Rafael Nadal a Phil Mickelson: Levice má pravdu

Říká se, že 70-90% lidí na světě jsou přirozeně praváci. Předpokládejme však, že později v životě budete muset změnit svůj přirozený instinkt, abyste vynikli ve svých výkonech. Kolik z vás by zkusilo riskovat přechod a pokud ano, jak obtížný by byl přechod?Zde je případ dvou moderních sportovních velikánů, oba mistři ve svých sportech. Jedno mají společné: Oba jsou přirozeně praváci a kromě hraní se žádná z jejich činností neprovádí levou rukou.soutěžní stolní tenis

Mickelson: Chycen v písku

Phil Mickelson, čtyřnásobný hlavní šampion, golf

pravidla pro provoz raketbalu

Přezdívaný jako Levičák , je zvláštní, že kromě hraní golfu je ve všem ostatním pravák. V mladém věku tří let se Mickelson začal učit hry od svého otce Phila Mickelsona staršího. Většinu svého golfu se naučil sledováním houpání svého pravého otce, a tak nakonec, když se stal profesionálním golfistou, ve skutečnosti měl zrcadlově styl jeho otce. Jeho koncentrace byla tak neuvěřitelná, že jen viděl a cvičil to, co měl před očima. Občas se pokusil utéct z domova, protože si jeho rodiče nemysleli, že je dost starý na to, aby se připojil k otci na víkendovou golfovou hru na místním veřejném hřišti.Mickelson je skutečný šampión na hřišti i mimo něj se značkou People's Favorite za sebou a proč ne, většinu kariéry strávil za Tigerem Woodsem jako druhým nejlepším hráčem světa golfu. Na svém kontě má až 47 výher na PGA a dalších turnajích, které zahrnují 4 hlavní (3 Masters a 1 PGA Championship). Nicméně agónie dokončení 2ndpětkrát ve svém domovském Major US Open ho stále pronásleduje. Doufejme, že v příštích letech Big Phil získá své jméno na trofeji a zaplatí celý svůj dluh svému otci za to, že ho naučil sport jako perfektní dárek ke Dni otců.

Rafael Nadal, desetinásobný vítěz grandslamu, tenisNadal uvolnil svůj forhend

Pravděpodobně největší levák, kterého tenis zažil po skvělém Johnu McEnroe, je zajímavé poznamenat, že Nadal nebyl levák, když začal hrát tento sport. Začal hrát tenis ve čtyřech letech pomocí obouruční forhend a bekhendový úchop. Ve dvanácti letech mu jeho strýc a trenér Toni Nadal navrhl, aby přijal konvenčnější levák. Nakonec se Nadal zbavil obouručního forhendu, ale rozhodl se držet obouruční bekhend.

Téměř deset let od jeho přechodu na hru levého hráče je jeho největším přínosem ničivý forhend. Množství rotace, které generuje, v kombinaci s tempem, které na míč dává, je pro soupeře tak obtížné zvládnout. Je to schopnost řadit, převádět obranu na útok a přepínat na forhend z bekhendu, což často vedlo ke zrušení protivníků. Jeho pozoruhodný součet 11 grandslamů, 19 titulů Masters, dominance na antukovém hřišti, Career Grandslam, zlatá olympijská medaile je jasným důkazem toho, že levice je pro Rafa pravá.

mokré tenisové míčky

Populární Problémy

Vázáni na vrchol ACC 5-1 v konferenčním hraní, Duke a Louisville se setkají v sobotu k obrovské bitvě. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

V sobotu se na roštu setkají dlouholetí nepřátelé Ivy League Cornell a Harvard. Zde je návod, jak sledovat fotbalový zápas online.

Zde je pět turnajů, které Rafael Nadal vyhrál ve dvou setech.

Jak zabránit zlomenině stresu. Stresová zlomenina je malá prasklina v kosti, která se vytvoří, když je na kost vyvíjen příliš velký tlak nebo tlak. Může být také označována jako zlomenina vlasové linie. Nejčastěji se vyskytují při hraní ...

V neděli večer bude na ABC vysílat hollywoodská klasika 'Sound of Music'. Zjistěte, jak streamovat film.

Brankář je hráč v poli týmu v kriketu, který stojí za brankou nebo pahýly za těstíčkem. Jako wicketkeeper je vaší prací být připraven obdržet míč a pokusit se odpálit nebo vybít těsto ....