Jak sundat vrchní část ramen

Topy přes rameno jsou často výrazným kouskem oblečení. Vzhledem k tomu, že jsou tak univerzální, můžete je nosit s čímkoli-spárujte si top přes rameno s džíny s vysokým pasem a máte oblečení na noční rande, nebo si vezměte top přes rameno s dlouhou sukní pokud jdeš do kanceláře. Výběrem topu, který doplní vaši postavu a je pohodlný, budete houpat vzhled mimo rameno po celý rok.

Část 1 ze 3: Výběr správného uložení

 1. Obrázek s názvem Opotřebujte vrchní část ramen 1. krok

  1 Vyberte si top přes rameno, který odpovídá vaší výšce. Délka vašeho topu přes rameno by měla odpovídat vaší výšce. Pokud jste na vyšší straně, můžete vyrovnat svou výšku tím, že nosíte dlouhé topy. Pokud jste nižší, je lepší se držet kratších svršků mimo ramena nebo zastrčit dlouhé topy do přední části kalhot.
  • Delší topy jsou ty, které mohou jít pod pas vašich kalhot nebo sukně, nebo ty, které vám při nošení zakrývají zadek.
  • Kratší topy přes rameno mohou být crop topy nebo jakékoli topy, které se dotknou pasu vašich kalhot nebo sukně nebo jdou výše.


 2. Obrázek s názvem Opotřebujte vrchní část ramen 2. krok

  2 Držte se stylů, které doplňují vaši postavu. Pokud máte plnější hrudník, nejlépe na vás budou vypadat svrškové nebo efektní topy mimo rameno. U menších hrudníků si budete moci stáhnout vrchní části přiléhající k ramenům. Ať už je pro vás jakýkoli styl, vyzkoušejte si ho před konečným rozhodnutím.
  • Chcete-li plnější hrudník, široká ramena nebo větší postavu, vyzkoušejte top přes rameno, který vytéká z vrcholu, na rozdíl od toho, který je těsný. Skvěle bude vypadat i studený ramenní top - top s pouze vykrojenými rameny.
  • Pro menší truhly a drobnější formu noste topy mimo rameno, které ukazují vaše křivky a více přilnou k pokožce. Nechcete vypadat polknutě v látce, takže buďte opatrní při pohledu na splývavé topy.
 3. Obrázek s názvem Opotřebujte vrchní část ramen Krok 3

  3 Rozhodněte se pro horní část ramene, která umožňuje pohyb paží. Topy mimo rameno mohou být omezující, pokud jde o pohyb paží-pohyb kolem často způsobí, že se vám rukávy vyškrábou na ramena. Pokud je váš top příliš těsný, nebudete moci vůbec hýbat pažemi. Podívejte se na top přes rameno, který vám umožní pohybovat rukama a je pohodlný.
  • Jasné elastické pásky, jako jsou ty na podprsenky, lze prodat samostatně za 5–10 $ a lze je zakoupit online. V případě potřeby je můžete použít k připevnění na vrchol.
 4. Obrázek s názvem Opotřebujte vrchní část ramen Krok 4

  4 Najděte si podprsenku bez ramínek, která vám pohodlně padne. Jedním z největších problémů, které mají lidé s topy přes rameno, je, že eliminují mnoho vašich možností podprsenky. Pokud již máte podprsenku bez ramínek, která vám dobře sedí, skvělé! Můžete jej nosit s topy mimo rameno. Pokud nemáte podprsenku bez ramínek, zkuste si najít takovou super pohodlnou a nahé barvy, abyste ji mohli nosit téměř ke všemu.
  • Mnoho obchodů s oblečením a spodním prádlem vám pomůže vybavit si správnou podprsenku bez ramínek.
  reklama

Část 2 ze 3: Vytvoření neformálního oblečení

 1. Obrázek s názvem Opotřebujte vrchní část ramen Krok 5

  1 Noste svůj top s džíny s vysokým pasem nebo sukní pro uvolněný vzhled. Vyberte si měkký, prodyšný top přes rameno a spárujte jej s džíny s vysokým pasem. Pokud byste raději nosili sukni, vyberte si trochu volnější top přes rameno. K dokončení vzhledu noste boty, jako jsou byty, sandály nebo běžné boty.
  • Volné, květinové nebo oříznuté topy přes rameno vypadají skvěle s džíny s vysokým pasem.
  • Pokud máte na sobě plyšovou sukni, výběr topu, který je tvarovaný, pomůže vyvážit váš outfit.
 2. Obrázek s názvem Opotřebujte vrchní část ramen 6. krok

