Andy Murray soucítí s nedávnými zápasy Rogera Federera, říká, že Švýcar bude ve Wimbledonu „přemýšlet“

Andy Murray (L) a Roger Federer

Andy Murray (L) a Roger Federer

Andy Murray nabídl svou podporu Rogerovi Federerovi poté, co Švýcaři utrpěli další nezdar při návratu ze zranění, když ve druhém kole v Halle prohrál s Felixem Augerem-Aliassimem.

všechny informace o badmintonu

Roger Federer předvedl proti mladému Kanaďanovi nevýrazné vystoupení a byl vyloučen ve třech setech. Švýcar dorazil na jeho pozápasovou tiskovou konferenci se zpožděním dvě hodiny a tvrdil, že byl nespokojen s jeho úsilím a postojem na hřišti.

Švýcar, který v roce 2020 podstoupil dvě operace kolene, které jej téměř rok vyřadily z provozu, bojuje o oživení své nejlepší formy do Wimbledonu, který začíná 28. června.

Andy Murray, který má v posledních letech spravedlivý podíl na problémech se zraněním, soucítil se Švýcary a tvrdil, že po tak dlouhém propouštění nebylo nikdy snadné se vrátit.

podmínky bodování tenisu
„Nevím přesně, jaká je Rogerova situace,“ řekl Andy Murray po prohře s Matteem Berrettinim v Queen's. 'Ale z vlastní zkušenosti vím, že není snadné se vrátit a hrát po tak dlouhé době.'
`` Když jste zvyklí hrát na tak vysoké úrovni, pokaždé, když vstoupíte na hřiště jako - no, pro něj to bylo asi 20 let téměř na vrcholu hry, a vyjít ven a ne hrát tak a pravděpodobně vidět záběry, které chcete hrát, a prostě je nemůžete provést. '

„Chápu, proč by to bylo pro Rogera Federera frustrující, ale jsem si jistý, že to vyřeší“ - Andy Murray

Murray řekl, že nastoupit proti hráči ráže Auger-Aliassime nebylo pro Rogera Federera nikdy snadné, vzhledem k tvrdému údernému stylu hry Kanaďana.

'Felix je další chlapík, který má obrovské podání a jde po svých střelách.' Víte, trochu se chcete dostat do rytmu a to se neděje, takže to může být těžké, “řekl Murray.

Bývalá světová jednička však věří, že Roger Federer vyřeší zlomy ve své hře směřující do Wimbledonu.

'Chápu, proč by to bylo pro Federera frustrující, ale jsem si jistý, že to vyřeší,' dodal Murray.
„Je jiné hrát na Slams. Není to totéž, jako soutěžit na ostatních turnajích, a rozhodně si nemyslím, že pro ostatní hráče, jako vstoupit na hřiště s někým jako on ve Wimbledonu, nebude jiné. Jo, myslím, že na něco přijde. '

Populární Problémy

Jak udržet svého psa zábavného. Mnoho rodičů s domácími mazlíčky má také práci na plný úvazek a během pracovního dne musí nechat své psy doma samotné. Nuda je hlavní příčinou špatného chování psů. Pokud nevynakládají dostatek své energie ...

V neděli večer má premiéru sezóna 2 seriálu „The L Word: Generation Q“. Zde je několik způsobů, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte Showtime.

Murray se utká ve svém prvním finále na antuce s Philipem Kohlschreiberem.

Hledáte v sobotu večer živý přenos ze hry TCU vs. Arkansas? Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat online nebo na jiných zařízeních zdarma.

Sezóna 8 seriálu „Teen Mom OG“ je tu. Získejte přehled o tom, jak sledovat nové epizody online prostřednictvím živého přenosu.

Ať už jsou vaše stehna na tenčí nebo silnější straně, jste krásně jedinečná taková, jaká jste. Pokud však vaše stehna vypadají příliš tenká na váš osobní vkus, možná vás bude zajímat přidání nějakého svalu a zakřivení ...