Tenis: 5 pozoruhodných hráčů, kteří nikdy nevyhráli French Open

Soud Philippe Chatrier, RolandGaros

průvodce velikostí juniorských tenisových raket

French Open je fyzicky nejnáročnější ze všech grandslamů, protože vyžadovalo, aby ho hráči odpálili na pomalém antukovém povrchu. Jihoamerickým a španělským hráčům se tradičně na French Open dařilo. Hrací plocha se svým pomalým tempem a vysokým odrazem byla preferovaným dupáním legend, jako jsou Rafael Nadal, Chris Evert, Justine Henin a Mats Wilander, kteří všichni dosáhli značného úspěchu na pařížské antuce.Povrch to neusnadňuje těm, kteří jsou v pohodě na travnatých kurtech - ale hráči jako Bjorn Borg, Novak Djokovic a Roger Federer jsou několik známých výjimek. French Open byla založena v roce 1891 a v počátcích směli soutěžit pouze francouzští státní příslušníci a cizinci, kteří byli registrováni jako členové tenisových klubů ve Francii.

jak načechrat polštáře v sušičce bez tenisových míčků

Rafael Nadal je s 11 tituly nejúspěšnějším šampionem French Open a v ženském poli patří titul Chrisu Evertovi se 7 trofejemi. V historii Grand Slam je pozoruhodné zmínit, že French Open byl prvním Grand Slamem, který umožnil profesionálům soutěžit po boku amatérů, a třetím Grand Slamem, který poskytl stejné prize money napříč pohlavími.

Podíváme se na 5 velkých sériových grandslamových šampionů, kteří na French Open nikdy nevyhráli:#5 Venus Williamsová

Venus Williamsová

Starší ze sester Williamsových-Venus Williamsová byla ztělesněním drzosti a nikdy neříkajícího přístupu ve hře žen. Neustále vzdoruje času a věku i po třicítce.

raketbal pro figuríny

Venuše, inspirace pro mnoho tenisových sportovců, je pacientkou se Sjogrenovým syndromem, ale našla způsob, jak překonat její omezení a bojovat s ní na nejvyšší úrovni se špičkovými hráči. Venus, pětinásobná vítězka Wimbledonu a dvojnásobná vítězka US Open, má smůlu, že ještě nezískala korunu French Open.Její nejlepší výsledek na Roland Garros přišel v roce 2002, kdy skončila na druhém místě své mladší sestry Sereny. Venus však na Roland Garros získala tituly ve čtyřhře a smíšené čtyřhře.

Populární Problémy

Jak nosit krátké šortky. Když teplota stoupá, lidé mají tendenci ukazovat více a více kůže, aby porazili teplo. Krátké šortky, nazývané také „horké kalhoty“ nebo „kořistní šortky“, jsou dokonalými letními kalhotami. Krátké šortky však mohou být ...

Makarova vítězí v druhém zápase v řadě proti světové č. 2.

'Gen: LOCK' má svůj televizní debut v sobotu večer. Zde je návod, jak sledovat epizody streamované online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat nedělní 17. týden showdown mezi Titány a Texany online, pokud nemáte kabel.

Poté, co se zdálo, že Nick Kyrgios přijal povzbuzující řeč od rozhodčího Mohameda Lahyaniho, Pierre-Hugues Herbert na US Open udělal menší dojem.