Australian Open 2019: Rafael Nadal vs Alex de Minaur: Kde se dívat a podrobnosti o živém přenosu

Třetí australský soupeř v tolika zápasech za Rafaela Nadala

Třetí australský soupeř v tolika zápasech za Rafaela Nadala

Australian Open 2019 má vstoupit do další fáze, protože v 5. den turnaje se rozehrají zápasy třetího kola s účastí jako Roger Federer, Rafael Nadal, Marin Cilic atd.

Rafael Nadal byl v tomto turnaji zatím v roli, protože si ulehčil postup do třetího kola. V prvním kole vzal místní divokou kartu Jamese Duckwortha a porazil ho 6-4 6-3 7-5. Ve druhém kole porazil Matthewa Ebdena, dalšího australského soupeře, 6-3 6-2 6-2, aby se kvalifikoval dále na prvním letošním grandslamu.

Poté, co ve svých prvních dvou zápasech porazil dva Australany, se světová dvojka postaví svému třetímu australskému soupeři v tolika zápasech a tentokrát se od něj očekává boj, protože ve třetím kole 5. dne nastoupí proti Alexovi de Minaurovi .

Tento zápas se má konat v Rod Laver Arena a bude to první zápas nočního zasedání.

Devatenáctiletý internacionál Aussie je na 29. místě na světě a s Nadalem se setkal jednou za svou kariéru, a to v roce 2018 ve Wimbledonu, ve kterém se Španěl prosadil ve dvou setech. Tento střet nemusí být pro Nadala snadný, protože sedmadvacátý nasazený de Minaur by bývalé světové jedničce mohl utéct o peníze před domácím publikem.

Zde je vše, co potřebujete o zápase vědět:

Zápas: Rafael Nadal (2) vs Alex de Minaur (27)

Dvor: Rod Laver Arena

Čas: přibližně 13:30 IST nebo 19:00 AEDT.

Kde sledovat podrobnosti:

Indie: Zápasy budou živě předváděny v televizi na Sony SIX, Sony SIX HD, Sony Ten 2 a Sony Ten 2 HD.

POUŽITÍ: ESPN2 a Tennis Channel.

Austrálie: Kanál 9 - Wide World of Sports, 9Gem a 9Now.

Evropa: Televizní kanál Eurosport a živá streamovací služba Eurosport Player

Všechny zápasy lze také streamovat živě na oficiálním webu Australian Open webové stránky a indické publikum je může živě streamovat na SonyLIV.

Populární Problémy

Jak vypadat starší jako teenager. Už vás nebaví být zaměňován s vaším mladším sourozencem? Můžete vypadat starší a dospělejší, než jste. Zaměřte se na to, jak se oblékáte a jak se držíte, a lidé si začnou myslet, že jste starší ....

Výkonný útočník Orlanda Magic Nikola Vucevič byl plný chvály, když nedávno hovořil o Novakovi Djokovicovi. Černohorci také tvrdili, že negativita nad Adria Tour není v pořádku.

Tuba je důležitý a často podceňovaný nástroj. V koncertní kapele nebudete moci hrát vzrušující části, budete se unavovat pohybem a tuba hráči mohou být terčem vtipů o kapele. Ale tuba je nezbytná ...

Jak restartovat svůj život. Mnoho důvodů vás může přimět stisknout tlačítko „obnovit“ ve vašem životě. Možná procházíte rozvodem, překonáváte závislost, uzdravujete se z vážného zranění nebo nemoci nebo přestavujete po emocionálním ...

Roger Federer se v pondělí vítězně vrátil k grandslamovému tenisu, když ve dvou setech rozebral Denise Istomina, aby postoupil do druhého kola na Roland Garros.