Epický seznam skladeb z 20 nejlepších tenisových odpalů Tweener

roger-federer-bít-tenis-tweener-výstřel

Musíte věřit, abyste uvěřiliTweener tenisový úder je zdaleka jedním z nejzábavnějších v tenise. Pokud nejste obeznámeni, tweener je tenisový úder, který hráč zasáhne mezi nohy.Nejzajímavější tweenery jsou obvykle zasaženy na útěku poté, co jste byli laločnatí, odvráceni od sítě a mezi nohama. Ano, je to tak šílené, jak to zní.Pokud jste někdy viděli jeden úspěšně zasažený, není pochyb, že nikdy nezapomenete. Milujeme střelu natolik, že jsme prohledali web, abychom našli ty největší tweenery, jaké kdy profesionální tenisté zasáhli, a spojili jsme je do playlistu nejlepších 20.

Seznam videí Tweener

Pohodlně se usaďte, hrajte a užívejte si!Rekapitulace slavných doplňovačů

Zde je rekapitulace videí, která najdete v našem seznamu: 1. 13. září 2009 zasáhl Roger Federer během semifinále proti Novakovi Djokovicovi jeden z největších a nejpamátnějších tweenerů, kteří kdy v profesionálním tenise udeřili.
 2. Na US Open 2010 během zápasu v prvním kole proti Brianovi Dabulovi zasáhl Roger Federer další raketu tweeneru, kterému téměř nemohl uvěřit.
 3. V roce 2010 zasáhl Fernando Gonzalez na turnaji v Acapulcu super čistý tweener, který obešel své soupeře Olivera Maracha a Lukasze Kubota.
 4. Staří, ale dobří, James Blake skóroval proti Felicianu Lopezovi, když se mu podařilo provést perfektní tweenerový lob, zatímco Feliciano sedí a zírá, aby se tomu vysmál, protože to bylo tak dobré.
 5. V roce 2011 se Nadal podíval na jednoho Blaka se svým tweenerovým lalokem při hraní Novaka Djokoviče v Madridu-tak dobré.
 6. Bob Bryan hraje proti Jurgen Melzer a Philipp Petzschner ve finále světového turné a trefuje perfektně provedený lob tweener, který může být jedním z nejvíce podceňovaných.
 7. Na Western & Southern Open nám Juan Martin del Potro ukazuje, že to zvládnou i velcí kluci s působivým tweenerem laloků umístěným pěkně v zadní části hřiště.
 8. V roce 2008 zasáhl nyní francouzský důchodce Fabrice Santoro do tenisové síně slávy v Newportu hvězdný tweener lob proti Vince Spadeaovi.
 9. Roger Federer, po čtyřech týdnech volna, se na turnaji Shanghai Masters v roce 2010 rozhoupal a zasáhl úžasného tweeneru přímo do středu hřiště na Johna Isnera, který ho zdánlivě zaskočil, aby získal bod.
 10. Na US Open 2005 se Fabrice Santoro trefuje do sladkého tweeneru, když hraje Federera ve 2. kole. Možná je to výstřel, který povzbudil Federerovy tweenery?
 11. Na cestě do finále BNP Paribas Masters, šíleně atletický Gael Monfils, zasáhl solidní tweener poté, co pokryl téměř každý centimetr hřiště.
 12. Bez dalšího zásahu, který by se mohl obrátit na Rafaela, Nadal trefuje tweener přímo na Rogera Federera, kterému nakonec chybí prostřelení z voleje.
 13. Ve Valencii zasáhl Gael Monfils další skvělý tweener, který připíná síť, aby ve čtvrtfinále prošel Marcelem Granollersem-rozhodně další vynikající střela.
 14. Před několika lety se Fernandovi Gonzálezovi podařilo vytáhnout tweener jako poslední pokus proti Ivanu Ljubičićovi a podařilo se mu to vytáhnout s malou pomocí sítě.
 15. V Pekingu zasáhne Richard Gasquet proti Novakovi Djokovicovi ohromně vypadající tweener. Zatímco tweener nedokončí svou práci, pokračuje v úkrytu obrovskou bekhendovou přihrávkou.
 16. Novak Djokovic, který hraje proti Andy Murrayovi v šanghajském finále, dokáže v pěkném tweeneru skřípnout, aby zůstal v cíli, a vše dokončí jedním ze svých podpisových výstřelů.
 17. Ve finále Barcelony odvedl Rafael Nadal skvělou práci při sledování hlubokého laloku pomocí tweeneru, aby udržel bod v chodu, a podařilo se mu získat bod z nevynucené chyby soupeře Nicolase Almagra.
 18. Když Roger Federer hraje exhibiční zápas proti Jo-Wilfriedovi Tsongovi, zasáhl další tweener, na který Tsonga nemůže odpovědět.
 19. V semifinálovém zápase 2013 v Dubaji zasáhne Juan Martin del Potro solidní tweener, jen aby se Novak Djokovic pokusil odpovědět svým tweenerem, což bohužel nemůže provést.
 20. V roce 2011 vs. Florian Mayer zasáhne Rafael Nadal překvapivý tweener, který podle všeho překvapí Mayera, kterému se nepodaří převést padajícího jednoduchého voleje.

Balení

Myslíte si, že jsme vynechali další vysoce kvalitní tweeny? Dejte nám vědět a my se podíváme na přidání do našeho seznamu.

Populární Problémy

Notheastern a Hofstra se v úterý setkají ve hře CAA Championship. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.Juan Martin Del Potro podrobně hovořil o svém vyčerpávajícím vítězství nad Rogerem Federerem ve finále USO 2009. Argentinec prohrál před několika měsíci s Federerem v Paříži a byl rozhodnut stejnou chybu neopakovat.

Porazila Radwanskou ve dvou setech-6: 0, 6: 4, aby si zajistila své sedmé místo ve finále na Australian Open.

Dvojice proti sobě odehrála 46 zápasů, z nichž každý vyhrál 23.