Miami Open 2021: Milos Raonic vs Ugo Humbert náhled, souboj a předpověď

Miloš RaonicPodrobnosti zápasu

Svítidlo: (12) Milos Raonic vs (20) Ugo Humbert

Datum: 29. března 2021Turnaj: Miami Otevřeno 2021

Kolo: Třetí kolo (kolo 32)

nejlepší nepromokavé tenisové boty

Místo : Miami FloridaKategorie: ATP Masters 1000

Povrch: Venkovní hardcourt

Finanční odměna: 3 340 000 $Načasování zápasu: 11 hodin místního času, 20:30 IS

Živé televizní vysílání: USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Europsort

Náhled Milos Raonic vs Ugo Humbert

Ve třetím kole 2021 Miami Open se utkají dva velcí hráči - Miloš Raonic a Ugo Humbert - o místo v posledních 16.

Raonic, trojnásobný čtvrtfinalista v Miami, se bude chtít zotavit z několika raných odchodů ze svých posledních výjezdů ATP. Bude však očekávat tvrdý boj od Humberta, kterému se také daří na tvrdých nohách.

Ugo Humbert

Humbert měl v roce 2020 přelomovou sezónu, když vyhrál několik titulů ATP a připsal si první 10 nejlepších vítězství. V této sezóně však s takovou úrovní konzistence ještě nepředváděl.

Systém zmrazeného hodnocení pod palbou pomohl Francouzi vyšplhat se na téměř kariérní maximum č. 30 na světě. Ale ve čtyřech ze svých dosavadních pěti turnajů v roce 2021 se mu nepodařilo dostat přes čtvrtiny, což je pro někoho jeho kalibru docela zklamáním.

To znamená, že Humbert má velkou hru, která se zdá být předurčena uspět na tvrdých hřištích. A v horkém a studeném soupeři, jako je Raonic, by cítil příležitost.

Milos Raonic vs Ugo Humbert tváří v tvář

Miloš Raonic bude po smíšeném začátku sezóny usilovat o určitou konzistenci.

Miloš Raonic vede Ugo Humberta v těsném souboji 1: 0, když vloni zvítězil ve čtvrtfinálovém střetu na Paris Masters ve třetím setu.

Předpověď Milos Raonic vs Ugo Humbert

Miloš Raonic za ta léta zaznamenal několik velkých výsledků, ale v poslední době byl docela vzhůru nohama. Letos to bude chtít změnit.

Kanaďan zahájil rok jízdou ve čtvrtém kole na Australian Open, ale poté následoval výjezdem z druhého kola v Acapulcu. Ve svém úvodním zápase v Miami však dosáhl přesvědčivé výhry a bude doufat, že do střetu s Ugo Humbertem přinese stejnou míru úmyslu.

Oba muži pravděpodobně snadno udrží své podání a můžeme očekávat pár těsných setů tiebreakerů. O výsledku tohoto zápasu rozhodne nejmenší marže a Raonina úroveň zkušeností by mu mohla dát mírný náskok.

většina grandslamových titulů žen

Předpověď: Miloš Raonic vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Novak Djokovic je tak posedlý fitness, že si zacvičil, i když byl na dovolené s rodinou. Světová jednička v tomto ohledu ušla dlouhou cestu poté, co na začátku své kariéry trpěla častými záchvaty vyčerpání.

Komplexní náhled na finále Světového turné Barclays ATP, které končí.

Jak vyrobit nekvašený chléb. Droždí, jedlá soda, prášek do pečiva a vaječné bílky jsou tradiční kvasnice. Pokud se vám s nimi nechce péct z náboženských důvodů nebo z časové tísně, můžete si přesto vyšlehat nekvašený chléb ....

Roger Federer prozradil, že stále není schopen trénovat na tenisových kurtech déle než dvě hodiny. Švýcarská hvězda také promluvila o svých plánech po odchodu do důchodu.

Indie Sania Mirza a Rohan Bopanna čelí těžké remíze v případě smíšené čtyřhry ve Wimbledonu 2021. Duo si jako tým honí svůj první grandslamový titul.

Tony Harrison a Jermell Charlo se v sobotu sejdou na očekávané odvetě. Zde je návod, jak sledovat živý přenos z boje online bez kabelu.