Jak sledovat online sérii „Lodge 49“ bez kabelu

Michael Moriatis / AMC Sonya Cassidy (R) hraje jako Liz Dudley v AMC's Lodge 49.Chata 49 je moderní bajka zaměřená na Duda, sympatického bývalého surfaře, který se pokouší zachovat si svůj pozitivní pohled na život a přitom se stále vzpamatovávat ze smrti svého otce, kolapsu rodinného podniku a jakékoli podoby idylického života střední třídy. věděl.

Druhá sezóna má premiéru v pondělí 12. srpna ve 22 hodin. ET/PT na AMC. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat nový Chata 49 epizody naživo nebo na vyžádání ve vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTV

jak skórovat v raketbalu

AMC je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos z Chata 49 na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat pořad až tři dny po něm vysílá (a někdy i déle), i když jste jej zapomněli zaznamenat.

Dodatečně, AMC Premiere je k dispozici jako doplněk k hlavnímu balíčku FuboTV . AMC Premiere je prémiová aktualizace AMC, která vám umožní sledovat všechny aktuální pořady AMC (a některé staré) na vyžádání a bez komerce, jakmile (a někdy dříve) budou vysílány živě.

TV PhiloAMC je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.

trénink badmintonu

Můžeš zahájte bezplatnou 7denní zkušební verzi Philo TV právě zde , a pak můžete sledovat Chata 49 žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo ve svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát jakoukoli událost, která byla vysílána za poslední tři dny.

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují AMC.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos z Chata 49 na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

jak aktualizovat disney plus na ps4

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.


Náhled série 2 „Lodge 49“

Chata 49 je veselá moderní bajka odehrávající se v Long Beach v Kalifornii o odzbrojujícím optimistickém místním bývalém surfaři Dudovi (Wyatt Russell), který se unáší po smrti svého otce a kolapsu rodinného podniku. Jeho první sezóna skončila na seznamech Best-Of mnoha kritiků, což vedlo k jejímu obnovení ještě před koncem zahajovací sezóny. Na konci sezóny 1 se Dud ocitl na prahu zapadlé bratrské lóže, kde ho instalatérský prodejce středního věku a řádový rytíř vítá do světa domácího piva, snadného kamarádství a příslibu alchymistických záhad, které může - nebo nemusí - postavit Duda na cestu k obnovení idylického života, o který přišel.

fungují výztuhy na tenisový loket

Kromě Russella se po sezóně 2 vracejí pravidelní hráči Brent Jennings (Ernie), Sonya Cassidy (Liz), Linda Emond (Connie), Eric Allan Kramer (Scott) a David Pasquesi (Blaise). Mezi výkonné producenty patří tvůrce a spisovatel Jim Gavin, showrunner Peter Ocko ( Tlačení sedmikrásek , Kancelář ), Paul Giamatti ( Miliardy , Bokem , Cizinci , Hoke ), Dan Carey ( Cizinci , Hoke , John umírá na konci , Vše je jasné ) a Jeff Freilich ( Zastavte a vzplaněte , Grace a Frankie ). Chcete -li se podívat, co sezóna 2 může nabídnout, podívejte se na níže uvedený trailer.Hrát si

Trailer Lodge 49: Season 2 | Vrací se 12. srpna 2. sezóna Lodge 49 premiér, pondělí 12. srpna na AMC. #Lodge49 #AMC Další chata 49 Videa: goo.gl/CChx4q Lodge 49 Sezóna 2 Trailer Lodge 49 na Twitteru: twitter.com/lodge49 Přihlaste se k odběru kanálu AMC YouTube: goo.gl/Tu5rSx Lodge 49: goo.gl/T16EXM Přihlaste se k odběru zpravodaje AMC: amc.com/newsletter-subscription AMC na Facebooku: facebook.com/amc AMC na Twitteru… 2019-07-11T14: 33: 50 000Z

Kritici ocenili show jako jednu z nejvíce podceňovaných televizních dramat. Týden zábavy řekl o první sezóně, AMC Chata 49 je jedním z nejjasněji vyhlížejících pořadů v televizi ... V době nevýrazně ponuré velké televize [tvůrce Jim] Gavin a showrunner Peter Ocko vytvořili sladce humánní portrét komunity, živý podivností, brutálním pesimismem, možností lepších dnů vpřed.

The Hollywood Reporter napsal: Je těžké nezakořenit pro sérii jako Chata 49 … Částečně proto, že je to plné optimismu a výstředností, které jen málokdy vidíte Odrůda napsal: Nebrání se jen snadné kategorizaci jako televizní pořad sám o sobě; vzdoruje očekávání, jak by série AMC mohla nebo měla vypadat.

Mám takové štěstí, že mohu spolupracovat s AMC, které projevilo takovou důvěru Chata 49 a já se nemůžu dočkat, až naskočíme zpět s naším úžasným obsazením, řekl Gavin.

Jsme nesmírně potěšeni a nadšeni pokračovat v objevování pohádkového světa uvnitř i vně Chata 49 pod vedením Jima Gavina, Petera Ocka a Luminous Knights v AMC, řekl Giamatti.

Druhá epizoda o 10 epizodách začíná dnes večer a končí 14. října.


Populární Problémy

Dominic Thiem prohrál se Sebastianem Ofnerem 7-6, 6-7, 6-4. Mistrovství světa č. 163 přežilo Dominika Thiema v zápase, jehož dokončení trvalo téměř tři hodiny.

Peníze na Australian Open: Zjistěte, co každý rok vydělají Djokovič, Nadal a Federer.

Jak opřít mandolínu. Mandolíny mají krásný a osobitý zvuk, ale jejich struny mohou při hraní opravdu zabít. Staré struny se změní v tónu, čímž se změní ostré zabarvení mandolíny. Naštěstí nahrazení starého ...

Zde je návod, jak streamovat dnešní hru Bills vs Dolphins online bez kabelu.

Ředitel vídeňského turnaje Herwig Straka nedávno hovořil o jednáních o podpisu Novaka Djokoviče na tuto akci. Straka kontaktoval také Rafaela Nadala, aby ho přiměl hrát, ale Španělova účast vypadá nepravděpodobně.

Náhled na semifinálový zápas mezi Williamsem a Šarapovovou.