  2 Pro teplé počasí zkombinujte svůj top přes rameno s jean šortkami. Pokud se snažíte porazit vedro, vyberte si kraťasy, které si vezmete k vršku. Pokud nosíte oříznutý top přes rameno, můžete nosit šortky s vysokým pasem. U delších topů zastrčte přední část do jean šortek, abyste se ujistili, že jsou vaše šortky vidět.
  • Nasaďte si páskové sandály a váš outfit je hotový.
 3. Obrázek s názvem Opotřebujte vrchní část ramen Krok 7

  3 Nahoďte na sebe pár úzkých džínů, které vám budou chodit na procházky. Při nakupování potravin a návštěvě banky si můžete také pohnout přes rameno. Vyberte si úzké džíny nebo barevné kalhoty, které si vezmete k vršku. Uvolněný outfit si můžete doplnit oblíbeným bytem nebo teniskou.
  • Pokud máte pár barevných bot, které byste chtěli nosit, oblékněte si černé úzké džíny nebo běžné úzké džíny, aby vám boty vyskočily.
 4. Obrázek s názvem Opotřebujte vrchní část ramen Krok 8

  4 Vyberte si bodyčko přes rameno, které můžete nosit se sukněmi. Pokud chcete odhalit ramena a přitom se vyhnout volnému topu, vyzkoušejte bodyčko. Ty přilnou přímo k vašemu tělu, zatímco zbytek výstřihu mimo rameno je stylizovaný normálně. Vzhledem k tomu, že jsou tvarově přizpůsobené, jsou tyto topy ideální pro nošení s plynulými sukněmi.
  • Můžete také nosit tento druh topu s džíny, abyste se nemuseli starat o to, aby vaše košile byla zastrčená.
  reklama

Část 3 ze 3: Dát dohromady elegantní vzhled

 1. Obrázek s názvem Wear Off the Shoulder Tops Step 9

  1 Vyberte si elegantní kalhoty nebo efektní sukni pro elegantní večerní oblečení. Můžete najít mnoho elegantních, elegantně vypadajících topů přes rameno, které jsou ideální pro formální událost nebo večerní setkání. Vyberte si top přes rameno v neutrální barvě, jako je černá, opálená, bílá nebo jakýkoli jiný jemný tón. Svrchní část můžete doplnit elegantními formálními kalhotami nebo delší rovnou sukní.
  • Vyberte si top, který má o něco větší délku, abyste si jej mohli zastrčit do kalhot nebo sukně a získat tak lesklý vzhled.
 2. Obrázek s názvem Wear Off the Shoulder Tops Step 10

  2 Spárujte výstřih s úzkými džíny a podpatky. Vyberte si odvážný top, například ten, který má nafouklé zvonové rukávy nebo jasný květinový potisk, a oblékněte si jej s tmavými úzkými džíny. Nošení podpatků k vašemu outfitu to povýší na dressier úroveň.
  • Mezi další topy mimo rameno patří výrazné pruhy, jasné barvy, vrstvy krajek a volánů nebo top přes rameno, který je dodáván jako sada s odpovídajícími kalhotami.
  • Můžete si vybrat podpatky, které jsou jasné a ladí s barvou ve vašem topu, nebo jít s černou, která se hodí ke všemu.
 3. Obrázek s názvem Opotřebujte vrchní část ramen Krok 11

  3 Na schůzku noste studené topy přes ramena s kalhotami vhodnými pro podnikání. Studené ramenní topy jsou topy, z nichž jsou vystřižena pouze ramena, s ramínky na ramenou a rukávy pokrývajícími část paží. Studené topy přes rameno lze nosit kdekoli, ale protože jsou skromné ​​a elegantní, lze je nosit i do kanceláře.
  • Zkombinujte svůj top s elegantními obchodními kalhotami a podpatky nebo bytem.
  • Pokud je váš top vlněný, vyberte si kalhoty, které nejsou vlněné, abyste vytvořili vyvážené oblečení.
 4. Obrázek s názvem Opotřebujte vrchní část ramen Krok 12

