Australian Open 2021: Hsieh Su-wei vs Sara Errani náhled, head-to-head & prediction

Hsieh Su-Wei

Hsieh Su-Wei

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Hsieh Su-wei vs Sara Errani

Datum: 12. února 2021

Turnaj : Australian Open 2021

Kolo : Třetí kolo (kolo 32)

Místo : Melbourne, Austrálie

Kategorie: Grand Slam

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna: 80 milionů AUD

Načasování zápasu: 12:00 místního času, 6:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Indie - Sony Six

Náhled Hsieh Su-wei vs Sara Errani

Vítězové překvapení Hsieh Su-wei a Sara Errani uspořádali lákavé utkání třetího kola, které se bude hrát v dopoledních hodinách 5. den Australian Open 2021.

badmintonová kresba

Hsieh uspořádal první velké rozrušení turnaje tím, že ve druhém kole vytáhl osmou nasazenou Biancu Andreescuovou. Tchajwanci se budou snažit nést stejný druh formy i hluboko v turnaji.

Sara Erraniová

Sara Erraniová

Mezitím Errani, který prošel kvalifikací, zaznamenal také několik dobrých vítězství - nad Wang Qiangem a Venus Williamsovou. Pomohl jí nešťastný kotník, který Venuše utrpěla v tom druhém, ale i tak by se cítila dobře, že je zpět ve třetím kole grandslamu.

Errani je bývalý finalista Roland Garros a kdysi byl na 5. místě na světě. Přiznala se, že v posledních letech bojovala s její důvěrou a schopnostmi sloužit, což způsobilo, že vypadla z první stovky.

Servírovací strasti Errani byly rysem její hry od začátku její kariéry, ale houževnatá Italka je dokázala překonat bleskurychlou rychlostí nohy a inteligentní rozmanitostí. Proti Hsieh bude potřebovat všechno, aby se dala dohromady, pokud doufá, že v turnaji zůstane naživu.

Hsieh Su-wei vs Sara Errani proti sobě

Hsieh Su-wei se dvakrát dostal do čtvrtého kola v Melbourne.

Hsieh Su-wei se dvakrát dostal do čtvrtého kola v Melbourne.

Sara Errani vede Hsieh Su-wei v poměru 3: 0. Italka byla klinická ve všech svých zápasech proti své soupeřce, když prohrála celkem jen šest her dohromady.

jak se stát tenisovým trenérem

To znamená, že tito dva hráči proti sobě nestáli více než tři roky.

Predikce Hsieh Su-wei vs Sara Errani

Vzhledem k současné podobě dua musíte mít pocit, že Hsieh Su-wei do toho vstupuje jako mírný favorit. Jak je ale vidět z jejich vzájemných záznamů, proti Sáře Errani měla v minulosti hodně problémů.

Jedním z důvodů prohnutých proti sobě by mohl být Erraniho styl hry. Italka nepřidává míčku příliš velké tempo, takže tíha generování tempa mimo zemi připadá na Hsieh - něco, co se jí nejlíp dělá.

Tchajwanka se spoléhá na své mistrovské přesměrovací schopnosti a schopnost použít proti sobě sílu svého protivníka. Ale při absenci takového impulsu od Erraniho bude zajímavé sledovat, jak k zápasu přistoupí Hsieh.

Bez ohledu na minulé rekordy se jedná o poměrně vyrovnané utkání. Hsieh od roku 2017, kdy se oba hráči naposledy setkali, udělala ve své hře obrovská vylepšení.

Pokud se jí podaří zůstat agresivní a vyvinout tlak na Erraniho podání, bude mít šanci zveřejnit své první vítězství nad Italkou.

Předpověď: Hsieh Su-wei vyhrát ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

Jak zabránit rekti diastázy. Diastasis recti nastává, když je mezi levým a pravým břišním svalem malá mezera. Když máte diastasis recti, pravděpodobně uvidíte bouli v břiše. Když se vaše břišní svaly oddělí ...

Hry

Jak hrát válku v papírové hře. Populární papírová hra známá jako válka, kde vše, co potřebujete, je papír, pero a přítel (nebo nepřítel)! Vezměte si kus obyčejného sešitového papíru a složte jej na poloviční hamburger.

Novak Djokovic a Dominic Thiem nedávno poskytli několik filmových a televizních doporučení. Srb odhalil, že je fanouškem Marvelu, zatímco Thiem sklízel chválu na nejnovější dokument Bastiana Schweinsteigera.

Jak zasáhnout nízké poznámky na lesní roh. Než se naučíte hrát na svém nástroji nízké tóny, musíte to vědět- ve skutečnosti to není lesní roh. Roh, jak se mu správně říká, má kořeny ve skutečnosti v Německu. Na začátku ...

Jak cvičit, abyste zmírnili bolesti zápěstí u revmatoidní artritidy. Revmatoidní artritida (RA) je autoimunitní onemocnění, které způsobuje bolest a ztuhlost kloubů. Protože postihuje nejprve menší klouby, je bolest rukou a zápěstí běžnou stížností ...