Australian Open 2019: Rafael Nadal vs Alex de Minaur: Kde se dívat a podrobnosti o živém přenosu

Třetí australský soupeř v tolika zápasech za Rafaela Nadala

Třetí australský soupeř v tolika zápasech za Rafaela NadalaAustralian Open 2019 má vstoupit do další fáze, protože v 5. den turnaje se rozehrají zápasy třetího kola s účastí jako Roger Federer, Rafael Nadal, Marin Cilic atd.Rafael Nadal byl v tomto turnaji zatím v roli, protože si ulehčil postup do třetího kola. V prvním kole vzal místní divokou kartu Jamese Duckwortha a porazil ho 6-4 6-3 7-5. Ve druhém kole porazil Matthewa Ebdena, dalšího australského soupeře, 6-3 6-2 6-2, aby se kvalifikoval dále na prvním letošním grandslamu.Poté, co ve svých prvních dvou zápasech porazil dva Australany, se světová dvojka postaví svému třetímu australskému soupeři v tolika zápasech a tentokrát se od něj očekává boj, protože ve třetím kole 5. dne nastoupí proti Alexovi de Minaurovi .

Tento zápas se má konat v Rod Laver Arena a bude to první zápas nočního zasedání.Devatenáctiletý internacionál Aussie je na 29. místě na světě a s Nadalem se setkal jednou za svou kariéru, a to v roce 2018 ve Wimbledonu, ve kterém se Španěl prosadil ve dvou setech. Tento střet nemusí být pro Nadala snadný, protože sedmadvacátý nasazený de Minaur by bývalé světové jedničce mohl utéct o peníze před domácím publikem.Zde je vše, co potřebujete o zápase vědět:

Zápas: Rafael Nadal (2) vs Alex de Minaur (27)Dvor: Rod Laver ArenaČas: přibližně 13:30 IST nebo 19:00 AEDT.

Kde sledovat podrobnosti:

Indie: Zápasy budou živě předváděny v televizi na Sony SIX, Sony SIX HD, Sony Ten 2 a Sony Ten 2 HD.

POUŽITÍ: ESPN2 a Tennis Channel.

Austrálie: Kanál 9 - Wide World of Sports, 9Gem a 9Now.

Evropa: Televizní kanál Eurosport a živá streamovací služba Eurosport Player

Všechny zápasy lze také streamovat živě na oficiálním webu Australian Open webové stránky a indické publikum je může živě streamovat na SonyLIV.

Populární Problémy

Dominic Thiem nyní strávil více než dva měsíce mimo hru poté, co si na akci ATP 250 na Mallorce připsal zranění zápěstí.

Pátek je dnem, kdy si Roger Federer a Andy Murray zahrají už po čtyřiadvacáté. Je zřejmé, že v sázce je pro oba hráče hodně, protože se jedná o senzační semifinále Wimbledonu.

Video, jak Sania Mirza učí Mamatu Banerjee pár tenisových ran.

I když se zpočátku může váš partner na francouzský polibek zdát komplikovaný nebo dokonce děsivý, francouzské líbání může být velmi zábavný a obohacující zážitek. Je to způsob, jak si vybudovat romantické a hlubší pouto se svým přítelem. Tak na co čekáte ...

Chcete streamovat nováčka roku? Máme pro vás přehled - tady je návod, jak streamovat klasický sportovní film Disney právě teď.