Obhájkyně titulu Aryna Sabalenka se na Australian Open dostala do čtvrtého kola, lehce postupuje i Coco Gauff

Druhá nasazená Sabalenka porazila Lesiu Tsurenko 6:0, 6:0 za 52 minut. Čtvrtý nasazený Gauff prohrál pouhé dva zápasy, když porazil Alycii Parksovou 6:0, 6:2.MELBOURNE, Austrálie (AP) – Obhájkyně titulu Aryna Sabalenková a vítězka US Open Coco Gauffová dosáhly na turnaji impozantních vítězství. Australian Open v pátek postoupit do čtvrtého kola.

Druhá nasazená Sabalenka porazila Lesiu Tsurenko 6:0, 6:0 za 52 minut. Čtvrtý nasazený Gauff prohrál pouhé dva zápasy, když porazil Alycii Parksovou 6:0, 6:2.Sabalenková, která zde před 12 měsíci získala svůj první grandslamový titul, prohrála ve třech kolech pouhých šest her.

Pádla a míčky na stolní tenis

'Loni vyhrála Iga (Swiatek) tolik setů 6:0 a tohle je jeden z cílů, pokusit se jí přiblížit,' vtipkovala Sabalenka. 'Jsem prostě super-šťastný s úrovní, kterou zatím hraju. Doufejme, že budu moci pokračovat takhle nebo ještě lépe.'

Dvojice si nepodala ruce – jak je zvykem ukrajinských hráčů proti soupeřkám z Ruska nebo Běloruska, odkud Sabalenková pochází –, ale Tsurenko Sabalenkové slovně poblahopřál.Sabalenková bude hrát Amandu Anisimovou, která pokračovala ve svém comebacku výhrou 7-5, 6-4 nad Paulou Badosovou. Anisimová, která loni kvůli duševnímu zdraví vyřadila ze hry sedm měsíců, na své cestě do čtvrtého kola trefila 40 vítězů.

at&t tv nyní roku

'Je to docela neuvěřitelné,' řekl Američan. 'Určitě krok pryč od hry... mi dal nový pohled. Snažím se být v přítomnosti. Myslím, že v minulosti jsem byl příliš pohlcen minulostí a budoucností.'

Sabalenková řekla, že očekává těžký zápas proti Anisimové, která vyhrála čtyři z pěti zápasů.'Je to neuvěřitelná hráčka a jsem opravdu rád, že ji vidím zpět,' řekla Sabalenka.

Obhájkyně titulu Sabalenková se na Australian Open dostává do čtvrtého kola. Coco Gauff také snadno postupuje
/

Gauff odehrála téměř bezchybný zápas, když porazila Parksovou za 61 minut, přičemž na 34 méně zkušené soupeřky udělala jen osm nevynucených chyb.

Šestnáctiletý Mirra Andreeva pokračovala ve svém pozoruhodném debutu na Australian Open, když ve finálovém setu porazila Diane Parryovou z Francie 1-6, 6-1, 7-6 (5).

Ruská hráčka byla v slzách, když ji dělila jedna hra od porážky, ale předvedla skvělý comeback, zachránila mečbol za stavu 2:5, než vyhrála rozhodující tiebreak 10:5.

nad Tomášem Martinem Etcheverrym ve svém 100. zápase na Australian Open.

velikost tenisové rakety podle věku

Kariérní rekord desetinásobného australského titlistu je 92-8 na majoru otevírání sezóny a v Melbourne Parku je na sérii 31 vítězných zápasů.

Č. 4 Jannik Sinner, který na konci loňského roku dvakrát vyhrál nad Djokovičem, postoupil do čtvrtého kola bez ztráty setu díky vítězství 6-0, 6-1, 6-3 nad Sebastianem Baezem.

Ital vyhrál 18 z 25 bodů v síti, když připravil zápas čtvrtého kola s 15. nasazeným Karenem Chačanovem, který porazil Tomáše Machače 6-4, 7-6 (4), 4-6, 7-6 (5 ).

'Dnes se mi líbily podmínky, protože nebyl vítr ani slunce,' řekl Sinner. 'Cítil jsem se skvěle na míči. Dělal jsem správná rozhodnutí a využil jsem každé šance, kterou jsem měl.'

Stejně působivý byl i sedmý Stefanos Tsitsipas, který porazil Lucu Van Asscheho 6-3, 6-0, 6-4. Narazí na 12. Taylora Fritze, který porazil Fabiana Morozsana 3-6, 6-4, 6-2, 6-2.

Populární Problémy

Chtěli jste někdy vědět, kolik je hodin, ale nemáte hodinky? Namísto kontroly mobilního telefonu nebo návštěvy hodin zkuste postavit sluneční hodiny! Zatímco tyto pokyny jsou zaměřeny na jednoduchou metodu pro vytvoření ...

Zde je návod, jak sledovat hry Los Angeles Chargers online bez kabelu v roce 2019.

Roger Kdo? Federer se nemůže dostat přes zabezpečení Australian Open.

Výhra ve dvou setech nad Stevem Johnsonem viděla, jak Roger Federer připravil střetnutí BNP Paribas Open s Rafaelem Nadalem.

Atletičtí trenéři a vojenští instruktoři milují procházení medvědů a je snadné pochopit proč. S procházením medvěda budujete základní sílu, zlepšujete pohyblivost ramen a zvyšujete stabilitu kyčlí - to vše pomocí jednoho jednoduchého cvičení, které ...

Můžete se naučit snadné cvičení, které zlepší vaše dovednosti a sebevědomí.