Atlanta Open: Purav Raja- Fabrice Martin prohrávajíIndofrancouzština? dvojice Purav Raja a Fabrice MartinAtlanta, 30. července (IANS)Indo-francouzská tenisová dvojice Purav Raja a Fabrice Martin byla vyloučena z úvodního kola mužské čtyřhry na $ 585,870 Atlanta Open.Filipínsko-americká dvojice Treat Huey a Steve Johnson potřebovala pouhých 52 minut na to, aby se na tvrdých kurtech atlantické stanice dostala kolem Radži a Martina 6-1, 6-3.

Huey a Johnson zcela ovládli první set, když ze sedmi příležitostí získali tři brejkboly, aby sadu uklidili. Filipínsko-americký kombajn potřeboval ve druhé sadě jen jednu přestávku podání, aby si zápas utěsnil pro sebe.Raja a Martin měli v zápase naprostou převahu, protože mohli vyhrát pouze 35 z 90 bodů uhraných v zápase. Při setkání jim nebyla připuštěna ani jediná šance na zlom.Populární Problémy

Kansas a Oklahoma State se utkají v úterý se zápasem na ESPN Plus. Zde je návod, jak to sledovat.

Seahawks a 49ers se setkají v bitvě 17. týdne v neděli. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online, pokud nemáte kabel.Získejte přehled o tom, jak sledovat Puppy Bowl 2019 prostřednictvím živého streamování online, ať už máte nebo nemáte kabel.

Nationals and Dodgers se setkají ve čtvrtek na Hře 1 NLDS. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat hry Rockets online bez kabelu v letech 2019-20, ať už jste na jejich trhu nebo mimo něj.