Jak streamovat Lvího krále 2: Průvodce prohlížením rodiny

streamujte lvího krále 2

Streamujte Lvího krále 2 hned teď

The Lion King II: Simba’s Pride je pokračování Lví král, trhák pro Disney Studios v roce 1994. Naštěstí se nyní můžete dívat Lví král 2 online.

Přímý videozáznam z roku 1998, který vypráví příběh dcery Simby a Naly, Kiary, která se zamiluje do syna vůdce konkurenční hrdosti. Film byl silně ovlivněn třídní Shakespearovou hrou Romeo a Julie. Mnoho hlasových herců z Lvího krále si zopakovalo své role pro pokračování, včetně Jamese Earla Jonese, Neve Campbella a Roberta Guillauma. Matthew Broderick vyjádřil Simbu k filmu.

Můžeš vidět Lví král 2 streamování dnes. Kritici obecně upřednostňovali film, který vytvořil animovaný seriál zaměřený na roky mezi prvním setkáním Kiary a Kovu jako mláďat. Série Lion King obsahuje čtyři celovečerní animované filmy, čtyři animované série, několik krátkých filmů, muzikál a počítačem animovaný restart původního filmu. Zde je návod, jak streamovat The Lion King 2 právě teď:

Jak streamovat „Lion King II“ - exkluzivně na Disney+

The Lion King 2: Simba’s Pride je jedním z fanoušků oblíbených animovaných filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Lví král 2 a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Lion King 2
  5. 5. Klepněte na The Lion King II: Simba’s Pride
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


„Lion King II“: Přehled

Datum vydání: 27. října 1998
Tvůrci: Flip Kobler, Cindy Marcus, Jeannine Roussel
Ředitel:
Darrell Rooney, Rob LaDuca
V hlavních rolích:
Matthew Broderick, Neve Campbell, James Earl Jones, Robert Guillaume, Moira Kelly, Nathan Lane
Hodnocení:
G
Synopse:
Kiara, dcera Simbe a Nala, naváže přátelství s Kovu, který má vést vyhnanou hrdost Scar. Ti dva jsou drženi od sebe svými soupeřícími rodiči, ale stejně se do sebe zamilují a snaží se sjednotit své válčící hrdosti.

Jak dlouho je „Lví král II“?

Lion King II má celkovou dobu 82 minut.


Děj „Lví král II“

Rafiki, šaman mandrillů pro Pride Lands of Africa, představuje mládě krále Simby a královny Naly k hrdosti, když se Mustafa dívá z nebes. Mládě se jmenuje Kiara. Jak roste, Kiara si myslí, že ji Simba příliš chrání a plíží se pryč. Simba jmenuje Timona a Pumbu, prase bradavičnatého a surikatu, aby ji následovali a chránili. To přimělo Kiaru, aby byla ještě víc naštvaná, a ona jde do zakázaných Outlands, kde potká další mládě, Kovu.

servisní tenis

Společně uniknou krokodýlům a stanou se přáteli. Jak hrají, Kiara udeří Kovu, který vrací úder, a Simba to vidí. Simba konfrontuje mladé mládě, ale pak vstoupí Kovu matka Zira. Zira byla Scarina družka a Simba připomíná, že Kovu bude jednou vůdcem exilové pýchy.

Simba a Kiara se vracejí do zemí hrdosti a je jí zakázán návrat do Outlands. Když je mladá, Kiara se vydává na svůj první sólový lov a na Simbovo naléhání jej opět následují Timon a Pumbaa. Utíká z Pride Lands a do pasti, kterou Zira nastraží. Její další dva synové zapálili, aby ji Kovu mohl zachránit. Simba je vděčná za to, že ji Kovu zachránil a zve ho do zemí Pride, ale ta noc má noční můru, když byl zabit jeho otec.

Ve svém snu se Jizva promění v Kovu a zabije Simbu. Kovu mezitím zvažuje, jak zaútočit na Simbu, ale Kiara ho odvádí od plánu jeho matky. Vzhledem k tomu, dva obnovit jejich přátelství, Kovu je v rozporu o jeho poslání a jeho přátelství s Kiara. Rafiki zakročí, vede dva do džungle, kde se do sebe zamilují a Nala povzbuzuje Simbu, aby dala Kovu šanci žít s nimi v Pride zemích.

