redskins vs Cowboys online bez kabelu, ať už jste v Dallasu, Washingtonu DC nebo někde jinde.

Vždy jste chtěli být typem ženy, která je smyslná, exotická, upíří a prostě ultra okouzlující? Ženy jako Ava Gardner, Sophia Loren a Elizabeth Taylor ztělesňují tento typ krásy. Každá žena má potenciál objevit toto ...

Novak Djokovic hovořil v nedávném rozhovoru o individualitě, spiritualitě a svých budoucích plánech. Srb je známý tím, že má silné náboženské a duchovní přesvědčení, a to bylo v jeho odpovědích posíleno.