Andrey Rublev a Anastasia Pavlyuchenkova ukradli show na olympijských hrách 2021 svými divoce zábavnými reakcemi ve smíšené čtyřhře

Andrey Rublev a Anastasia Pavlyuchenkova

Andrey Rublev a Anastasia Pavlyuchenkova

Ruská dvojice Andrey Rublev a Anastasia Pavlyuchenkova vzbudila v tenisové komunitě obrovskou radost během jejich kampaně na probíhající olympiádě v Tokiu.

Obě hvězdy dvouhry dokázaly porazit šance a dostat se do finále smíšené čtyřhry, kde se v neděli utkají s krajankami Elenou Vesninovou a Aslanem Karatsevem. Ale kromě toho, že Rublev a Pavlyuchenkova zapůsobily na fanoušky silou jejich hry, poskytly také spoustu zábavy prostřednictvím jejich vtipných reakcí.

Andrey Rublev a Anastasia Pavlyuchenkova, které byly nasazeny na čtvrté místo v losování, musely v semifinále proti australským John Peers a Ashleigh Bartyová kopat, než se staly triumfálními v rozhodujícím setbreaku. Během zápasu bylo mezi oběma Rusy nespočet okamžiků radosti, nonšalantnosti a úzkosti a Twitterati bylo po ruce, aby vše zdokumentovalo.

Zde je „rozkošný“ GIF okamžiku, kdy Andrey Rublev a Anastasia Pavlyuchenkova prošly proti Peers a Barty a zaregistrovaly tvrdě vybojované vítězství 5-7, 6-4, 13-11.

Rublev i Pavlyuchenkova vypadali nevěřícně v perspektivě hrát o zlatou medaili na čtyřletém turnaji. Rusové v pátek vynaložili herkulovské úsilí - Pavlyuchenova dokonce zachránila mečbolem v tiebreaker s křičícím bekhendovým vítězem - a vypadali, že se jim ulevilo a na konci byli stejně napumpovaní.

Rublevovu reakci poté, co jeho partner zasáhl tento pás, lze vidět na níže uvedeném tweetu:

Andrey Rublev a Anastasia Pavlyuchenkova také vypadali viditelně ulevilo po jejich vítězství v prvním kole. Tento výsledek byl zvláště důležitý pro Rubleva, který prohrál v prvním kole ve dvouhře i v mužské čtyřhře; poté, co konečně vyhrál zápas v Tokiu, ukázal gestem, aby ukázal, jak se mu v rozhodujícím tiebreaku třese ruka.

Na rozdíl od svých krajanů Karatseva a Vesninové Rublev a Pavlyuchenkova nikdy před olympiádou nehráli čtyřhru. A nově vytvořený tým během svých tří dosavadních vítězství odehrál několik naprosto veselých her.

V jednom případě se Pavlyuchenkova ocitla u sítě uprostřed bodu a musela se vyhýbat silnému Rublevovu forhendu.

Andrey Rublev byl v zóně u sítě v mnoha bodech a několik soupeřů - jednoruční i obouruční - překonal své soupeře.

Nejzábavnější bod však přišel během zápasu proti Bartymu a Peersovi, když Pavlyuchenkova trefila smeč do sítě, když se Rublev úzkostlivě díval. Rublevův výraz, jak jeho partner navázal kontakt s míčem, byl prostě k nezaplacení.

Fanoušci na Twitteru se ujistili, že zachytili ruskou reakci z různých úhlů.

Andrey Rublev

Neocenitelný výraz Andrey Rubleva (Obrázek: © maisonpq)

Dokonce i Pavlyuchenkova se po zápase chopila svého Twitteru, aby se vyjádřila k reakci Rubleva.

„Když vám váš partner věří,“ stálo v jejím titulku.

Během zápasu došlo k další záměně mezi Andrey Rublevem a Anastasií Pavlyuchenkovou, kde Rublev udělal chybu v úsudku tím, že šel pro míč, který byl dobře na dosah jeho partnera.

Došlo také k veselé kompilaci reakcí obou z nich na skóre rom-com na pozadí, které si získalo velký ohlas na Twitteru.

'Cítím, že jsme trochu poražení, hrajeme smíšeně poté, co jsme narazili na singly' - Andrey Rublev

Při rozhovoru s médii po jejich pátečním tvrdém vítězství Anastasia Pavlyuchenkova vypadala, že se během jedné z prvních otázek snaží získat klid. Andrey Rublev to rozdělil na svého partnera, ale Rus, který je v žebříčku WTA ve dvouhře na 18. místě, poznamenal, že otázce rozumí.

To přimělo Rubleva přijít s veselým vtipem a zeptat se Pavlyuchenkové, proč reagovala „zpomaleně“.

Rublev také žertoval, že on a Pavlyuchenkova byli „poražení“, protože hráli soutěž smíšené čtyřhry jen proto, že brzy prohráli ve dvouhře.

„Cítím, že jsme trochu poražení, když hrajeme smíšeně po dvouhře,“ poznamenal po čtvrtfinálovém vítězství Andrey Rublev.
„Stále mám pocit, že jsem propadák, protože bych rád žil ve dvouhře,“ řekl po semifinále.

Pavlyuchenkova však nesouhlasila s typicky pesimistickým postojem Rubleva. Devětadvacetiletý mladík tvrdil, že olympijská medaile je olympijská, i když se získává v soutěžích dvojic.

'To je Andrey pro tebe.' Olympijská medaile je olympijská medaile, my nejsme poražení, “řekla Pavljučenková.

Populární Problémy

Bagety jsou typem francouzského chleba, který chutná báječně, ale může to být těžké, když se nemůžete dostat přes tvrdou kůru. Až si příště koupíte bagetu, nemyslete si, že si ji nikdy nebudete moci užít bez lámání ...

Jak předcházet bolesti zápěstí během kliky. Poměrně častou stížností je bolest zápěstí při klicích. Pokud se s něčím setkáte, zkuste nejprve zkontrolovat svůj formulář, abyste se ujistili, že neděláte chybu, která by mohla být zbytečná ...

Mezcal je lihovina destilovaná z rostliny agáve, která se vyrábí hlavně v Oaxace. Je známá svou výraznou kouřovou chutí, která je odvozena během výrobního postupu použitého v procesu destilace. Obvykle se zaměňuje za tequilu, ale ...

Jak nahrát video na Twitch. Tento wikiHow vás naučí, jak nahrát video z počítače do účtu Twitch a publikovat jej na svém kanálu. Vaše nahraná videa budou k dispozici na kartě Videa vašeho kanálu. Video...

Státní soupeři Navy a Maryland se v pátek střetli na basketbalovém hřišti. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Jak získat menší pas. Získání menšího pasu vyžaduje čas, ale soustředěním a vytrvalostí to zvládnete! Menší pas nejen zvýší vaši důvěru, ale také z vás udělá zdravější osobu. Jíst zdravě...