Jak se dívat na Supermana a Lois online bez kabelu

Elizabeth Tulloch a Tyler Hoechlin v

CW Elizabeth Tulloch a Tyler Hoechlin ve filmu Superman a Lois

Nejnovější přestavba vesmíru Supermana je Superman a Lois , premiéra v úterý 23. února ve 20 hodin ET/PT na CW.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Superman a Lois online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CW (živě na vybraných trzích) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma používat se sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

v & t nyní roku

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Superman a Lois živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


AT&T TV

CW (živé na většině trhů) je zahrnuto v všechny čtyři balíčky kanálů AT&T TV , ale balíčky Choice a výše také přicházejí s HBO Max a NBA League Pass, nejlepší výhoda, kterou jakákoli streamovací služba právě nabízí. S 14denní zkušební verzí si můžete vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale když se zaregistrujete a vyberete jakýkoli balíček a doplňky, které chcete, uvidíte, že - pokud jste nový zákazník - splatná částka dnes je 0 $. Nebude vám účtováno 14 dní a předplatné můžete kdykoli zrušit:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

ufc 207 bezplatný stream reddit

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžeš se dívat Superman a Lois živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána s 20 hodinami cloudového DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos CW (živě na vybraných trzích) a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

vikingská sezóna 6 část 2 epizoda 1

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Superman a Lois žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled „Superman & Lois“Hrát si

Superman a Lois | oficiální trailer Jejich rodina není nic jiného než obyčejná. Dvouhodinová premiéra se koná v úterý 23. února! Streamujte další den zdarma pouze na CW. #SupermanAndLois Více zde: cwtv.com/shows/superman-and-lois #DC #DCComics 2021-02-07T17: 00: 18Z

Toto nové drama hraje Elizabeth Tulloch jako novinářku Lois Lane a Tyler Hoechlin jako Clark Kent, alias Superman, ale toto není vaše typická show pro superhrdiny.

Popis CW škádlí, že po letech tváří v tvář megalomanským supervillains, příšerám způsobujícím zmatek na Metropolis a mimozemským vetřelcům usilujícím o vyhlazení lidské rasy, nejslavnějšímu světovému superhrdinovi, The Man of Steel alias Clarkovi Kentovi a nejslavnějšímu novináři komiksů, Lois Lane, postavte se tváří v tvář jedné z jejich největších výzev vůbec - vypořádání se se všemi stresy, tlaky a složitostmi, které s sebou přináší práce rodičů v dnešní společnosti.

Jordan Elsass a Alexander Garfin hrají hlavní roli synů Kentů Jonathana a Jordana, respektive dospívajících chlapců, o které si Kentsovi dělají starosti, zdědili superschopnosti jejich otce. Popis pokračuje:

Když se Clark a Lois vrací do Smallvillu, aby zvládli rodinnou firmu Kent, znovu se seznámili s Lanou Lang (Emmanuelle Chriqui), místní půjčovatelkou, která je shodou okolností také Clarkovou první láskou, a jejím manželem Fire Fire Kylem Cushingem (Erik Valdez). Dospělí nejsou jediní, kdo znovu objevují stará přátelství v Smallville, protože synové Kenta se znovu seznamují s rebelující dcerou Lany a Kyla Sarah (Inde Navarrette).

přidejte Disney Plus k televizi Samsung

V životě superhrdiny samozřejmě nikdy není nudný okamžik, zvláště když Loisův otec generál Samuel Lane (Dylan Walsh) hledá Supermana, aby porazil padoucha nebo zachránil den na okamžik.

Premiérová epizoda se jmenuje Pilot a její popis naznačuje, že se mezitím Superman a Lois vrátí do idylického Smallvillu, aby se postavily na odpor, když do jejich životů vstoupí jak záhadný cizinec (Wolé Parks), tak vášnivý magnát Morgan Edge (Adam Rayner). .

Epizoda dvě se jmenuje Dědictví a její popis slibuje, že zatímco se přizpůsobují svému novému životu v Smallville, Lois a Clark učiní důležité rozhodnutí týkající se jednoho ze svých synů; mezi Lois a Morgan Edge začíná stoupat napětí; Lana Lang Cushing zve rodinu Kentů na grilování.

A třetí epizoda se jmenuje The Perks of Not Being a Wallflower a její popis zní, Clark sdílí část své kryptonské historie s Jordanem a Jonathanem během rodinné snídaně; Lois a Chrissy kopou hlouběji, aby odhalily pravdu o Morgan Edge.

Superman a Lois odvysílá svou dvouhodinovou premiéru 23. února ve 20 hodin. ET/PT. Další nové epizody se vysílají v úterý ve 21 hodin. ET/PT na CW.

jistič tenisových tie

Populární Problémy

Oregon a Washington obnovují podceňovanou rivalitu v sobotu, když se setkají na Montlake. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry bez kabelového přihlášení.

Jak používat zábaly na zápěstí. Zábaly na zápěstí slouží k podepření kloubů zápěstí při vzpírání. Kulturisté obvykle používají zábaly na zápěstí při provádění cviků na tlačení nebo tlačení. Cvičení jako bench press nutí zápěstí nést ...

Zlomené zápěstí ve skutečnosti může zahrnovat distální poloměr a/nebo loketní kosti a také několik dalších kostí v zápěstí (zápěstní kosti). Je to docela běžné zranění. Http://orthoinfo.aaos.org/topic.cfm? Topic = a00412 Poloměr je ve skutečnosti nejvíce ...

Miliony lidí zažívají spánkovou apnoe, takže nemusíte mít pocit, že jste sami. Existuje několik typů spánkové apnoe, ale nejběžnější je obstrukční spánková apnoe. To je, když se vaše dýchací cesty pravidelně zavírají po ...

Lidé ze své podstaty usilují o stav klidu, bez stresu a úzkosti. Mít mír je vnější i vnitřní stav bytí a jednání. Pokud se snažíte být mírumilovnější, můžete začít nalezením míru ...

Atletičtí trenéři a vojenští instruktoři milují procházení medvědů a je snadné pochopit proč. S procházením medvěda budujete základní sílu, zlepšujete pohyblivost ramen a zvyšujete stabilitu kyčlí - to vše pomocí jednoho jednoduchého cvičení, které ...