Andy Murray a Kim Sears dávají své první dceři jméno Sophia Olivia

Dcera Andyho Murraye

Majitelé obchodů ve skotském Dunblane vítají dceru Andyho Murraye, Sophii Olivii

jak sloužit v raketballu

Britský tenista a Svět č.2 Andy Murray a manželka Kim Sears pojmenovali jejich první dcera Sophia Olivia , oznámil sportovcův agent.

28letá Sears porodila Sophii 7. února v anglickém hrabství Surrey, kde pár v současné době bydlí. Oznámili to ve středu, uvádí Efe.

V lednu dal hráč jasně najevo, že by neváhal zkrátit sezónu v případě, že se dítě narodí dříve, a zdůraznil, že jeho rodina bude vždy jeho 'prioritou'.

Murray prohrál finále Australian Open se Srbskem a světovou jedničkou Novakem Djokovičem.

Murray se slzami v očích po ztrátě poslal zprávu své ženě a řekl, že příští let pojede domů.

Populární Problémy

VCU hledá způsob, jak zastavit sérii čtyř proher, a proto se ve středu koná UMass. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jelikož olympijské hry v Riu 2016 končí, podíváme se na legendární olympioniky, kteří se nezúčastní olympijských her 2020 v Tokiu.

Jak zmenšit společenskou košili. Použitím horké vody a mícháním můžete zmenšit nadměrné šaty, aby lépe seděly. Chcete -li se pokusit oděv zmenšit, zkuste jej dát do vroucí vody nebo vyprat a usušit na nejvyšším ...

Simona Halepová doufá, že trápení se zraněním je již za ní a opravdu za ní, protože se připravuje na návrat do akce příští týden v Montrealu.

Váš průvodce streamováním Miracle online - včetně jednoduchých informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Jak naplánovat dovolenou. Dovolená by měla být zábavnou a relaxační přestávkou od vašeho každodenního života. Špatně naplánovaná dovolená však může skončit velkou bolestí hlavy. Buďte připraveni užít si volno naplánováním cesty, ...