Roland Garros 2021: Roger Federer vs Marin Cilic náhled, souboj a předpověď

Roger Federer

Roger Federer

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (8) Roger Federer vs Marin Cilic

Datum: 3. června 2021

nejlepší lepidlo na podrážky tenisových bot

Turnaj : Roland Garros 2021

Kolo : Druhé kolo (kolo 64)

Místo : Paříž, Francie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Červený jíl

Odměna : 17 171 108 €

Načasování zápasu: Ne dříve než 16:00 místního času, 14:00 GMT, 10 EST, 19:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - NBC Sports / Tennis Channel | UK - ITV | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Roger Federer vs Marin Cilic

Roger Federer udělal oslnivý návrat do Paříže komplexním vítězstvím nad kvalifikantem Denisem Istominem v pondělí. Federer nyní nastoupí proti svému starému rivalovi Marinu Cilicovi o místo ve třetím kole na Roland Garros.

Federer začal svůj comebackový zápas tím nejsilnějším možným způsobem. Ukázal solidní základní hru a šikovné síťové dovednosti. Švýcarský maestro udal tón brzy, když dvakrát zlomil Istomin, aby vyhrál první set 6-2.

Roger Federer trefil smeč

Roger Federer trefil smeč

Federer poté znovu zlomil Istomin, aby ve druhém setu vedl 3: 1, po kterém oba hráči drželi podání, dokud druhý set nepodal švýcarský maestro. Odtamtud už byla hladká plavba pro Federera, který bavil pařížský dav několika delikátními kapkami a doplněním, než si rezervoval místo ve druhém kole.

Marin Cilic mezitím utrpěl jednu neuspokojivou porážku za druhou, protože se před několika lety dostal mimo první desítku žebříčku. Chorvat během letošního antukového švihu bojoval o rytmus, protože pomalý povrch příliš nevyhovuje jeho plochým úderům.

To znamená, že v pondělí nedošlo k žádnému škytání pro bývalou světovou trojku, když porazil místní zástupné karty Arthura Rinderknecha ve dvou setech.

Roger Federer vs Marin Cilic hlava-nehlava

Marin Cilic a Roger Federer na Australian Open Men 2018

Marin Cilic a Roger Federer na ceremoniálu trofejí mužů na Australian Open 2018

Roger Federer vede Marina Cilice v jejich vzájemném souboji obrovským rozdílem 9: 1. Švýcarský maestro porazil Cilic ve dvou hlavních finále - Wimbledon 2017 a 2018 Australian Open.

Osamělé vítězství Čiliče nad Federerem přišlo v semifinále na US Open 2014, kde zvítězil ve dvou setech, než porazil Kei Nishikori a získal svůj první grandslamový titul.

Predikce Roger Federer vs Marin Cilic

Roger Federer byl během svého prvního kola docela ostrý a míchal své plátky s některými dokonalými topspinovými údery. Federerova čísla při jeho prvním a druhém podání byla také mimořádná; Švýcaři získali téměř 80% svých servisních bodů.

Jedinou starostí během krátkého střetnutí byl Federerův pohyb, který se pravděpodobně zlepší každým soutěžním zápasem, který odehraje.

Marin Cilic má také dobré první podání a ve čtvrtek se pokusí vzít agresivní hře Federerovi čas. V nejlepším je Chorvat jedním z nejčistších odpalovačů tenisového míčku a nebojí se ani přistoupit k síti.

Pokud Cilicova hra vydrží pod tlakem, mohl by být pro Federera první skutečnou zkouškou na letošním Roland Garros. Různorodost a zkušenosti švýcarského maestra jej však pravděpodobně prokouknou.

Předpověď : Roger Federer k vítězství ve čtyřech setech.

tenisový bekhendový úder

Pomozte prosím Sportskeeda zlepšit jeho tenisové pokrytí. Proveďte 30sekundový průzkum Nyní!

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Nevada vs Davidson.

Manipulace a jízda na koni může být jednou z největších radostí života. To znamená, že jsou to silná, často skličující zvířata, se kterými je třeba zacházet správně. Chraňte sebe i koně před zraněním po celou dobu dodržováním bezpečných ...

Serena Williamsová se setká se Shelby Rogersovou ve čtvrtfinále Top Seed Open 2020 v Lexingtonu. Čtvrtfinále mezi oběma hráči je jejich prvním setkáním na WTA Tour.

Harrison jde z US Open sideshow na headlinera s vítězstvím

Jak zlepšit držení těla. Ačkoli zlepšení držení těla není snadný výkon, dobré držení těla vám pomůže vypadat a cítit se lépe. Pokud zjistíte, že se hodně hrbíte, podnikněte kroky k zapracování svého držení těla ve všech částech svého života, od ...

Váš průvodce streamováním Robina Hooda online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.