Jak na Skank

Skanking je dvoustupňový tanec, který se hraje hlavně na koncertech ska, punku a reggae. Divoký, personalizovaný a objevující se v tanečních sálech od 50. let 20. století- skanking je jednou z nejjednodušších tanečních forem, které si můžete vyzvednout kdekoli a kdykoli. Základní pohyb připomíná běh na místě, přehánění paží a loktů přehnaně spolu s chodidly. Bez ohledu na tempo nebo váš osobní styl se můžete naučit základy skankingu pomocí několika základních kroků.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Skank Krok 1

  1 Cítíte rytmus hudby. Skanking padá striktně na rytmus skladby, takže než začnete, musíte cítit puls hudby. Začněte poklepáním nohou na skladbu, abyste dostali úder. Pokud máte potíže s udržením tempa, zpomalte tím, že klepnete o polovinu více úderů než dříve.
  • Mezi dobré písně na začátek patří 'Pressure Drop', Toots & The Maytalls, (pomalé tempo), 'Skank by Numbers', Mustard Plug (střední tempo) nebo '9mm and a Three Piece Suit', od Streetlight Manifesto /Catch-22 (rychlé tempo).
  • I když nejste dokonalí, pusťte se do hudby. Skanking není o dokonalosti!


 2. Obrázek s názvem Skank Krok 2

  2 Postavte se na jednu nohu s váhou mírně dopředu. Když skankujete, budete mít v danou chvíli na podlaze jen jednu nohu. Udržujte kolena mírně pokrčená, abyste s nimi mohli rychle hýbat. Předklon se může zpočátku cítit divně, ale pomůže vám udržet rovnováhu, když se začnete hýbat.
 3. Obrázek s názvem Skank Krok 3

  3 Ohněte zvednutou nohu dozadu od kolena. Chcete, aby se vaše noha vrátila zpět k zadku, jako byste se chystali kopnout do fotbalového míče.
 4. Obrázek s názvem Skank Krok 4

  4 Vyražte si před písničkou nohu před sebou včas. Každý kop spadne do rytmu - pokaždé, když byste poklepali nohou, chcete kopnout do jedné z nohou.
  • Začněte tak pomalu, jak potřebujete, abyste se dostali do souladu s písní.
  • Pokud se stále snažíte dosáhnout správného rytmu, zkuste kopnout včas s bubeníkem. Poslouchejte jeden pravidelný buben, který můžete sledovat, a skankujte do tohoto rytmu.
 5. Obrázek s názvem Skank Krok 5

  5 Vyskočte na kopající nohu a druhou nohu přiveďte zpět. To je asi nejtěžší část tance. Vyskočte na stojnou nohu a současně dejte kopající nohu na podlahu, aby si vyměnili polohy. Noha, na které jste právě stáli, se nyní ohne dozadu k vašemu zadku.
  • Zůstaňte volní a s mírně pokrčenými koleny, abyste mohli rychle hopkat.
  • Cvičte to v pomalém tempu, abyste pracovali na plynulém přechodu nohou.
 6. Obrázek s názvem Skank Krok 6

  6 Otočte rukama nohama. S pokrčeným loktem a rukama v pěst, hoďte naproti paže dopředu v nohách. To znamená, že pokud kopete do pravé nohy, budete mít levou paži dopředu. Vraťte loket zpět k pasu a opakujte s opačnou paží.
  • Ačkoli je to tradiční způsob, jak mít ruce, neexistuje žádná „správná“ cesta. Jedinou nezbytnou součástí je použití opačné paže jako nohy. Přesuňte celou ruku před tělo, neohýbejte lokty nebo nevyhoďte ruce nahoru k obloze, pokud chcete.
 7. Obrázek s názvem Skank Krok 7

  7 Vyhlaďte to na show. Skanking má být skupinový tanec- formování skank linií, skank kruhů nebo váš tanec do skank jamy. Jediný způsob, jak se to naučit, je dělat to a dělat to s jinými lidmi.
 8. Obrázek s názvem Skank Krok 8

  8 Přizpůsobte si tanec podle sebe. Když se necháte jít a opravdu ucítíte hudbu, začnete si dělat tanec podle sebe a začnete se opravdu bavit. Zkuste skanking „dvakrát“ (dvakrát tolik kopů), pohybujte se, když skankujete, nebo se točte na místě, zatímco tančíte.
  • Pamatujte si, že můžete poslouchat většinu hudby, která spadá na 'pozitivní', jako reggae. Vyzkoušejte skanking k pomalejší písni, jako je „Easy Skanking“ od Boba Marleyho, abyste získali pocit uvolněnějšího skankingu.
  • Pokud hledáte více dobré hudby, na kterou byste se mohli podívat, podívejte se na Bad Manners, The Specials, Reel Big Fish, Less Than Jake, The (English) Beat, The Toasters, General Public, nebo jakoukoli jinou dvoutónovou nebo třetí vlnu Ska kapely.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Abyste si užili skanking, nemusíte být dokonalí - ve skutečnosti byste neměli být dokonalí!
 • To chce cvik, tak jděte na show a pobavte se.
 • Některé základní informace si můžete poslechnout ve skladbě „Skank by Numbers“ od Mustard Plug.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Dávejte si pozor na skanking v moshpitu - nikdo nemá rád zranění.
reklama

Populární Problémy

Sestavený seznam nejlepších tenisových knih uspořádaných tak, abyste mohli snadno najít skvělou knihu, která vyhovuje vašim potřebám - podívejte se!

Hledáte v neděli přímý přenos ze zápasu 2. týdne Patriots vs. Dolphins? Zde je úplný přehled všech vašich možností.

Jak začít cvičit. Ačkoli téměř každému se líbí myšlenka pravidelně cvičit nebo chodit do posilovny, udržení motivace pravidelně cvičit je jiný příběh. Začít a udržovat trénink může být těžké ...

Rafael Nadal a Sam Querrey se ve středu setkají ve wimbledonském čtvrtfinále. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online v USA.

Jak zhubnout pomocí veganské diety. Veganská strava využívá k výživě a živinám pouze rostlinné zdroje a vylučuje všechny živočišné produkty. Vegani nejedí maso, ryby, vejce, med ani mléčné výrobky. Craig, WJ. Účinky veganské stravy na zdraví ....