Laver Cup 2019: Federer/Zverev vs Shapovalov/Sock se zdvojnásobí, kde se dívat, plán televize, detaily živého streamu a další

Dvojice Federer-Zverev je připravena hypnotizovat 1. den

Dvojice Federer-Zverev je připravena hypnotizovat 1. den

Největší tenisová fantastika roku dorazila a založila základnu v Palexpo v Ženevě od 20. do 22. září. Laver Cup je i ve svém třetím ročníku velmi očekávanou událostí, kterou připravil 20násobný grandslamový šampion Roger Federer a jeho společnost TEAM8, která akci pořádá.

botník na tenisky

Vzhledem k tomu, že úvodní dvě edice v Praze a Chicagu byly divokým úspěchem, získal si Laver Cup nyní v tenisovém kalendáři kultovní status. Laver Cup slibuje víkend plné zábavy a zábavy, kde si to nejlepší z tenisového bratrství navzájem protřepe.

Tým Europe vyhrál první 2 edice Laver Cupu a v pátek zahájil nabídku na hattrick titulů. Otvírákem kampaně pro Evropu byl Dominic Thiem, zatímco Denis Shapovalov reprezentoval Team World v prvním zápase dvouhry na gala turnaji. V souladu s očekáváním si Thiem a Shapovalov navzájem odpovídali střelou za střelou a natáhli ji na 3 sady, aby Rakušan nakonec získal bod do tašky Evropy.

Hvězdnými atrakcemi turnaje jsou však rozhodně švýcarský maestro a Rafael Nadal, kteří mají mezi sebou neuvěřitelných 39 grandslamů. Federer se spojil s Alexandrem Zverevem ve svém úvodním čtyřhře na Laver Cupu 2019.

Federer záměrně oddaluje jednotu Fedalu na víkendovou podívanou a vybral si dvaadvacetiletého Němce jako svého partnera proti duu specialisty na čtyřhry Jacka Socka a divokého Kanaďana Denise Shapovalova z týmu World na první den.

kam streamovat naruby

Laver Cup je mimořádně hvězdná záležitost a díky svému oblíbenému formátu má obrovskou základnu fanoušků. Vzhledem k tomu, že obrázky před turnajem již vytvářejí rozruch, bude tenisová akce úchvatným potěšením sledovat.

Federer spolu se Zverevem bude zábavná dvojice, která bude svědkem, vzhledem k jejich vynikajícím schopnostem střílet a kamarádství na kurtu. Tým Evropy by měl mít tento zápas v pytli.

Zde je vše, co potřebujete vědět o Laver Cupu 2019:

Název turnaje: Laver Cup 2019

Povrch: Tvrdý vnitřní kurt

badmintonové věci

Umístění: Palexpo, Ženeva, Švýcarsko

Doba trvání: 20. září 2019 - 22. září 2019

Plán: Roger Federer/Alexander Zverev v Denis Shapovalov/Jack Sock čtyřhra 21. září 2019 přibližně ve 12:00 IST

Týmy:

tenis, jak sloužit

Tým Evropa - Roger Federer, Rafael Nadal, Fabio Fognini, Stefanos Tsitsipas, Alexander Zverev, Dominic Thiem, Roberto Bautista Agut (náhradník), Thomas Enqvist (vicekapitán) a Bjorn Borg (kapitán)

Týmový svět - John Isner, Milos Raonic, Nick Kyrgios, Denis Shapovalov, Jack Sock, Taylor Fritz, Jordan Thompson (Alternate), Patrick McEnroe (Vice-Captain) a John McEnroe (Captain)

Kde sledovat Laver Cup 2019 v Indii?

Laver Cup 2019 bude vysílat DSport v Indii.

Podrobnosti o živém přenosu pro Laver Cup 2019

Laver Cup 2019 lze streamovat živě na Amazon Prime Live, kde lze také vidět nejdůležitější momenty zápasu.

Populární Problémy

V několika sportech - zejména v americkém fotbale a lakrosu - rozhodčí hodí na hřiště trestní vlajku, aby ukázal, kdy došlo k faulu. S trochou řemesla a několika jednoduchými položkami si můžete doma vyrobit penaltovou vlajku, kterou můžete použít ...

UCF začíná ve čtvrtek svůj běh na třetí neporaženou základní část proti FAMU. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry bez kabelu.

Jak zjistit, zda máte dvojité spojení. Z lékařského hlediska se dvojité klouby označují jako hypermobilita a jednoduše to znamená, že máte v některých nebo všech kloubech větší rozsah pohybu než většina lidí. Chcete -li zjistit, zda ...

V úterý se Boeheimova armáda a tým 23 setkají na šampionátu The Basketball Tournament 2021. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry online.

Jak se rychleji pohybovat jako starší občan. Přemýšleli jste o tom, proč by starší lidé měli dělat anaerobní (místo aerobní) cvičení - aby se mohli pohybovat rychleji? Existuje tajemství, proč mnoho lidí začíná prožívat pomaleji ...

Hledáte přímý přenos Liverpool vs. Porto? Zde je návod, jak sledovat zápas Ligy mistrů online zdarma, pokud žijete ve Spojených státech.