Jak na Skank

Skanking je dvoustupňový tanec, který se hraje hlavně na koncertech ska, punku a reggae. Divoký, personalizovaný a objevující se v tanečních sálech od 50. let 20. století- skanking je jednou z nejjednodušších tanečních forem, které si můžete vyzvednout kdekoli a kdykoli. Základní pohyb připomíná běh na místě, přehánění paží a loktů přehnaně spolu s chodidly. Bez ohledu na tempo nebo váš osobní styl se můžete naučit základy skankingu pomocí několika základních kroků.Kroky

 1. 1 Cítíte rytmus hudby. Skanking padá striktně na rytmus skladby, takže než začnete, musíte cítit puls hudby. Začněte poklepáním nohou na skladbu, abyste dostali úder. Pokud máte potíže s udržením tempa, zpomalte tím, že klepnete o polovinu více úderů než dříve.
  • Mezi dobré písně na začátek patří 'Pressure Drop', Toots & The Maytalls, (pomalé tempo), 'Skank by Numbers', Mustard Plug (střední tempo) nebo '9mm and a Three Piece Suit', od Streetlight Manifesto /Catch-22 (rychlé tempo).
  • I když nejste dokonalí, pusťte se do hudby. Skanking není o dokonalosti!
 2. 2 Postavte se na jednu nohu s váhou mírně dopředu. Když skankujete, budete mít v danou chvíli na podlaze jen jednu nohu. Udržujte kolena mírně pokrčená, abyste s nimi mohli rychle hýbat. Předklon se může zpočátku cítit divně, ale pomůže vám udržet rovnováhu, když se začnete hýbat.
 3. 3 Ohněte zvednutou nohu dozadu od kolena. Chcete, aby se vaše noha vrátila zpět k zadku, jako byste se chystali kopnout do fotbalového míče.
 4. 4 Vyražte si před písničkou nohu před sebou včas. Každý kop spadne do rytmu - pokaždé, když byste poklepali nohou, chcete kopnout do jedné z nohou.
  • Začněte tak pomalu, jak potřebujete, abyste se dostali do souladu s písní.
  • Pokud se stále snažíte dosáhnout správného rytmu, zkuste kopnout včas s bubeníkem. Poslouchejte jeden pravidelný buben, který můžete sledovat, a skankujte do tohoto rytmu.
 5. 5 Vyskočte na kopající nohu a druhou nohu přiveďte zpět. To je asi nejtěžší část tance. Vyskočte na stojnou nohu a současně dejte kopající nohu na podlahu, aby si vyměnili polohy. Noha, na které jste právě stáli, se nyní ohne dozadu k vašemu zadku.
  • Zůstaňte volní a s mírně pokrčenými koleny, abyste mohli rychle hopkat.
  • Cvičte to v pomalém tempu, abyste pracovali na plynulém přechodu nohou.
 6. 6 Otočte rukama nohama. S pokrčeným loktem a rukama v pěst, hoďte naproti paže dopředu v nohách. To znamená, že pokud kopete do pravé nohy, budete mít levou paži dopředu. Vraťte loket zpět k pasu a opakujte s opačnou paží.
  • Ačkoli je to tradiční způsob, jak mít ruce, neexistuje žádná „správná“ cesta. Jedinou nezbytnou součástí je použití opačné paže jako nohy. Přesuňte celou ruku před tělo, neohýbejte lokty nebo nevyhoďte ruce nahoru k obloze, pokud chcete.
 7. 7 Vyhlaďte to na show. Skanking má být skupinový tanec- formování skank linií, skank kruhů nebo váš tanec do skank jamy. Jediný způsob, jak se to naučit, je dělat to a dělat to s jinými lidmi.
 8. 8 Přizpůsobte si tanec podle sebe. Když se necháte jít a opravdu ucítíte hudbu, začnete si dělat tanec podle sebe a začnete se opravdu bavit. Zkuste skanking „dvakrát“ (dvakrát tolik kopů), pohybujte se, když skankujete, nebo se točte na místě, zatímco tančíte.
  • Pamatujte si, že můžete poslouchat většinu hudby, která spadá na 'pozitivní', jako reggae. Vyzkoušejte skanking k pomalejší písni, jako je „Easy Skanking“ od Boba Marleyho, abyste získali pocit uvolněnějšího skankingu.
  • Pokud hledáte více dobré hudby, na kterou byste se mohli podívat, podívejte se na Bad Manners, The Specials, Reel Big Fish, Less Than Jake, The (English) Beat, The Toasters, General Public, nebo jakoukoli jinou dvoutónovou nebo třetí vlnu Ska kapely.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Abyste si užili skanking, nemusíte být dokonalí - ve skutečnosti byste neměli být dokonalí!
 • To chce cvik, tak jděte na show a pobavte se.
 • Některé základní informace si můžete poslechnout ve skladbě „Skank by Numbers“ od Mustard Plug.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Dávejte si pozor na skanking v moshpitu - nikdo nemá rád zranění.
reklama

Populární Problémy

Vysvětlil systém Wimbledon Seedings: Novak Djokovic bude pravděpodobně nasazen na 1. místě, přestože bude na 2. místě, a Andy Murray bude naočkován na 3. místě.Roger Federer nedávno přijal na Twitter, aby se se svými fanoušky podělil o novou reklamu Swiss Tourism, ve které nebude nikdo jiný než Robert de Niro.

Jak nosit klínové boty. Boty na klínku jsou skvělými možnostmi, pokud chcete získat větší výšku, aniž byste se museli starat o svržení otravných jehlových podpatků. Jsou také super univerzální. Mohou jít s džíny nebo legíny pro příležitostný vzhled, nebo ...Ať už se chystáte na kostýmní večírek nebo měníte styl, vypadat jako hippie ve skutečnosti není tak těžké; koneckonců, jedním z principů být hippie je, že přirozenost je krásná - a že vaše oblečení hippie je šancí ...