ATP Adelaide International: Andrey Rublev vs Felix Auger-Aliassime, Preview and Prediction

Mezinárodní Adelaide 2020 - 5. den

Mezinárodní Adelaide 2020 - 5. den

Inaugurační ATP Adelaide International se blíží ke konci svého podnikání v pátek jako dva z nejlepších talentů v mužské tenisové bitvě o místo v sobotním výstavním finále.

Rus Andrey Rublev se pokusí zaznamenat finále turnaje back-to-back poté, co minulý týden zajel ATP 250 v Dauhá, a střetne se s Kanaďanem Felixem Augerem-Aliassimeem, který v posledním zápase porazil australského Alexe Bolta 6-3 6-0 osm.

Rublev na okamžik zabloudil po bouřlivém roce 2018, ve kterém utrpěl zranění. Dokonce přiznal, že trpěl depresemi.

Dvaadvacetiletý hráč se stal hlavním lídrem projektu Next Gen v roce 2017 poté, co v Umagu zachytil svůj první titul na úrovni turné ATP a dosáhl čtvrtfinále US Open. Ten samý rok také dokončil druhé místo na zahajovacím finále Next Gen ATP Finals v Miláně.

Navzdory tomu, že v následujícím roce nedokázal vyrovnat vzrušení z jeho sezóny 2017, byl Rublev opět na výstupu. Muž z Moskvy, který je aktuálně na světové špičce č. 18 v kariéře, se na nadcházejícím Australian Open rozcvičil vítězstvím na turnaji v Kataru. Nenechal tuto výhru ovlivnit jeho výkony v Adelaide tento týden a cestou překonal Sama Querreyho i Dana Evanse.

U Felixe Augera-Aliassimeho stále pokračuje honba za prvním titulem ATP. Mladý Kanaďan prohrál ve všech třech turnajích na úrovni turné, ve kterých hrál v sezóně 2019, ale to nepoškozuje to, co bylo pro 19letého hráče průlomovým rokem. Sestavil solidní 31-18 a poprvé se dostal do top 20. Auger-Aliassime se také kvalifikoval do finále Next Gen ATP, ale událost vynechal kvůli zranění kotníku, které utrpěl během posledních dvou měsíců sezóny.

disney+ on fire tv

Hlava na hlavě

Rublev 1-0 Auger-Aliassime

Dvojice se potkala jednou na turné, přičemž Rus v roce 2018 vyhrál ve třech setech na antukových kurtech.

Kde se dívat

Zápas se má konat v 19:45 místního času (Adelaide), 10:15 BST (14:45 IST).

Zápas můžete sledovat živě Tenisová televize

Předpověď zápasu

Oba hráči jsou takticky efektivní baseliners, ale oba dorazili do Adelaide se smíšenými emocemi. Rublev hrál v Dauhá jedny z nejlepších tenisů své mladé kariéry a zaslouženě inkasoval svůj třetí titul. Auger-Aliassime naopak hrál na ATP Cupu hluboko pod nominální hodnotou a vyhrál jen jeden zápas ve dvouhře. Soudě podle formy obou hráčů by Rublev rozhodně měl mít náskok.

Andrey Rublev vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Televizní komentátor zasáhne tweener proti Rogeru Federerovi.

Rafael Nadal v úterý vystoupil z National Bank Open s odvoláním na chronický problém s levou nohou, který se v posledních měsících rozhořel.

Jak někomu říct, že se mýlí. Existuje několik způsobů, jak se někdo může mýlit: může být motivován myslet si něco, co není pravdivé, může mít nepravdivé nebo zastaralé informace, nebo může mít částečně pravdu, ale ne ...

Tennessee a Jižní Karolína otevírají v sobotu v Columbii své fotbalové sezóny 2020. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry zdarma.

Jak hodit kajakem. Jízda na kajaku je zábavný způsob cvičení, ale občas se váš kajak může převrátit. Ať už se váš kajak převrátí kvůli drsné vodě nebo jednoduše ztratíte rovnováhu, můžete se udržet v bezpečí tím, že se naučíte kajak převracet. A...

Krabice se dodávají ve všech tvarech, velikostech a materiálech. Stavba bedny je skvělý způsob, jak se dostat k základům zpracování dřeva nebo kovů. Tyto projekty se snadno dokončují a mohou vás seznámit se stroji a nástroji spojenými s ...