  4 Pro odvážný vzhled noste top přes rameno s odpovídajícími kalhotami. Některé topy přes rameno jsou součástí sady a vytvářejí silný a odvážný styl. Noste černý oříznutý top přes rameno s černými kalhotami a barevnými podpatky, abyste vynikli. Pokud najdete vzorovaný top přes rameno, který je dodáván s odpovídajícími kalhotami, vyzkoušejte oba, abyste zjistili, jak pro vás odvážný vzhled funguje.
 5. Obrázek s názvem Opotřebujte vrchní část ramen Krok 13

  5 Doplňte stylové oblečení co nejmenším počtem kusů. Jelikož topy přes rameno již upozorňují na váš výstřih, není nutné nosit spoustu doplňků. Pokud se rozhodnete nosit náhrdelník, zaměřte se na takový, který vám zůstane blízko krku, například náhrdelník nebo krátký náhrdelník.
  • Můžete se také rozhodnout nosit výrazné náušnice nebo sluneční brýle, aby váš vzhled byl upravenější.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Můžeme na rameni nosit svršek? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Zaměstnanci redakce wikiHow Zaměstnanci Odpověď Pokud vám horní část ramen přesahuje na ramena, může být pro vás příliš malá. Studené ramenní topy jsou topy, z nichž jsou vyříznuta pouze ramena, a ramínka jsou navržena tak, aby šla přes ramena, přičemž rukávy pokrývají část paží. Pokud vám však off the top přes ramena sedí na ramenou a vypadá dobře, tak směle do toho!
 • Otázka Je v pořádku, když se ukazují podprsenky? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Odpověď zaměstnanců Obecně není vhodné mít viditelné podprsenky, zejména v obchodním nebo profesionálním prostředí nebo při formální příležitosti. Pokud máte na sobě top, který nechává vaše ramena holá a mohla by potenciálně odhalit ramínka podprsenky, použijte podprsenku bez ramínek, která vám pohodlně padne. Ujistěte se, že vám podprsenka dobře sedí, aby při nošení neklouzala.
 • Otázka Co mohu nosit místo podprsenky bez ramínek? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci redakce Odpověď personálu Pokud vám nevadí, že vám podprsenka zapíná, můžete nosit standardní podprsenku. Můžete se také rozhodnout, že budete bez bral, pokud vůbec nechcete nosit. Pokud se rozhodnete jít bez braless, použijte pastile nebo si pod sebe vezměte světlou košili, abyste se zakryli v případě, že se vaše košile nebo šaty posunou na stranu, abyste nebyli odhaleni.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Japonský inženýr naprogramoval raketu, která při švihu dokáže chrčet jako Sharapova, Nadal, Serena Williams a Novak Djokovic.

Vše, co potřebujete vědět o velkém střetnutí 16. kola Nadal vs Berdych v neděli.

Jak uniknout ze svázanosti. Většina z nás prochází svým každodenním životem a zažívá malé nebo žádné osobní nebezpečí. V nepravděpodobném případě, že se ocitnete v hrozivé situaci, je chytré vědět, jak reagovat ...

Jak nastavit klec pro Gerbil. Gerbils jsou zaneprázdněná zvířata, která milují žvýkání, kopání a hrabání. Nastavení klece, která umožní vašemu pískomilovi dělat tyto věci, je jednou z nejzajímavějších částí vlastnictví pískomila. Použijte svou představivost k vytvoření ...

Jak Juke ve fotbale. Americký fotbal často dostává špatnou pověst jako hru, která si cení především brutální, nesoustředěné tělesnosti. Ve skutečnosti i ti nejobjemnější linemen musí hrát s rychlostí, přesností a mentální hbitostí, aby byli ...

Jak spravovat trhliny ve čtvrtích koní. Čtvrtinová trhlina podle definice je jakákoli prasklina, která se objeví na čtvrtinách nebo na boku kopyta koně. Http://xwebapp.ustrotting.com/absolutenm/templates/hoofbeats.aspx? Articleid = 33935 & zoneid = 43 The ...