Australian Open 2020 - Roger Federer vs Steve Johnson, první kolo, televizní program, podrobnosti o živém přenosu a další

Roger Federer

Roger Federer

Světlo pozornosti nevyhnutelně padne na dvacetinásobného grandslamového šampiona Rogera Federera, když se vrátí na posvátné místo Rod Laver Arena ve snaze o rekordní sedmý titul Australian Open a celkově jeho 21. Slam. Osmatřicetiletý Švýcar nastoupí na kurty proti Američanovi Stevovi Johnsonovi v jeho zápase prvního kola a nebude mít náladu dělat chyby.

Pro Rogera, který naposledy hrál závodně tenis v listopadu 2019 na závěrečném turnaji ATP World Tour Finals, byl začátek roku 2020 spíše tichý a pomalý. Ačkoli jsou tiché a pomalé dvě věci, které by jeho tělo vyžadovalo, jakmile nová sezóna začne naplno, první Slam roku už klepe na naše dveře. Být 38 a stále hrát na úrovni, na které je on, není žádný malý úkol a světová trojka Roger Federer v každém zápase zápasí s mýtem, že věk je zásadní překážkou na cestě k úspěchu na hřišti.

Vědomě se rozhodl přeskočit hvězdné prostředí, které se shromáždilo během úvodní edice 10denního poháru ATP, Federer dovolil svému tělu odpočívat, aby mohl dorazit do Melbourne v čerstvé formě. Federerovy fakulty tedy svým způsobem nebyly letos konkurenceschopné, kromě exhibičního zápasu RallyForRelief proti Nicku Kyrgiovi, kterému Roger klidně dominoval.

Steve Johnson

Steve Johnson

tenisová pálka

Jeho protivník v úvodním kole, bývalý světový hráč číslo 21 Steve Johnson, si ale na okruhu v poslední době užívá kouzlo úspěchu, protože do Melbourne přijíždí na základě úspěchu svého vítězství v Bendigo Challenger, kterému předcházelo čtvrtfinále na Canberra Challenger. Máme se ale opravdu hodně starat? Federer se střetl s vytáhlým Američanem při dvou předchozích příležitostech a výsledky byly ve prospěch Švýcarů, kteří dominují 2: 0.

Roger Federer

Roger Federer

Během rozhovoru s médii 38letý muž řekl: „Jsem nadšený, že mohu hrát Steva. Je to dobrý chlap. Myslím, že s jeho oldschoolovým hraním-velký forhend, slabý bekhend, dobré podání-si myslím, že i pro mě to bude pěkný zápas, 'ačkoli přiznal, že na začátku turnaje neměl tak velká očekávání právě proto, že v této sezóně zatím svoji formu nevyzkoušel.

Federer pokračoval v analýze svých vyhlídek a řekl: „Je (Johnson) připraven na zápas a já ne. Musím se ujistit, že se rychle dostanu z bran. Praxe probíhá dobře; Měl jsem spoustu času na to, abych se zrychlil a udělal všechny věci, které jsem musel udělat, abych se připravil. Doufám, že to stačí. Vím, že je to super dlouhá cesta k vítězství; proto jsem to musel brát jeden zápas po druhém, “zdůraznil.

To se teprve uvidí, jestli se Federer při hledání třetího titulu na Australian Open v rozpětí čtyř let postaví na správnou pozici. Johnson, vzhledem k tomu, že jeho úspěšná forma by mohla být schopna způsobit nějaké poškození Federerovi, který se právě vrací po dvouměsíční odmlce od soutěžního tenisu, ale nemělo by jít o nic velkého, s čím by se dvacetinásobný grandslamový šampion nemohl vypořádat když zahajuje kampaň na 21. grandslam.

Zde je vše, co potřebujete vědět o plánu Australian Open 2020:

Název turnaje: Australian Open 2020

Datum: 20. ledna- 2. února 2020

Kategorie: Grand Slam

měření tenisové rakety

Umístění: Melbourne Park, Melbourne, Austrálie

Povrch: Hard Court

Peníze: 71 000 000 $

umístění tenisové loketní ortézy

Čas: [3] Roger Federer vs Steve Johnson v Rod Laver Arena přibližně v 8:00 IST 20. ledna 2020

Kde sledovat Australian Open 2020?

POUŽITÍ - ESPN a ESPN2

Velká Británie a Evropa - Eurosport 1, Eurosport 2, Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD

Indie - Sony Six, Sony Ten 2, Sony Six HD a Sony Ten 2 HD, Sony Ten 3 (shoduje se s hindským komentářem)


Podrobnosti o živém přenosu pro Australian Open 2020

Přímý přenos Australian Open 2020 je k dispozici na Tenisová televize (ke službě je nutné předplatné).

Zápasy lze streamovat živě SonyLiv taky.

Chcete -li dostávat pravidelné aktualizace a důležité informace o zápasech, sledujte Australian Open TV .

Populární Problémy

Ukrajinské zranění a volno mimo hřiště předávalo francouzské hvězdě velké vítězství.

Federer odstartoval vítězný start v Miami výhrou dvou setů - a dvakrát vyhrál double!

Dvojité brady jsou často přirozeným důsledkem stárnutí nebo přibrání. Pokud chcete zeštíhlit oblast brady, můžete použít několik přístupů. Správně se ostříhat, cvičit bradu a mít správné držení těla je ...

Jasné myšlení může být občas výzvou pro každého a ještě těžší je, když se cítíte ve stresu, zdrceni a unaveni. Pokud se cítíte nesoustředění nebo zdrceni, udělejte si chvilku odpočinku, udělejte si v myšlenkách pořádek a řešte ...

Všechny podrobnosti, které potřebujete vědět o ATP Cupu 2020.

Šarapovová vyhrává 13. po sobě jdoucí druhé kolo na Roland Garros.