Následující den se Kovu rozhodne pokračovat ve spiknutí své matky a Outsiders zaútočí na Simbu. Kovu bratr je zabit, ale Simba uteče a Zira zapne Kovu. Kovu se vrací do zemí hrdosti a prosí Simbu o odpuštění, ale Simba se nepohne. Kiara jde za Kovu a vyznají si lásku; jsou odhodláni spojit své dvě hrdosti, ale když vidí své odhodlání, Zira znovu zaútočí na Simbu. Kiara zachrání svého otce, ale Zira se utopí v následku. Simba přijímá Outsidery zpět do hrdosti a dělá z Kiary a Kovu jeho nástupce.

Obsazení filmu „Lví král II“

Mnoho herců z původního filmu Lion King se vrátilo do svých rolí pro pokračování, včetně Neve Campbella, Matthewa Brodericka a Jamese Earla Jonese. Moira Kelley, Nathan Lane a Suzanne Pleshette také naklonily svůj hlas k filmu. Zde jsou hlavní členové obsazení:

Matthew Broderick jako Simba

Simba je přehnaně ochranářský otec Kiary a vůdce zemí Pride.
Matthew Broderick je hvězdou pódia i obrazovky, který byl během své kariéry nominován na 18 cen. Je nejlépe známý jako titulní postava z Ferris Bueller’s Day Off, ale objevil se ve filmech jako WarGames, The Producers nebo v televizním seriálu Daybreak.

Neve Campbell jako Kiara

Kiara je svéhlavá dcera Simby, která chce najít vlastní cestu.
Neve Campbell je oceněná herečka, producentka a spisovatelka, která je nejlépe známá jako Sidney Prescott ve filmové franšíze Scream. Kromě těchto rolí se objevila v televizních seriálech jako Party of Five a House of Cards a ve filmech včetně Skyscraper, Amish Murder a Wild Things.

Robert Guillaume jako Rafiki

Rafiki je šamanem zemí Pride; je mandril.
Robert Guillaume byl oceněný herec, zpěvák, režisér a producent, který je nejlépe známý jako titulní postava z úspěšného televizního seriálu Benson. Za roli získal Emmy a byl nominován na další čtyři Emmy. Mezi jeho další velké role patří hraní Rafiki ve hře The Lion King a televizní seriál Sports Night.

Jason Marsden as Kovu

Kovu je synem Ziry a dědicem Scariny hrdosti „Outsiders“. Je rozpolcen mezi věrností své matce a láskou ke Kiaře.
Jason Marsden je známý herec, který se objevil v několika televizních seriálech, včetně Full House a Boy Meets World. Je také talentovaným hlasovým hercem, objevil se v několika hitech Disney, včetně Goofy Movie, The Lion King II: Simba’s Pride a animovaného seriálu The Lion Guard.

Písně a soundtrack „Lion King II: Simba’s Pride“

Na soundtracku k filmu Lion King II: Simba’s Pride spolupracovalo několik známých skladatelů a spisovatelů, včetně Josse Whedona, Marty Panzera a Toma Snowa. Obsazení členové Robert Guillaume, Andy Dick a Suzanne Pleshette všichni zpívali na soundtracku, přičemž hlavní téma Love Will Find a Way zpívali Liz Callaway a Gene Miller. Spolu se zvukovým doprovodem vydala společnost Disney také samostatnou verzi CD s názvem Return to Pride Rock , který uváděl hlavní soundtrack i nové písně včetně The Lion Sleeps Tonight a I want to see the Moon.

„Lion King II: Simba’s Pride“ u pokladny

The Lion King II: Simba’s Pride bylo vydání přímo od společnosti Disney, ačkoli Disney na vydání spolupracovalo s McDonald’s, Mattel a Lever 2000. Během počátečního vydání film vydělal 464,5 milionu dolarů a byl znovu vydán v roce 2004 ve speciální edici; to bylo také zahrnuto ve speciální verzi 2011, spolu s původním filmem a The Lion King 1 & frac12 ;.

