Antverpy 2020: David Goffin vs Marcos Giron náhled, souboj a předpověď | ATP European Open

David Goffin během French Open 2020 v Paříži

David Goffin během French Open 2020 v Paříži

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) David Goffin vs Marcos Giron

datum : 22. října 2020

kolik vydělávají tenisoví trenéři

Turnaj : ATP European Open

Kolo : Druhé kolo (16. kolo)

Místo : Antverpy, Belgie

Kategorie : ATP 250

Povrch : Indoor hardcourt

Odměna : 394 800 EUR

Načasování zápasu: Cca. 20.20 SELČ, 23.50 IS

Živé televizní vysílání : Spojené státy - Tennis Channel

Náhled David Goffin vs Marcos Giron

Pro belgického Davida Goffina to bylo pár těžkých týdnů. Poté, co dosáhl čtvrtého kola US Open, Goffin prohrál své první kolo na Italian Open a French Open - na druhém z nich prozradil, že byl psychicky vyčerpaný kvůli obavám z konkurence uprostřed pandemie.

Začátkem tohoto měsíce měl Goffin pozitivní test na koronavirus a odstoupil z St. Petersburg Open. Od té doby to bude jeho první zápas, ale jeho příprava na turnaj nebyla zdaleka ideální.

Na druhé straně Goffinův protivník Marcos Giron je na světovém žebříčku číslo 94 a hraje nejlepší tenis své kariéry. Tento týden přichází do zápasu na základě tří vítězství, včetně dvou v kvalifikaci.

playstation view pay per view

Giron se také před pár měsíci kvalifikoval na Western & Southern Open, kde se dostal do druhého kola. Poté postoupil do druhého kola US Open i French Open a kvalifikoval se také na akci Bett1Hulks Indoors z minulého týdne.

David Goffin vs Marcos Giron proti sobě

Marcos Giron na 220 French Open v Paříži

Marcos Giron na 220 French Open v Paříži

bodovací systémy v tenise

Toto bude první setkání mezi Davidem Goffinem a Marcosem Gironem, takže jejich vzájemný zápas momentálně stojí 0-0.

Predikce David Goffin vs Marcos Giron

David goffin

David goffin

Za normálních okolností by byl David Goffin největším favoritem na vítězství v tomto zápase. Nejsou to však normální okolnosti.

Goffinova hra je založena na důslednosti a rychlém pohybu po hřišti, ale obě tyto věci mohly být kompromitovány jeho nedávným pokusem o koronavirus. V rozhovoru začátkem tohoto týdne Goffin prozradil více o svém fyzickém stavu před kampaní v Antverpách.

'Všechna světla jsou zelená,' řekl „Mezitím jsem také provedl fyzické testy, abych zjistil, zda jsem se dobře zotavil a cítím se dobře. Určitě to není ideální příprava, ale umím hrát. Jsem rád, že poprvé za dva týdny znovu trefím míč. Neměl jsem moc času se připravit, ale jsem rád, že mohu hrát. Neměl jsem žádné příznaky, takže jsem rozhodně nečekal pozitivní test. Nic jsem necítil, takže bylo těžké netrénovat. '

Marcos Giron, bývalý šampion NCAA divize I, má silné podání a dobrý forhend. Bude je muset použít oba k dobrému účinku, aby způsobil rozrušení nad Belgičanem.

Předpověď: Marcos Giron vyhrál ve třech setech.

Populární Problémy

Strycova porazila francouzskou Caroline Garciaovou v dechberoucím semifinále na středovém kurtu 6-2, 3-6, 6-3.

Rafael Nadal obdržel od členů akademie ke svým 34. narozeninám dort s tematikou jílu. Nadal strávil lépe část posledních dvou desetiletí oslavou svých narozenin na Roland Garros, ale ne letos.

Pokud nemáte kabel, můžete se dívat na to, jak se celé epizody seriálu „Velký bratr“ 22 streamují online.

Čelenky mohou vašemu vzhledu dodat hodně osobnosti a zároveň udržet vlasy na místě. Použití čelenky, která váže, ať už je to šátek nebo šátek, vám nabízí spoustu zábavných a roztomilých způsobů, jak zpestřit svůj účes. Hrajte si s ...

Leonardo Mayer se stal druhým šťastným poraženým za tolik týdnů, který vyhrál titul ATP, když porazil Floriana Mayera na německém tenisovém mistrovství.

Rafael Nadal je v současné době v Manacoru, kde si odpočine zaslouženě, než bude pokračovat v tréninku na nadcházející turnaje v hardcourt a claycourt.