Jak se dívat na Cardinals vs Braves Game 1 online bez kabelu

Sledujte hru Cardinals vs Braves 1 bez kabelu

Getty Braves předkrm Dallas Keuchel.

Atlanta Braves, která navázala na svůj druhý po sobě jdoucí titul NL East, přivítá ve středu v otvíráku NLDS šampiona NL Central St. Louis Cardinals.

Utkání začíná v 17:02. ET a budou vysílány celonárodně na TBS. Pokud ale nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete sledovat živý přenos hry Cardinals vs Braves Game 1 na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následující předplacené služby streamování živého televizního vysílání bez kabelů:

FuboTV

TBS je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Cardinals vs Braves na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru až tři dny po jejím závěr, i když to nezaznamenáte.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje TBS.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Cardinals vs Braves na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud nemůžete sledovat živé vysílání, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání a 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychle vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

tenisové body

TBS je součástí balíčku Sling Orange nebo Sling Blue.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete Cardinals vs Braves sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Cardinals vs Braves Game 1 Preview

Hlavním zaměřením Braves směřujícího do play-off bylo zdraví týmu, protože slugers Freddie Freeman a Ronald Acuna oba utrpěli zranění v pozdní sezóně. Acuna měl sevřený bok, zatímco Freeman se zabýval kostními ostruhami v lokti. Očekává se, že oba budou v sestavě proti Cardinals pro hru 1. NLDS

Jsem velmi povzbuzován, abych ve čtvrtek vstoupil do toho, že při švihu nebudu mít vůbec žádné problémy, řekl Freeman.

Freeman je spokojený s tím, co viděl, stejně jako s některými kroky ze strany přední kanceláře Braves s cílem posílit soupisku pro postup do play -off.

Každý ví, že tento tým má opravdu velkou šanci tuto věc vyhrát, řekl tehdy první metař Freddie Freeman. Když hrajete dobře a dostanete odměnu od vaší přední kanceláře, vystřelí to všechny ve vaší klubovně.

Cardinals mají před sérií také dobré zprávy o zranění, když bylo oznámeno, že hru 1 zahájí Kolten Wong, který vynechal dva týdny se zraněním podkolenní šlachy.

Kolten bude v sestavě, řekl manažer Mike Shildt.

Míčem pro Braves bude Dallas Keuchel, který v červnu podepsal roční smlouvu s Atlantou. Má 4-2 s ERA 3,31 v 10 zápasech po sezóně a v roce 2017 vyhrál Světovou sérii s Astros.

Jsem si jistý, že budu trochu nervóznější, řekl. Ne tak nervózní, ale jen proto, že to bude poprvé, co půjdu do play off s Atlanta Braves.

Pravák Miles Mikolas čerpá start pro Cardinals po nerovném roce, kdy šel 9-14 s 4,16 ERA.

Jen další den na hřišti. Jen další den v práci.

Možná trochu více stresující. Možná trochu hlasitěji. Ale od prvního dne, víte, když hrajete Wiffle míč na zahradě, sníte o té atmosféře play -off.

Braves prohlásil dva ze tří her v obou sériích v základní části. Týmy se naposledy setkaly ve hře Wild Card 2012, kterou Cardinals vyhráli.

Atlanta je uvedena jako oblíbená, uvedená na -134 na Odds Shark. Celková částka je stanovena na 9 běhů.

sledujte velké malé lži online zdarma

Populární Problémy

Box

Jak vyrazit rychlostí. Někteří lidé mají výbušnější svaly než ostatní, a proto mohou generovat rychlejší údery. Cvičením a správnou technikou však můžete rychlost úderu zvýšit. Nezapomeňte se správně zahřát a trénovat ...

Jak nosit čisté šaty. Průhledné šaty jsou odvážné kousky, které vytvářejí velmi stylové oblečení. Protože je vidíte přímo skrz ně, je důležité vybrat si spodní prádlo, které vás zahalí a budete se v něm cítit pohodlně a ...

Wimbledon byl šťastným lovištěm hráčů nižších pozic, kteří za ta léta způsobili velké rozrušení svými velkými porcemi a prudkými údery země.

Jak zabít vosu. Vosy jsou běžní a frustrující škůdci. Protože někteří lidé jsou často alergičtí na vosy, mohou být také docela nebezpeční, pokud se usadí ve vašem prostoru. Ať už se chcete zbavit zatoulané jediné vosy nebo ...

Kinesio tape vytvořil a vyvinul Dr. Kenzo Kase na začátku sedmdesátých let. temeř...

Šéf ATP Kermode jmenován do druhého funkčního období, zaměřte se na integritu