Recenze „Lion King II: Simba’s Pride“ - Co řekli kritici

Recenzentům se pokračování líbilo, i když nebylo tak populární jako originál. Drží 62% kritických a 60% Hodnocení publika na Rotten Tomatoes ; recenzenti zvláště chválili animaci, ale nelíbil se jim předpoklad Kiary, protože silná, nezávislá dívka ve filmu trochu pokulhávala.

Kde se „Lion King II: Simba’s Pride“ hodí do Disney Movie Pantheonu

Série Lion King je pravděpodobně jednou z nejoblíbenějších pro animaci Disney. Byly natočeny čtyři celovečerní filmy, včetně počítačově animovaného předělání, které vyšlo v roce 2019, dvou animovaných televizních seriálů a několika krátkých videí, videohier a populárního broadwayského muzikálu. Lion King II: Simba’s Pride byl nominován na šest cen a získal tři, včetně Ceny Annie za vynikající výsledky v oblasti animované domácí video produkce a první ceny na Vancouver Effects and Animation Festival pro animovaný hraný film.

Trailer „Lion King II: Simba’s Pride“

Trailer k filmu Lion Lion II: Simba’s pride můžete sledovat zde.

Drobnosti „Lion King II: Simba’s Pride“: 5 rychlých faktů

Kiara, hlavní hrdinka filmu a Simbova dcera, původně neměla být jeho nejstarší dítě. Plánovalo se, že z ní udělá mladší sestru, ale to bylo upuštěno kvůli komplikacím v příběhu. Zde je několik dalších faktů o filmu, které byste měli vědět:

1. Hudební používá píseň Lion King II

Broadwayský muzikál zůstává věrný původnímu filmu, ale stalo se čerpat hudební inspiraci u Lion King II . Muzikál používá píseň He Lives in You, která je úvodním číslem filmu The Lion King II: Simba’s Pride.

2. Byl Vitani původně ďábel?

Během počátečního psaní filmu byla postava Bitva se jmenovala Satan , což v Kiswahili znamená „ďábel“. V určitém okamžiku byl název změněn, což pravděpodobně způsobí, že název bude méně urážlivý. V Kiswahili znamená Vitani „v bitvě“.

3. Lion King II je stranou II

Při práci na The Lion King II, oba Neve Campbell (dospělá Kiara) a Lacey Chabert (Vitani) natáčeli také sérii Party of Five, ve které hráli sestry.

4. Whedon nominován na píseň Lion King II

Joss Whedon, známý producent, spisovatel a režisér, byl nominován na cenu Annie za roli ve filmu Lví král II : Simba’s Pride. Whedon pro film napsal My Lullaby.

5. Slyšte řev tygrů

V celém filmu, jako lvi řvou diváci ve skutečnosti slyší řev tygra . Důvodem je, že skutečné lví řevy nejsou tak silné jako tygří řevy, takže tygři byli během produkce ponořeni.

Streamujte Lvího krále 2 hned teď


Populární Problémy

Jak posílit ramena doma. Nemusíte dělat žádné těžké zvedání nebo chodit do posilovny, jen abyste posílili ramenní svaly a zlepšili rozsah pohybu. Silná ramena jsou nezbytná, pokud chcete dělat jakýkoli jiný druh ...

Jak zabránit tomu, aby vás kočka probudila. Přivedla vaše kočička ve 3 ráno myši přes klapku pro kočku? Udělala letmý skok na vaše nejměkčí a nejjemnější části? Nebo na vás jen mňouká natolik, že vás dostane z postele? ...

Jak vyrobit pojivo. Pokud si chcete srovnat hrudník pojivem, rozhodně nejste sami! Ve skutečnosti existují produkty, které si můžete koupit online pouze za tímto účelem, které jsou bezpečné a snadno se používají. Pokud si však chcete vyrobit vlastní, ...

Jak se zbavit bílých skvrn na nehtech. Z lékařského hlediska jsou tyto malé bílé skvrny, které se někdy objevují jako tečky nebo čáry na prstech na rukou a nohou, známé jako leukonychie. Obvykle jsou benigní a kvůli zranění, alergii nebo ...

Prostřednictvím ESPN Plus PPV můžete sledovat Khabib vs Gaethje a UFC 254. Zde je návod, jak to udělat.

Severní Kentucky se v úterý setká s Wright State v Horizon Championship. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.