Roland Garros: Alexander Zverev vs Dennis Novak náhled, head-to-head & prediction | French Open 2020

Alexandr Zverev

Alexandr Zverev

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Alexander Zverev vs Dennis Novak

Datum: 27. září 2020

Turnaj: Roland Garros 2020

Kolo: První kolo (kolo 128)

živý přenos panthers vs colts

Místo: Paříž, Francie

Kategorie: Grand Slam

Povrch: červený jíl

Odměna: Cca. 38 000 000 €

proč lidé dávají tenisové míčky do sušičky?

Načasování zápasu: Cca. 18 h SELČ, 21:30 IS

Živé televizní vysílání: USA - NBC Sports / Tennis Channel: Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

bojíte se tmy sledujte online

Podívejte se také na: The Complete Rozpis French Open 2020


Alexander Zverev vs Dennis Novak náhled

Alexander Zverev je dvojnásobným čtvrtfinalistou Roland Garros

Alexander Zverev je dvojnásobným čtvrtfinalistou Roland Garros

Světová sedmička Alexander Zverev se vrátí do akce poprvé od prohry s Dominicem Thiemem v dramatickém pětisetovém finále na US Open, kdy nastoupí proti Dennisu Novakovi ve svém úvodním kole zápasu na Roland Garros.

Němec minulý týden nehrál Italian Open, místo toho se rozhodl dát si zasloužený odpočinek. Zverev během čtrnácti dnů ve Flushing Meadows hodně drtil, když na cestě do svého rodného finále Slam vyhrál několik těžkých zápasů, takže bylo pochopitelné, že cítil trochu únavu.

Ale i když před příjezdem do Paříže neměl žádné tréninkové zápasy, bude se od mladého 6'6 'očekávat dobrá kampaň na jeho oblíbeném povrchu.

Před dvěma lety byl Zverev v evropském antukovém švihu téměř neposkvrněný, vyhrál Madrid Masters a na Italian Open skončil na druhém místě před Rafaelem Nadalem. Třiadvacetiletý mladík ale rok poté prošel překvapivou regresí, kde se snažil registrovat výhry.

Zverev se letos vrátil ke svému stabilnímu já a bude se snažit využít zlaté příležitosti, kterou mu bude trénovat bývalý finalista French Open David Ferrer.

Světová jednička 91 Dennis Novak bude mezitím v neděli debutovat na Roland Garros. Rakušan v minulosti neměl na antuce žádné pozoruhodné výsledky a dává přednost rychlejším kurtům před červenou cihlou.

Alexander Zverev vs Dennis Novak proti sobě

Zápas prvního kola v Paříži bude historicky prvním setkáním v kariéře mezi Alexandrem Zverevem a Dennisem Novakem, takže vzájemný zápas je v současnosti 0: 0.

sušení tenisek

Predikce Alexandra Zvereva vs Dennise Novaka

Dennis Novak trefuje forhend

Dennis Novak trefuje forhend

Alexander Zverev se loni dostal do čtvrtfinále French Open, ale v poslední době vypadal na půdě méně působivě, než na začátku své mladé kariéry.

Díky velkému rozpětí křídel má Němec schopnost udeřit z obou křídel vysoké, hluboké údery země. Ale po většinu roku 2019 byl Zverev viděn, jak se snaží získat iniciativu při shromážděních, protože opakovaně opakoval svůj forhend, než aby se přes něj trefil.

Ferrer pomohl Zverevovi v tomto oddělení a nutil ho, aby udeřil větší míč na svůj forhend. Teď musíme vidět, jak to na Slamu vypadá.

jak se dostat k tenisu

Dennis Novak bude slušným testem pro Zverevův pokus být autoritativnější svým forhendem. Rakušan má sám konzistentní forhend a bude se snažit využít jakékoli nezávaznosti, kterou Zverev ukazuje, jak zápas pokračuje.

Předpověď : Alexander Zverev vyhrát ve čtyřech setech.


Sledujte Sportskeeda a získejte Seznam francouzských otevřených vítězů a výsledky

Populární Problémy

Jak předcházet běžným zraněním Krav Maga. Trénink Krav Maga zahrnuje dávání a přijímání velkého nárazu a může mít za následek zátěž související s kondicí. Zde je několik návrhů, které vám pomohou udržet bojovou připravenost, případně opravit ...

Jon Jones v sobotu na UFC 239 obhajuje titul v polotěžké váze proti Thiagu Santosovi. Zde je návod, jak si objednat UFC 239 a sledovat boj online naživo.

Barevné kontaktní čočky jsou dekorativní doplňky nošené na rohovce oka. Předpisové kontaktní čočky jsou zdravotnická zařízení, která korigují váš zrak. Nepředepisující kontaktní čočky jsou čistě na ozdobu. Chcete -li dosáhnout nejlepších výsledků, vyberte ...

Jak vyrobit dietní colu a mentosovou raketu. Puštění Menta do láhve dietní sody způsobí fyzickou reakci: jak propadávají sodou, bonbóny Mentos narušují vazby mezi oxidem uhličitým a vodou (kombinace, která ...

Přehled sezóny 2013 sebedestruktivního Rogera Federera