Atlanta Open 2021: Nick Kyrgios vs Kevin Anderson náhled, souboj a předpověď

Nick Kyrgios

Nick Kyrgios

tenisky na klínku na podpatku

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Nick Kyrgios vs Kevin Anderson

Turnaj : Truist Atlanta Open 2021

Kolo : První kolo (kolo 32)

Místo : Atlanta, Spojené státy

Kategorie : ATP 250

Povrch : Venkovní tvrdé

Odměna : 555 995 USD

Živé televizní vysílání : USA - ESPN a tenisový kanál

Náhled Nick Kyrgios vs Kevin Anderson

Velké servery Nick Kyrgios a Kevin Anderson uzamknou rohy ve střetu v prvním kole, který zalévá ústy, na Atlanta Open 2021.

Kyrgios bude poprvé v akci od svého odchodu do důchodu v polovině svého třetího zápasu proti Felixu Augerovi-Aliassimovi ve Wimbledonu. Australan letos odehrál pouze osm celých zápasů, ale šest z nich vyhrál, včetně několika pět set vítězství nad Ugem Humbertem .

Když Kyrgios naposledy hrál v Atlantě (2018), musel v polovině čtvrtfinálového střetu s Cameronem Norrieem odejít do penze, když prohrával 5-7, 0-3. Australan má však na tuto událost pěkné vzpomínky, když v roce 2016 zvedl trofej.

Kyrgios v této sezóně neprohrál s hráčem zařazeným mimo 30 nejlepších. Jeho jediné ztráty v dokončených zápasech byly proti Borna Coric a Dominic Thiem. Ve skutečnosti Australan naposledy prohrál s hráčem mimo 30 nejlepších v roce 2019, když ho v Zhuhai porazil Andreas Seppi.

Kevin Anderson mezitím přichází na akci, když nedávno vyhrál síň slávy otevřenou v Newportu. Vítězství zvedlo Jihoafričana na číslo 74 v žebříčku ATP.

Kevin Anderson

Kevin Anderson

obrázky tenisek

Anderson je bývalý finalista v Atlantě; v roce 2013 se dostal do finále, ale byl poražen Johnem Isnerem.

Pětatřicetiletý hráč nevyhrál zápas na hardcourt, protože v únoru porazil Cedrika-Marcela Stebeho ve druhém kole Great Ocean Road Open. Od té doby Anderson na povrchu prohrál s Karen Khachanov, Matteo Berrettini a Damir Dzumhur.

Nick Kyrgios vs Kevin Anderson proti sobě

Kevin Anderson vede Nick Kyrgios 2: 0 v jejich vzájemném souboji. Jejich první setkání bylo na hardcourts Chengdu v roce 2016, který Anderson vyhrál ve třech setech. Protean pak následující rok vyžadoval čtyři sady, aby porazil Kyrgiose na Roland Garros.

Predikce Nick Kyrgios vs. Kevin Anderson

Přestože si Kevin Anderson užívá stoprocentní bilanci proti Nicku Kyrgiovi, zamíří do tohoto zápasu jako lehký smolař. Anderson nedávno vyhrál titul, ale to přišlo na trávě, mnohem rychlejším povrchu. Jeho projevy na tvrdém hřišti v posledních letech zanechaly mnoho požadavků.

Nick Kyrgios je velmi nepředvídatelný, ale ve své době je schopen porazit kohokoli na turné. Rozhodně má dost munice, aby porazil Jihoafričana. Oba hráči budou sklízet odměny ze vzkvétajícího prvního podání, ale Kyrgiosův vynikající pohyb a údery by měly naklonit misky vah v jeho prospěch.

Předpověď: Nick Kyrgios vyhrál ve třech setech.

Populární Problémy

Pití bílého vína je bohatý a chutný zážitek. Různé druhy bílých vín mají velmi rozdílné chuťové profily, které jsou vynikající samy o sobě nebo v kombinaci s různými potravinami. To vše může znít trochu zastrašující v ...

Jedna věc je vyhrát Grand Slamy a úplně nová věc je mít po vás pojmenovaný stadion.

Cvičení mimo rovnováhu zahrnuje cvičení, která vyžadují rovnováhu na jedné noze, stejně jako cvičení prováděná na nestabilním povrchu. Pokud jde o nestabilní povrchový trénink, porota stále neví, zda zlepší váš ...

US Open Classics: Andre Agassi vs Marcos Baghdatis, druhé kolo, 2006

Jak zacházet s bolavým ramenem. Bolavé rameno je poměrně častým problémem mužů i žen všech věkových kategorií. Bolest ramen může být způsobena svalovými napětími, podvrtnutím vazů, vykloubením kloubů a dokonce i problémy se střední částí zad nebo krku ....